Twitter
Şişli Nun Mora Terapi'de mora terapi, lenf drenaj ve renk terapisinden oluşan 9 seans incelme paketi 2250 TL yerine 299 TL!
30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 203803
299,00 TL
600,00TL
liste
%50
indirim
301TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Nun Mora Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde uygulanacak olan renk terapi, mora terapi ve lenf drenaj ile hiç yorulmadan fazla kilolarınızdan sonsuza kadar vedalaşacaksınız...

Kilo Programinin İçeriği;
 • Renk Terapi - 3 Seans,
 • Mora Terapi - 3 Seans,
 • Lenf Drenaj - 3 Seans,
 • Beslenme Programı - 3 Seans

MORA-Terapi diyet yapamamaniza ya da kilo verememenize sebep olabilen birçok problemi ortadan kaldirmak için kullanilabilir.

Karbohidratlara dayanamama Karbonhidrat gurubuna karsi (örnegin unlu ürünler, ekmek, hamburger, pasta, börek gibi gidalar, seker ya da çikolata) düskünlük haliniz varsa bu durumda size bu gidalar üzerinden bir ya da iki seans MORA-Terapi öneriyoruz.

Amaç
 • Düskün oldugunuz gıdalara karşı isteksizlik yaratmak (seker-çikolata-ekmek-pilav-makarna...)
 • Psikolojik sakinlik ve rahatlık halini sağlamak,
 • Metabolizmanizda yavaslamaya yol açabilen enerjetik problemleri ortadan kaldırmaktır.
Karbohidrata Dayanamayanlar: Birçok kiside unlu gidalara-karbohidratlara karsi düskünlük vardir ve bu kisiler için diyet yapmak çok zor hatta bazen imkansiz olmaktadir. Bu düskünlük hali ayni sigara bagimliliginda oldugu gibi giderilebilmekte ve kisinin bu gidalara karsi kayitsizlasmasi saglanabilmektedir. . 

Junk Food Bağımlıları: Junk Food kelimeleri hem kalorisi yüksek/besleyiciligi az olan ve hem de bagimlilik yapan yiyecekleri tanimlamaktadir. Abur cuburlar; sekerlemeler, çikolatalar, cips ya da fast food ürünleri için kullanilan tabirdir. Bagimlilik yaratirlar ve diyetten kolayca çikarilabilmesi için MORA-Terapi kullanilir. 

Psikolojik Yeme Davranışı: Zayiflama programlarinin ise yaramasi ve kalici olmasinda en önemli sey kisinin diyet haline psikolojik uyumunun saglanabilmesidir. Bu yüzden de MORA-Terapi'nin kisinin psikolojik hali üzerinde yarattigi degisim çok önemlidir. Her MORA seansi ve özellikle MORA-Color uygulamalari kisinin üzerinde belirgin bir sakinlik ve psikolojik rahatlama hali yaratir.

Metabolizma Problemleri: MORA Terapi ile yapılan uygulama enerji sistemini dengelemeye yöneliktir. Bu uygulama ile normal çalışan bir metabolizmayı hızlı çalışır hale getirmek mümkün değildir; ancak anormal olan ve anormalliğin aşırı uçlarda olduğu durumları normalleştirmenin mümkün olabildiğini bilmekteyiz. Dengesizliğin giderilmesi amaçlı çeşitli farklı Mora uygulamaları yapılabilir, ancak gördüğümüz en etkili sonuçlar MORA-Color-renk uygulaması ile olmaktadır. 

Uygulama Nasıl Yapılıyor? 
İlk görüşme sırasında doldurulan formlar yardımıyla kişinin psikolojik yapısı, metabolik yapısı, hastalık eğilimleri ve yeme alışkanlıkları ile ilgili olarak bilgi edinmeye çalışılır. Kişiden bazı kan testlerini yaptırmasını da istenebilir. Uygulamalar haftada bir yapılan seanslar şeklinde oluyor. MORA-Terapi kişinin oturduğu yerde yapılıyor ve bu sırada hafif sakinleşme dışında bir şey hissedilmiyor. 

Renk Tedavileri
 • Renklerin vücudun enerji sistemi üzerindeki etkileri tamamlayıcı tıp kültüründe uzun zamandır bilinmektedir. Yeni Mora Color ile gelinen nokta tahmin edilenin çok ötesindedir. 
 • Mora Color 2006 yılında geliştirilmiş, 2008 yılında yaygınlaşmış bir Mora-Terapi kullanımıdır. 
 • Uygulama sırasında renkler gözle görülmemekte ancak kullanılan rengin elektromanyetik bilgisi kablolar vasıtasıyla aktarılmaktadır. Renk frekanslarının bu şekilde kullanımı vücudun enerji sisteminde çok güçlü bir etki yaratmaktadır. 
 • Renk uygulamalarının en gözle görülür etkisi kişinin psikolojik durumu üzerinedir. Depresif durumun ya da yüksek anksiyeteli durumun giderilmesi, kişinin duygusal yapısının eskisiyle karşılaştırılmayacak şekilde değişmesi mümkündür. 
 • Kullanılan renklerin etkilerine bağlı olarak birçok biorezonans uygulamasında büyük başarı elde edilmiştir. Mora Color tüm endikasyonlarda ve tüm Mora biorezonans tedavilerinde standart hale gelmiştir.
Lenf Drenaj
Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.
 • Hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerde,
 • Selülitleri gidermede,
 • Zayıflama tedavilerinde - destekleyici olarak,
 • Hamilelik sonrası oluşan varislerin giderilmesinde - destekleyici olarak ve nekehat dönemi sonrası,
 • Vücutta biriken toksinlerin atılmasında, tedavi edici ve destekleyici olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Nun Mora Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.

25 Dakika Renk Terapi - 3 Seans
50 Dakika Mora Terapi - 3 Seans
30 Dakika Lenf Drenaj - 3 Seans

Toplamda 3 gün 9 seans olarak hizmet verilecektir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0533 220 61 27
0552 234 48 14

Bu fırsat; Pazar günleri hariç 10:00 - 18:00 saatleri arasında geçerlidir.

1 KİŞİ 1 FIRSAT KODU KULLANABİLİR.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Nun Mora Terapi Sağlıklı Yaşam Merkezi
Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Cd. No:5,
Şişli İstanbul TR
0533 220 61 27
Adresim :
DETAY
12
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: