Twitter
Fatma Ana'nın güç simgesi elini boynunuzda taşıyın! Mira Fatma Ana pembe opal taşlı gümüş kolye ÜCRETSİZ kargo imkanıyla 89,90 TL yerine 49,90 TL!
Ref No : 116371
49,90 TL
89,90TL
liste
%44
indirim
40TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Güç, bereket, dayanıklılık gibi insanlığın en manevi ihtiyaçlarına kucak açan bu sembolü boynunuzda taşıyın!

İslam ve Musevilik'te yer alan bu ortak sembolün her güçlüğün üstesinden geleceği inancı geniş bir coğrafyada günümüzde de yaygındır.

Fatma Ana Gümüş Mira Kolye
Renk: Rose
Taş: Opal
Maden: Gümüş
Ayar: 925

Opal Taş:
Opal taşı gökkuşağı taşı, panzehir taşı ve yetenek taşı isimleri olarak da anılır. Opal taşı şifalı olan taşlardan biridir. Kırmızı, renksiz, beyaz, pembe, mavi ve karışık gökkuşağı renginde bulunur. Saydam ve yarı saydam şeklindedir. Sevgi, umut ve şefkat duygularını açığa çıkarır. Yeraltındaki hareket halinde olan suların, kayalar arasındaki boşluklarda çökelmesi suretiyle oluşur. Opal taşı asında renksizdir fakat renksizine az rastlanır.

Opal taşının göz sağlığına iyi geldiği bilinir. Parasal konularda da şans getirdiğine inanılır. Duygular ve akıl konusunda bütünlük sağladığı söylenir. Kişide özgüveni artırır ve kötü huylardan koruduğu bilinir. Utangaçlığın azalmasına yardımcı olur. Opal taşının vücut sıcaklığına göre renk değiştirdiği söylenir. Stresi ortadan kaldırır ve duygusal anlamda rahatlık hissi verir. Opal taşı mücevher olarak kullanılır.

Opal taşı terazi, akrep, yay ve balık burcunu temsil eder. Negatif duyguların yok olmasına yardımcı olur. Avuç içinde renk değiştirme gibi özelliği olan değerli ve yegane taşlardan biridir. Opal taşının sezgileri güçleri özelliği vardır. Opal taşı duygusal anlamda rahatlama verir ve taşıyan kişilerde stresi azaltır. Kendinize olan güven duygularınızı taze tutmak için opal taşını takı olarak kullanabilirsiniz.
Nasıl Yararlanırım
Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ kargo yapılır. Birden fazla kod için tek paket olarak gönderim sağlanabilmektedir.

Satın alma işleminden sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Kargo ile gönderilen ürünler için teslimat süresi ortalama 7 iş günüdür.

Ürününüz ödeme sayfasında belirttiğiniz teslimat adresine gönderilecektir.

Ürününüzü kargo yetkilisinin yanında açınız. Bozuk ve hatalı ürünlerin iadesi durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanaksız ürünlerin iadesi söz konusu değildir. İade edilen ürünlerin kargosu kesinlikle göndericiye aittir.

Ürün iadesi hakkında geniş bilgi edinmek için “Mesafeli Satış Sözleşmesi- Madde 5 Cayma Hakkı” bölümünü okumanızı tavsiye ederiz.

Soru ve sorularınız için kullanıcı hesabınız ile Müşteri Destek’e mail atabilirsiniz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."DETAY
  
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir:  


BENZER FIRSATLAR