Twitter
Kurban Bayramı özel 4 gece konaklamalı 5 gün Parga, Korfu, Halkidiki ve Thassos yüzme turu 799,90 TL!
20 Ağustos 2018 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 194915
799,90 TL
900,00TL
liste
%11
indirim
100,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • parga-leggo
 • parga
 • parga2
 • parga3
 • parga7
 • parga4
 • parga5
 • parga6
ÖNE ÇIKANLAR
Kurban Bayramında Parga,Korfu,Halkidiki,Thassos Yüzme turu 
20 – 25 Ağutos 2018   4 gece konaklamalı 5 gün Kalambaka &Meteora Dahil

1.Gün    İstanbul – İpsala – Parga
Siz Konuklarımızı  17.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 17.30 Mecidiyeköy Migros Önü ,18.00 Bakırköy Ömür Plaza 18.30 Bahçeşehir Tır parkın dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

2.Gün   Parga
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerini takiben yol güzergahında alacağımız extra sabah Kahvaltı sonrası Gümülcine, İskeçe,Selanik İgoumenitsa yolu üzerinden Parga’ya varış.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Türk Pazarı Sokağı, Venedik Kalesi, ardından geleneksel Parga evleri arasından dar sokaklardan, çarşı içinden panoramik yürüyüş yapıp Parga meydanına varıyoruz Rehberimizin vereceği serbest zaman sonrası dileyen misafirlerimiz ile Parga plajına hareke.Deniz ve yüzme için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saat de otelimize hareket ve konaklama.

3.Gün   Korfu 
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen Misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra Korfu Adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda gemi ile İyon denizinin incisi Korfu adasına geçiyoruz. Tarihi Fransız ve Venedik mimarisinden oluşan bu şirin kasabada, Saint Spridon, Patron Saint kiliselerini, Theotaki meydanını ve burada bulunan Venedik Kalesi’ni, görüyoruz. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz beach club da denize girebilir veya tarihi sokaklarda bulunan seçkin mağazalardan el yapımı hediyelik eşya alabilir veya ünlü Liston meydanındaki kafelerde hoşça vakit geçirebilirler. Rehberimizin  belirleyeceği saat de adadan ayrılıyoruz .Sonrasında  otelimize varış ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler.

4.Gün   Yanya& Kalambaka&Selanik 
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası hareket ile Rehberimiz eşliğinde Yanya şehir turumuzu yapıyoruz. Fethiye Camii ve Arslan Paşa Camii ve şehrin günümüze kadar kalan Kaleiçi olacaktır. Şehir turumuz ardından büyüleyen Yanya gölü kenarında fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile  “Yunanistan’ın Kapadokyası” sayılan ve yerden 300mt yükseklikteki ve günümüzde de faal olan manastırlar bölgesi Kalambaka’ya varıyoruz. Manastır gezilerimizi takiben dileyen misafirlerimiz Epirus bölgesi mutfağını da tadabilecekleri extra Öğlen yemeğine katılabilirler. Yemek sonrası Selanik’e hareket ve şehir turu. Atatürk’ün evi ve panaromik Selanik şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler.

5.Gün   Halkidiki
Sabah Kahvaltı sonrası Halkidiki’ye yolculuk  Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir.Halkidiki de yüzmek ve güneşlenmek için anlaşmalı beach club da  verilen serbest zaman dahilinde misafirlerimiz deniz ve güneşin tadına varabilirler.Akşam üzeri rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile otelimize varış ve konaklama.

5.Gün   Thassos -İstanbul
Sabah erken  kahvaltı  sonrası Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına hareket ediyoruz. Keramoti limanından bineceğimiz feribot  ile 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz.Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrası Anlaşmalı olduğumuz Beach Club’a transfer. Misafirlerimiz deniz ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise motor veya araç kiralayarak  adayı keşfedebilirler.Rehberimizin belirleyeceği saat de Thassos adasından Keramoti limanına hareket (Hareket saatimiz mevsime,feribot saatlerine ve yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir) ve  İpsala sınır kapısına yolculuk. Sınır ve Gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ Malkara karayolu üzerinden gece İstanbul’a varış , misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz fırsat koduna ilaveten acenteye 90 € fark  ödemelidir.02-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 649,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamalarda iki adet fırsat kodu satın alınmalıdır.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Gidiş Ve dönüş Ulaşım..
 • Yanya 2 gece ok Palladion otel vb , Selanik 2 gece ok Alexandros otel vb.  toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama
 • Rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu seyahat sigortası ( 65 yaş üzeri misafirler 10 € fark ödemelidir).
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Thassos Feribot Ücreti & Keramoti Limanına Transfer , Halkidiki Plajına gidiş dönüş transfer ücretleri 40 € olup zorunludur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenir.
 • Sınır Geçiş&Ayakbastı Ücretleri,Konaklama vergileri,otoban ve check point ödemeleri kişi başı 45 € olup zorunludur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenir
 • Halkidiki & Thassos da beach club girişleri ve şezlong şemsiye ücretsizdir .Diğer bölgelerde ise şezlong şemsiye,plaj gibi giriş ücretleri misafirlere aittir.Tüm plajlarda misafirlerin şahsi harcamaları kendilerine aittir.
 • Korfu adası turu isteğe bağlı olup gidiş dönüş feribot ücreti, Igoumenitsa limanına otobüs ile transfer ve liman vergisi ücretleri  kişi başı 50 € dur ve dileyen misafirlerimiz rehbere ödeyebilirler.
 • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar..
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur
 • Öğlen ve akşam yemekleri,ilk gün yolda alınan kahvaltı

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

20 Ağustos 2018 hareketli tur programı için geçerlidir.

Tek kişi konaklama farkı ve çocuk indirimleri için acente ile iletişime geçebilirsiniz.

Misafirler plajlarda yiyeceklerini ve içeceklerini öderler.

Katılımcıların pasaport temdit süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

Thassos Feribot Ücreti & Keramoti Limanına Transfer , Halkidiki Plajına gidiş dönüş transfer ücretleri 40 € olup zorunludur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenir.

Sınır Geçiş&Ayakbastı Ücretleri,Konaklama vergileri,otoban ve check point ödemeleri kişi başı 45 € olup zorunludur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenir


Rezervasyon Detayları
Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11/ 12/13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  3 gün önce , günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
Abide-i Hürriyet Cad No:50 Kat:2 Daire 5 Bomonti/Şişli İstanbul TR
0212 234 32 11
Adresim :
DETAY
    
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: