Twitter
6 Gün VİZESİZ St Petersburg & Moskova Kişi Başı Tur Bedeli
Ref No : 137680
799,00 TL
1850,00TL
liste
%57
indirim
1051TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
ST. PETERSBURG (3) & MOSKOVA (2)

Aeroflot Havayolları Tarifeli Seferi ile … 5 Gece
Şehir merkezi ve Merkeze yakın oteller!

Avantajlı ekstra geziler : 180 euro yerine indirimli 100 EURO !!! (Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir)

Moskova Metrosu, Arbat Caddesi ve Nazım Hikmet Mezarlığı (35 Euro) + Kremlin Sarayı (50 Euro)
Hermitage Sarayı ve Müzesi (50 Euro) + Beyaz Geceler Tekne Turu (45 Euro) = 180 Euro

Salı
İSTANBUL – ST. PETERSBURG
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 12.30’da hazır bulunulması. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Aeroflot Havayolları’nın SU 6296 sefer sayılı uçuşu ile saat 15.40’de St. Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 18.40’da St. Petersburg’a varış ve karşılanma. Havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Akşam dileyen konuklarımız ile ekstra olarak düzenlenecek olan akşam yemekli ve şampanya ikramlı Köprü Açılış turu (50 Euro). Turumuz esnasında St. Petersburg’un simgesi olan birbirinden güzel köprülerin açılışı sırasında romantik anlar yaşayacaksınız. Geceleme otelimizde.

Çarşamba ST. PETERSBURG
Sabah kahvaltısının ardından panoramik St. Petersburg şehir turu. Turumuz esnasında; Nevsky Caddesi, Puşkin Anıtı, ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Hermitage Sarayı ve Müzesi turuna katılabilirler (50 Euro). Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Tur sonrası otel transfer. Aksam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek St. Petersburg Restoran’daki Rus Gecesi turuna katılabilirler (80 Euro). Geceleme otelimizde.

PerşembeST. PETERSBURG
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Petergoff Sarayı ve Parkı turuna katılabilirler (55 Euro). Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli Pushkin Kasabası & Ekaterina Sarayı & Kazan Katedrali turuna katılabilirler (70 Euro). 18. yy.’da Katerina tarafından inşa ettirilen ve Çar kasabası olarak anılan park, saray ve binalar kompleksi. 600 hektarlık bir alanı kaplayan kasabanın ana binası Katerina Sarayı. Buradaki Amber Odası son derece ilgi çekici olmasına rağmen özellikle yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı birçok turist tarafından ziyaret edilememektedir. Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada aynı zamanda ünlü şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Beyaz Geceler tekne turuna katılabilirler (45 Euro). Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz için ekstra lokal restoranda akşam yemeği (35 Euro). Geceleme otelimizde. Geceleme otelimizde. 

Cuma      ST. PETERSBURG – MOSKOVA
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Aeroflot Havayollarının SU 013 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.05’de Moskova’ya hareket. Saat 13.25’de ,Moskova’ya varış ve karşılanma. Özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; Tverskaya Caddesi, Moskova Nehri, Poklonnoya Tepesi, Bolshoy Tiyatrosu, Kızıl Meydan ve Kremlin Sarayı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek 5 yıldızlı Radisson tekneleri ile Moskova Nehir Turu ve Zafer Parkı turu (45euro). Turumuz esnasında Rusya’nın Başkenti Moskova’yı muhteşem güzellikleri ile nehirden görme fırsatını buluyor ve görsel bir şölene şahitlik ediyoruz.Geceleme otelimizde.
CumartesiMOSKOVA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Moskova Metrosu, Arbat Caddesi ve Nazım Hikmet Mezarlığı ziyareti turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuz hemen hemen tüm Dünya’nın en güzel dekore edilmiş metrosu olarak kabul ettiği Moskova Metrosu gezisi ile başlıyor. Her gün milyonlarca kişinin taşındığı bu sanat harikası metro 1931 yılında inşa edilmeye başlanmış olup, günümüze kadar uzanmıştır. Tur bitimi serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kremlin turuna katılabilirler (50 Euro). 12. yy’da yaptırılan Moskova’nın yanısıra Rusya’nın da simgesi haline gelen Kremlin gezimizde 2 ayrı katedrali gezeceğiz. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Pazar / PazartesiMOSKOVA – İSTANBUL 
Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımıza ekstra olarak düzenlenecek Borodino Panorama Müzesi turuna katılabilirler (35 Euro). Borodino Panorama Müzesi’nde de Fransız ve Rus ordularının 1812 yılında karşılaştığı Borodino Ovası'nda gerçekleşen ve elli binden fazla insanın ölümüne neden olan bu savaşın 115mt. uzunluğunda ve 15 mt. yüksekliğinde devasa bir tablo üzerindeki 3 boyutlu görünümünü izlerken bir an kendinizi savaşın içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Tur  sonrası özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Aeroflot Havayolları’nın SU 2134 sefer sayılı uçuş ile saat 21.45’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile saat 00.30’da varış ve turumuzun sonu

*** Ekstra turlar Min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Lokal acente rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler.

*** Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*** Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. 

*** Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 • Aeroflot Havayolları ile İstanbul-St. Petersburg / Moskova-İstanbul arası ekonomi sınıf uçak biletleri,
 • Aeroflot Havayolları ile St. Petersburg / Moskova arası ekonomi sınıfı uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,     
 • Belirtilen kategori otellerde toplam 5 gece kahvaltı dahil konaklamalar,
 • Havaalanı / otel / havaalanı transferler,
 • Moskova ve St Petersburg panoramik şehir turları, 
 • Profesyonel Türkçe yerel rehberlik hizmetleri. 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ : 
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, 
 • Müze ve ören yerleri girişleri, 
 • İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri, 
 • Otel vergileri 
 • İsteğe bağlı çevre gezilerindeki öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler,
 • Zorunlu  seyahat  sigortası (20 Euro), 60 yaş üstü 25 Euro olup rezervasyonda acentaya ödenir.
Not: Rezervasyon esnasında misafirlerinizin pasaport numaraları, alınış, geçerlilik ve doğum tarihi bilgilerinin alınmasını önemle rica ederiz.

Neşeli tur , havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat ;27Ekim, 07-10-14-21-24  Kasım, 05-08 -19-29 Aralık, 19  Ocak, 09-23  Şubat ,08-29  Mart 2016

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  130  Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir

0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  749 TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

Konaklama 3*oteller için geçerlidir 

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(60 yaş üstü misafirler 25€) 

Otel vergileri 30Euro  rezervasyonda acentaya ödenir

Kişi başı 145Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir. (Kontenjanlar sınırlı sayıdadır. Rezervasyonun hızlı bir şekilde yapılması için tur bedelinin kısmı ön ödemesidir. Ayrıca Acentaya ödenir  )

27 Ekim,29 Aralık (Yılbaşı)   sezon dönem farkı Kişi başı  115 Euro olup rezervasyonda acentaya ödenir. 

07-10-14-21-24 Kasım, 05-08 19 Aralık ,19 Ocak, 09-23 Şubat , 08-29  Mart    SEZON DÖNEM FARKI YOKTUR

3* otellere yeterli talep olmadığı takdirde Kişi başı 45 Euro fark misafirlerden talep edilerek 4* Şehir merkezi otellere otomatik upgrate yapılır.  

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur programlarını acentadan talep edebilirsiniz Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. 

Genelde uygun fiyata satılan fırsat ve indirimli turlarda ve acentenin operatör olarak garanti altına girip ödemelerini yapmak zorunda olduğu, satış yapılmadığı veya katılımcının tura katılmadığı durumlarda dahi acentenin tur kapsamında boş kalan yerlerin bedelini ödediği turlardır. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI: Belli bir dönem veya belli bir tarih aralığında gitmek üzere satın alınan turlardır. (Erken Rezervasyon adı altında 3 – 6 – 12 ay sonrasına satın alınan turlar gibi.)Yukarıdaki her iki kampana türünde de geçerli olmak üzere; Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek. Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Bu fiyatlar www.birliktealalim.com internet ödeme (havale, eft ya da kredi kartı) yöntemi ile geçerlidir. Tüm yasal haklarınızın güvence altına alınabilmesi için, ödemelerin tamamının 7414 A Tipi Seyahat Acentesi Belgesi'ne sahip birliktealalim.com üzerinden, "Hemen Al" butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller ise parapuan olarak yapılacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
TR
0216 550 99 91
https://www.facebook.com/neselitur
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: