Twitter
Neşeli Tur'dan Tüm Sezon Bayramda da Geçerli EK ÜCRETSİZ 8 Günlük "İTALYA TURU" Konaklama Uçak ile Ulaşım Dahil Kişi Başı 1399 TL!
Tur tarihlerini "NASIL YARARLANIRIM?" kısmından inceleyebilir siniz?
Ref No : 157638
1399,00 TL
2249,00TL
liste
%38
indirim
850TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

 İTALYA 

MİLANO-VENEDİK-FLORANSA-ROMA
Türk  Havayolları Tarifeli Seferi ile
22 Mayıs  2016 … 7 Gece

1. GÜN ISTANBUL(SABİHA GÖKÇEN)- MİLANO 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali 07:00’de siz değerli misafirlerimiz ile buluşma. Türk Hava Yollarının TK1901 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 09.40’ta  Milano’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 11.45’te Milano’ya varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Milano şehir turuna başlıyoruz. Şehir turu sırasında Duomo Katedrali, Fortezza kalesi, ortaçağın en büyük alışveriş merkezi La Galeria’yı görüyoruz. Moda ve sanatın başkenti Milano’nun, birbirinden ünlü mağazalarına ev sahipliği yapan bu şehrin dünyaca ünlü cadde ve sokakları görüyoruz. Şehir turumuzun ardında otelimize transfer ve odalara yerleşme. Arzu edenler ile ekstra düzenlenecek olan Como Gölü turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Como Gölü turu:30 € (Kişibaşı)

2. GÜN MİLANO - VENEDİK

Sabah uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından Venedik’e doğru yola çıkıyoruz. (278 km)Tüm grubun katılımı ile yol üzerinde yapılacak olan ekstra Verona&Sirmione turuna katılabilirler. Bu turumuzda Romeo & Juliet’in evi ve Sirmione kasabası görülecek yerler arasındadır. Bu güzel gezi sonrası Venedik’e hareket ve varışımızla birlikte yapacağımız panoramik şehir turu sırasında, San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol Turu’na katılabilirler. Ardından otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Geceleme otelimizde. 
Gondol Turu: 25 € (Kişibaşı)   -  Verona & Sirmione: 45 € (Kişibaşı)

3. GÜN VENEDİK

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Ljubljana & Bled Gölü turuna katılabilirler. İtalya’nın sınır komşusu Slovenya’nın başkenti olan Ljublijana’da göreceğimiz yerler arasında Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Ejderha Köprüsü, Eski Meydan, Tarihi Çeşme ve Halk Meydanı bulunmaktadır. Bu turumuzun ardından Slovenya’nın en çok turist çeken bölgesi olan Bled Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Bled Gölü’nün ortasında yer alan ada üzerinde bulunan kilise turistleri ilgi odağıdır. Turumuzun ardından Venedik’ deki otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
Ljubljana & Bled Gölü Turu:90 € (Kişibaşı)

4. GÜN VENEDİK - FLORANSA

Sabah uyandırma, kahvaltı ve odalarımızın boşaltılmasının ardından Floransa’ya hareket. (259 km)Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bologna turuna katılabilirler. Bu turumuzda Neptün Çeşmesi, Piazza Maggiore, Eski Bors Binası, Avrupa’nın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski Pazar),Grisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardında Floransa’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Ve varışımızla birlikte Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali ve Signoria Sarayı şehir turu sırasında göreceğimiz yerler arasındadır.  Tur bitiminde Montecatini’de ki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Bologna Turu: 25€ (Kişi Başı) 

5. GÜN FLORANSA

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde ekstra yapılacak olan Pisa, Siena ve San Gimignano turuna katılabilirler. Siena'da göreceğimiz yerler arasında, Duomo Katedrali, Piazza del Campo, La Ragnosa Kulesi, şimdilerde Belediye Binası olarak kullanılan ünlü Palazzo del Popolo ve geçmişin tüm izlerini halen yansıtan dar sokakları bulunmaktadır.
Siena gezisi ardından Pisa'ya hareket Pisa Kulesi, Katedral ile Vaftizhane’nin bulunduğu Miracolo meydanı gezileri ardından UNESCO dünya mirası listesinde bulunan San Gimignano şehirleri gezilecektir. Turumuzun ardından otelimize dönüş Geceleme otelimizde. 
Pisa,Siena ve San Gimignano  turu : 90€ ( Kişi başı )

6.GÜN FLORANSA - ROMA

Sabah uyandırma, kahvaltı ve odalarımızın boşaltılmasının ardından Roma'ya hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde yapılacak olan ekstra Orvieto şehir turuna katılabilirler. İtalya’nın sanat ve genel tarihinde önemli bir yere sahip olan Orvieto şehrini gezdikten sonra Roma yolculuğumuza devam ediyoruz. Roma’ya varışımızın ardından panoramik şehir turuna başlıyoruz. Roma şehir turunda, Vatikan ve St. Pietro Katedrali, Venedik Meydanı, Piazza Republica, Roma şehri ve tarihinin doğduğu Forum Meydanı, Roma’nın kudret simgesi Colosseo Amfi tiyatrosu, Aşk çeşmesi ve İspanyol Merdivenleri panoramik olarak görülecektir. Tur bitiminde otele transfer ve dinlenme imkânı. Akşam arzu edenler ile ekstra düzenlenecek olan Antik Roma tarzı yemekli, eğlenceli gece Roma gezisine katılabilirler. Bu turumuzda öncelikle yemek yenilecek olan restaurantımız da alınacak akşam yemeği sonrası,7 tepe üzerine kurulu Roma’nın en romantik ve en güzel tepelerinden biri olan Giannicolo tepesine çıkıyoruz, burada eşsiz Roma manzarasını izledikten sonra otobüsümüzle Romanın en tarihi semtlerinden biri olan birbirinden farklı güzel restorantların ve barların olduğu trastevere bölgesini ziyaret ediyoruz. Buradan sonra ışıklar içinde Roma’yı ve Tiber ırmağını seyrederek Navona meydanına varışımızın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
Antik Roma tarzı yemekli, eğlenceli Roma Gece Turu: 55 € (Kişibaşı)
Orvieto Turu: 25 € (Kişi başı)
7. GÜN ROMA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde düzenlenecek olan ekstra Napoli & Pompei turuna katılabilirler. Pompei Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinde bu yana olduğu gibi kalan antik şehirlerden biridir. Vezüv yanardağının getirdiği çamur ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış gibi gözüken insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Pompei turundan sonra bir liman kenti olan Napoli’de yapacağımız panoramik şehir turu sonrası otelimize transfer. 
Napoli-Pompei turu: 90 € ( Kişi başı) 

8. GÜN ROMA – İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaları boşaltma ve rehberinizin belirleyeceği saatte otelden Roma havalimanına transfer. Check in işlemleri ardından Türk Hava Yollarının TK1838 tarifeli seferi ile saat 13:40 ‘da İstanbul’a hareket.  Türkiye saati ile 17:10’da İstanbul’a varış ve hizmetlerinin sonu. Bir sonra ki turumuz da görüşmek dileğiyle.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 • Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile gidiş dönüş uçak bileti, 
 • Belirtilen otellerde 7 gece oda+kahvaltı konaklamalar, 
 • Turist şehir vergileri,
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli, 
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri 
 • Milano, Roma, Floransa, Venedik Panoramik Şehir Turları
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 • Vize ücreti 
 • Zorunlu Seyahat sigortası (20 Euro)   ,60 yaş üstü 25 Euro rezervayonda acentaya ödenir. 
 • Program dışı turlar ve kişisel harcamalar,   
 • Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL),  
 • Müze, ören yerleri giriş ücretleri,
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri(5 Euro).
 • Otel vergileri  
LÜTFEN ÖDEME DETAYLARI İLE İLGİLİ NASIL KULLANILIR BÖLÜMÜNÜ İNCELEYİNİZ Program ilk tarihin örnek programıdır. Programları acentadan talep edebilir yada www.neselitatil.com adresinden inceleleyebilirsiniz 


Ursula travel , havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışla

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat ; 26 Haziran, 9-17-18-23-24-25-30-31 Temmuz, 1-6-7-8-13-14-15-20-21-22-27-28-29 Ağustos, 3-4-5-10-11-12-17-18-24-25 Eylül, 1-2-8-9-15-16-22-23-30 Ekim, 6-13-11-20-25-27- Kasım, 4-9-18-25-26 Aralık 2016 hareketli  tarihlerinde geçerlidir. 

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  250 Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir  

0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  1319 TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

Konaklama 3* -3*/4* KARMA  oteller için geçerlidir.  

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(60 yaş üstü misafirler 25€) 

15-21-22-28-29 Ağustos, 17-18-24-25 Eylül, 1-2-8-9-15-16-22-23-30 Ekim sezon dönem fakı kişi başı 30 Euro . 30-31 Temmuz, 1-6-7-8-13-14-27 Ağustos, 3-4-5 Eylül tarihlerinde sezon dönem farkı Kişi başı 75 Euro, 26 Haziran, 9-17-18-23-24-25 Temmuz , 20 Ağustos, 10-11-12 Eylül (Kurban Bayramı) tarihlerinde sezon dönem farkı kişi başı 125 Euro olup rezervasyonda acenteye ödenir.

 6-11-13-20-25- 27 Kasım, 4-9-18-25-26 (Yılbaşı) Aralık 2016 SEZON DÖNEM FARKI YOKTUR.

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. (Bazı tarihler Pegassus Hava  Yollarıdır   Program içerikleri,extra turlar,  gidiş ve dönüş güzergahları seçiçeceğiniz tarihe göre değişir. Gideceğiniz tarihe göre Tur programlarını acentadan talep edebilirsiniz veya www.neselitatil.com adresinden görebilirsiniz. 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

İlanda bir çok farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. 

Genelde uygun fiyata satılan fırsat ve indirimli turlarda ve acentenin operatör olarak garanti altına girip ödemelerini yapmak zorunda olduğu, satış yapılmadığı veya katılımcının tura katılmadığı durumlarda dahi acentenin tur kapsamında boş kalan yerlerin bedelini ödediği turlardır. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI: Belli bir dönem veya belli bir tarih aralığında gitmek üzere satın alınan turlardır. (Erken Rezervasyon adı altında 3 – 6 – 12 ay sonrasına satın alınan turlar gibi.)Yukarıdaki her iki kampana türünde de geçerli olmak üzere; Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
Turgut Özal Bulvarı Çamlık Mah Pamuk Sok 34-A No 3 Serifali Ümraniye TR
0216 550 99 91
www.neselitatil.com
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: