Twitter
EK ÜCRETSİZ ! Neşeli Tur’dan 8 Gün İspanya Turu Ulaşım,Konaklama ve Çevre Gezileri Dahil 3500 TL yerine 1099 TL!
8-15-22-30 Ocak (Sömestr) , 5-12-19-20 - 26-27 Şubat , 5-6-12-20-27 Mart 2017 tarihlerinde hareketli tur programları için gçerlidir.
Ref No : 157627
1099,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
İSPANYA  
MADRİD  - VALENCIA - BARCELONA
TUR PROGRAMI

1. GÜN PAZAR  ISTANBUL – VALENCIA

Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali kontuarı önünde saat 07.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk havayollarının TK 1301 sayılı tarifeli seferi ile saat 09.30 ’da Valencia’ya uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 12:25 ‘de varışı takiben yapılacak panoramik şehir gezimizde; portakalları ile ünlü meyve bahçelerini, Gotik Katedrali (ki Micalet Çan Kulesi ile şehrin sembolüdür) gezeceğiz. 15. yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market, Eski Market alanı ve Bilim & Sanat Şehri’ndeki en yeni mimari projeleri göreceğiz. Panoramik şehir gezisinin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Valencia Şaheserleri turumuza katılabilir. Dünya’nın en uzun cam tüneline sahip Valencia akvaryumu girilerek geziliyor. Unlu mimar Santiago Calatrava'nin Sanat ve bilim sehri olan mimarlik harikası gezilecek, Tarihi Valencia limanlari, Formula 1 pisti ve Malvarossa plajları görülecek.. 2007 Amerika kupası yelken marinası ve yerleşkeleri yine liman bölgesinde görülecek. Tarihi Valencia şehir merkezinde Katedral, La Lonja, Plaza de La Virgen, eyalet binası, Santa Catalina kulesi, Mercat de Colon pazarı, Torres de Serrano tarihi kapısı görülecek ve horchata tadımı yapılacaktır. Daha sonra otele transferleriniz ve yerleşmeniz sağlanıyor. Geceleme otelimizde.
Valencia şaheserleri turu : 45 €

2.GÜN PAZARTESI VALENCIA - MADRİD

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması ardından Madrid’e doğru hareket ediyoruz. Madrid’e varışımızın ardından Madrid panaromik şehir turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir tatil merkezi olan tarihi başkentte Gran Via, Plaza de España, Puerta De Alcala görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Madrid Şaheserleri turuna katılabilirler. Bu tur sırasında  Dünya’nın 2. en büyük boğa güreşi arenası olan “Las Ventas”, Avrupa kapısı olarak nitelendirilen “Torres De Europa”, dünyanın en iyi takımlarından biri olan Real Madrid’ in stadyumu “Santıago Bernabeu”,”Gran Via”, “Kraliyet Sarayı”, “ İspanya Meydanı (Don Kısot Heykeli), “Opera Binası”, “Almudena Katedrali”, “Plaza Mayor”, “Sol Meydanı”, “Kıbele Meydanı”, dünyanın en önemli ilk 3 müzesi arasında yer alan “Prado Müzesi”, “Neptun Çesmesi” ve İspanya’nın tek botanik bahçeli tren istasyonu “Atocha” görülecek yerler arasındadır.Turlarımız sonrasında geceleme otelimizde.
Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €

3.GÜN SALI MADRİD

 Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Toledo Turu’na katılabilirler. Otelden hareket ile Avrupa’nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo’ya varış. Önce büyük katedralin gezilmesi. Arkasından Santa Maria La Blanca Sinagogu ve El Greco’nun en önemli eserlerinden birinin bulunduğu Santa Tome Kilisesi ve yolda yahudi mahallelerinin görülmesi. Madrid’e dönmeden önce geleneksel Toledo maden işçiliği ile yapılmış hediyelik eşya dükkânında alışveriş imkânı. Sonrasında otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenko Show Turu’na katılabilirler. Akşam yemeğinden sonra otelden hareketle flamenko ve folklor dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra Geceleme otelimizde.
Toledo Turu (Kişi Başı): 50 €
Flamenco Show (Kişi Başı): 55 € 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından , dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Segovia Turu’na katılıyoruz. Bu turumuzda göz kamaştırıcı şehrimizde unutulmaz birgün geçiriyoruz. Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı, Yahudi Mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Las Rozas Outlet Turu’muza katılabilir. Dünyaca ünlü markaları bir arada bulabileceğiniz turumuzdan sonra otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Segovia turu: 50 €
Las Rozas Turu (Kişi Başı): 25€

5.GÜN  PERŞEMBE MADRID – BARCELONA 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısıve odaların boşaltılması ardından Barcelonaya doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Zaragoza turuna katılabilirler. Barcelona’ya varışımızın ardından Barcelona panaromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda  Plaza de Catalunya, Las Ramblas dışarıdan görülecek yerler arasındadır.  Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Barcelona Şaheserleri turuna katılabilirler. Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Gaudi tarafından yapılan ve dışardan

4.GÜN ÇARŞAMBA MADRİD

 görebileceğimiz La Sagrada Familia Kilisesi, Plaza de Catalunya, Las Ramblas, eski liman ve limandaki Colon meydanı, gotik mahallesi, olimpik liman bölgesi ve Barcelonata mahallesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından geceleme otelimizde.
Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15 € 
Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 € 

6.GÜN CUMA  BARCELONA    

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan  Montserrat & Sitges ve Andorra Turuna  katılabilirler.  Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan La Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ve Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Montserrat, Berga, Tunel del Cadi, Martinet, Seo de Urgel gibi merkezlerden geçerek Andorra Prensliğine varış. Fransa–İspanya sınırında konumlanmış olan bu küçük prenslikte tax free olarak alışveriş imkanı. Turumuz sonrası otelimize dönüş, geceleme otelimizde.
Montserrat & Sitges ve Andorra Turu ( Kişi Başı ) : 115 €
 
7.GÜN  CUMARTESI BARCELONA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirilerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan  Girona & Figueres & Dali Müzesi Turu’na katılabilirler.  Özel otobüsümüz ile önce tarihi Girona şehrine varış. Katedral ve Yahudi Mahallelerinin gezisi. Ardından Salvador Dali’nin yaşadığı Figueres’e varış. Burada dünyaca ünlü Salvador Dali Müzesi gezilecek ve civarda turistik alışveriş yapma imkanınız bulunacaktır. Daha sonrasında akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenco Show turuna katılabilirler, Flamenko ve folklor dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra geceleme otelinizde. 
Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu (Kişi Başı):60€ (Dali Müzesi girişi dahildir.) 
Flamenco Show (Kişi Başı): 55 € 

8.GÜN PAZAR BARCELONA  – İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması  ardından rehberinizin bildireceği saate buluşma ve Barcelona Havalimanı’na hareket. Check-in işlemlerimizin ardından 12:10’da Türk  Havayollarının TK1854 seferi  ile İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 16:45 de İstanbul’a varışımızın ardından hizmetlerinin sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 • TÜRK HAVA YOLLARI İLE  BARCELONA/ VALENCİA -  İSTANBUL  İLE GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ
 • SEÇİLEN KATEGORİ  OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,
 • ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 • VALENCIA, MADRİD, BARCELONA  PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 • SHENGEN VİZE ÜCRETİ 
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL  
 • SOFOR BAHSISLERI  (kişi başı 5€) (ISTEGE BAGLI)
 • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR (ISTEGE BAGLI)
 • ŞAHSİ HARCAMALAR 
 • OTEL VERGİLERİ 
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ  (ISTEGE BAGLI)
 • YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI 
 • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI (20 € ,60 YAŞ ÜSTÜ 25 Euro olup rezervasyonda acentaya ödenir 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat ; 8-15-22-30 Ocak (Sömestr) , 5-12-19-20 - 26-27 Şubat ,  5-6-12-20-27 Mart  2017  tarihlerinde hareketli tur programı için geçerlidir.

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  240 Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir

0-2  yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  1029 TL    +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder) Çocuk indirimi 2 büyük yanında kişi başı için geçerlidir. 

Konaklama  3*/4*   oteller için geçerlidir.  

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(60 yaş üstü misafirler 25€) 

8-15-22 Ocak, 5-20 Şubat 2017, Mart 2017  Sezon dönem farkı Kişi başı 50 Euro olup rezervasyonda acenteye ödenir. 
30 Ocak, 12-19-26-27 Şubat  2017 Sezon dönem farkı yoktur.

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. (Program içerikleri, extra turlar,  gidiş ve dönüş güzergahları seçiçeceğiniz tarihe göre değişir. Gideceğiniz tarihe göre Tur programlarını acentadan talep edebilirsiniz veya www.neselitatil.com adresinden görebilirsiniz. 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

İlanda farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
Turgut Özal Bulvarı Çamlık Mah Pamuk Sok
34-A No 3 Serifali Ümraniye TR
neselitatil.com
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: