Twitter
2 seans ameliyatsız yüz gençleştirme ve germe uygulaması
Ref No : 203521
59,00 TL
350,00TL
liste
%83
indirim
291TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Cildiniz ışıldasın!
PAKET İÇERİĞİ
1 SEANS MASKE SEÇENEKLİ CİLT BAKIMI (60 DK)
Oksijenli temizleyici ile temizleme aşama Peeling uygulaması Ozon ve Buhar uygulaması Cihaz ile siyah nokta temizlemesi Tonik Yüksek frekans Maske Seçenekleri: Vitamin, Collagen, Altın maske, Hyaluronik asit, Aloe vera, Salyangoz, Serum Bakım kremi Göz kremi Yüz masajı
Fırsat Seçenekleri,
  • 2 seanslık güçlendirici ve onarıcı cilt bakım paketi 450 TL yerine 59 TL!  
  • 2 seans ameliyatsız yüz gençleştirme ve germe uygulaması 350 TL yerine 59 TL!

1 SEANS YÜZ LİFTİNG (10 DK.)

KIŞ AYLARINDA CİLDİNİZİ İHMAL ETMEYİN!
Kış aylarında havanın kuru ve soğuk olması, nem oranının azalması, deride yağ salgısının azalmasına ve deri kuruluğuna neden oluyor. Yeterince nemlendirilmeyen ciltte ise gerilme, çatlama, kuruma ve kılcal damar genişlemeleri oluşuyor. Bu belirtilere eşlik eden kızarıklıklar; egzama ve sedef benzeri deri hastalıklarının oluşumunu da kolaylaştırıyor.

Cildin derinlemesine temizlenmesiyle başlayan bakım işlemi, cildin yapısına göre farklı yöntemler ve farklı ürünler gerektirir. Ölü hücreler cilt yüzeyine itilerek ciltte kalın, mat bir tabaka oluşturduğu gibi siyah nokta, sivilce ve akne oluşumuna da neden olur. Bu yüzden her cildin ortalama ayda bir defa profesyonel cilt bakımına ihtiyacı vardır. Profesyonel cilt bakımında bu ölü hücreler ve cildin aşırı yağ salgısından oluşan artıkları ciltten uzaklaştırılarak cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanır. Cilt yapısına uygun ürünlerle cildin yağ ve nem oranı dengelenir. Cildiniz temiz ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Derinlemesine temizleme, besleyici, nemlendirici yağ ifrazatını önleyici ve hassasiyet giderici spesifik maskeleri ve serumlarla kombine edilerek daha dinlenmiş ve sağlıklı bir cildiniz olacaktır. Cildimiz UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, yanlış beslenme gibi nedenlerle sağlığını kaybeder. Cildimizin sağlığı ve güzel görünmesi için, temizlik ve bakımına özen göstermek gerekir. Yaşla birlikte oluşacak kırışıklık ve yıpranmalar cilt bakımı ile önlenebilir. 18 yaşından sonra cildinde hiçbir problem olmayanların dahi, ayda bir kez cilt bakımı yaptırması önerilir. Sivilce tedavisi, hücre onarımı, nem oranının düzenlenmesi, ince çizgilerin azaltılması içinde cilt bakımı uygulanmaktadır.

YÜZ LİFTİNG NEDİR?
Yüz liftingi cihaz başlığı ile uygulanmaktadır. Kasları çalıştırır, sıkılaştırır ve kırışıkları açar, kan dolaşımını hızlandırır ve cildi canlandırır.

Paket içeriği:
1 SEANS Kavit Uygulaması: Yüz ovalini ortaya çıkarıp cildin sarkan fazla derisini ve yağlarını toparlayarak sıkılaştırır. Seans süresi 10 dk.

1 SEANS Lifting Uygulaması
Yüz lifting başlığı ile uygulanmaktadır. Kasları çalıştırır, sıkılaştırır ve kırışıkları açar. Seans süresi 10 dk. Katanella Beauty Concept, yaşın ilerlemesiyle ortaya çıkan sarkma, kırışıklık sorunlarına ameliyatsız çözüm buluyor. Yaşın ilerlemesi ile birlikte deride gevşeme ve sarkma gibi sorunların meydana çıktığını bilen Katanella Beauty Concept, yüz kaslarını güçlendirici lifting cihazları kullanarak deri altı dokuları güçlendiriyor. Kullandığı cihazla derinin azalan tonunu artıran, dolaşımını, beslenmesini sağlayan, güçlendiren ve kırışıkları açan Katanella Beauty Concept, bu sayede cildin yaşlılık nedenlerine karşı koyarak hücre yenilenmesini arttırıyor.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Katanella Güzellik Salonu tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Katanella Güzellik Salonu, Pazar HARİÇ; haftanın her günü 09:30-20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Randevu gereklidir. Randevu için 0212 231 47 75 / 0539 364 01 91 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

Kişi başı 1 fırsat kodu kullanabilirsiniz.
İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
KATANELLA GÜZELLİK SALONU
Valikonağı caddesi Hasan Varol apt No: 107/E Kat 1 Daire 1 Nişantaşı TR
0533 220 61 27
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: