Twitter
Şişli Miobella Güzellik'ten DİODE ütüleme ile 1 yıllık tüm vücut epilasyon uygulaması 1500 TL Yerine 499 TL!(Sınırlı Sayıda)
31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 182493
499,00 TL
1500,00TL
liste
%67
indirim
1001TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
İstenmeyen tüy uygulaması bugüne kadar acılı ve ağrılıydı ancak artık bu muhteşem fırsat sayesinde masaj yaptırıyor hissiyle istenmeyen tüylerinizden kurtulacaksınız!

Ansızın çıkan davetlerinizde bacaklarınızdaki ve koltuk altınızdaki istenmeyen tüyler yüzünden kıyafet seçimleriniz kısıtlanıyorsa, bütün kışı rahat geçirip, yaza pürüzsüz bir ten ile "merhaba" demek istiyorsanız bu teklifimiz tam size göre! 

Mecidiyeköy Miobella Güzellik'in size sunduğu bu fırsatla koltukaltından tüm vücut yuapılan epilasyon uygulaması ile yaz kış demeden her daim pürüzsüz ve yumaşacık bir cilde sahip olacaksınız!

EPİLASTON UYGULANAN BÖLGELER;
  • Alt Bacak- Üst Bacak 
  • Bikini 
  • Genital
  • Koltukaltı
  • Bıyık
Ütüleme Epilasyon Nedir?
Ütüleme Epilasyon günümüz teknolojisinde 10-15 hz yani 1 saniyede 10-15 atış yapan tüm Diyot lazer sistemlerine verilen genel bir terimdir. Teknolojinin ilerlemesiyle klasik Diode Lazer Epilasyon sistemlerinin 1-3 hz’den 10 hz’ye çıkarılmasıyla Diyot / Diode lazer cihazlarında tekli atışların yanı sıra düşük enerji ile aynı bölgeye üst üste atış yapma imkanı sağlamaktadır. İşte bu atış şekillerine Diode Lazerlerin Ütüleme modu denir.

Diode lazerler hemen hemen tüm cilt tiplerinde etkilidirler. Özellikle yüz bölgesi ve kollardaki ince kıllarda alexandrite lazerden daha etkilidirler. İlk dönemlerinde çok acılı olan bu sistem son zamanlarda ütüleme ve tarama teknolojileri ile daha az acılı  hale gelmişlerdir.

Alanında uzman deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilecek uygulamalarla kesin çözüm bulabileceğiniz Mecidiyeköy Miobella Güzellik  ile dilediğiniz kıyafeti dilediğiniz an giyebilir, özgürlüğünüzü doyasıya yaşayabilirsiniz.

Güzellik ve bakım sektöründe ki dürüst yaklaşımını, hizmetlerinde de sürdürmeyi amaç edinmiş uzman kadromuz her türlü estetik ihtiyacınızda yanınızda olmaktan gurur duyar.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Mecidiyeköy Miobella Güzellik tarafından sizlere sunulmaktadır.

İlk seansa 31 Aralık 2017 tarihine kadar başlanmalıdır.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 21231 82/0532 666 38 11

Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir.

1 Gün öncesinde iptal edilmeyen rezervasyonlarda kupon kodları veya seans kullanılmış sayılacaktır.

Hizmet alım geçerlilik süresi kupon alındığında başlar ve 1 yıl sürer.

1 yıl boyunca toplam 12 seans epilasyon uygulaması yapılmaktadır. Uygulanan seans aralıkları uygulama yapan uzman kişi tarafından belirlenir

Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Mio Bella Güzellik
Mecidiyeköy Mah. Latilokum Sok. No:21/A
Şişli / İstanbul

Mecidiyeköy Meydan TR
0 212 21231 82
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: