Twitter
KURBAN BAYRAMI hareketli 2 gece konaklamalı 4 gün Bodrum turu
Ref No : 179008
399,00 TL
500,00TL
liste
%20
indirim
101TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Tur Programı
2 GECE 4 GÜNLÜK TUR

1. GÜN: İSTANBUL - BODRUM HAREKET

Siz değerli konuklarımızı 22:00 İncirli Ömür Plaza karşısı Doğtaş Mobilya önü, 22:30 Mecidiyeköy Simit Sarayı önü 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 23:15 Kartal E5 Köprüsü altı, 23:30 Çayırova McDonald's önü hareket ile tur boyunca bize eşlik edecek rehber ve kaptanımızla tanışıp Tatil Bugün otobüs içi ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.

2. GÜN: BODRUM - BODRUM KALESİ - ZEKİ MÜREN’İN EVİ

01.30 Bursa Almira Otel önünden de misafirlerimizi alıp sabah kahvaltısı için serbest zaman sonrası sanat güneşimiz Zeki Müren’in uzun yıllar ikamet ettiği ve şu anda müze olarak kullanılan evini ziyaret ediyoruz (ekstra). Ardından Bodrum Kalesi'ni ve Sualtı Arkeoloji Müzesi'ni (ekstra) görme şansı buluyoruz. Sonrası yol yorgunluğumuzu üzerimizden atmak ve yerleşmek üzere otelimize giriş yapıyoruz. Akşam yemeğine kadar deniz ve dinlenme molası veriyoruz. Akşam otelimizde konaklama yapıyoruz. Arzu eden konuklarımız ile birlikte Bodrum Barlar Sokağı gezisi (ekstra).

3. GÜN: BODRUM TEKNE TURU

Değerli misafirlerimiz ile birlikte sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında tekne turu (ekstra). Bodrum denilince herkesin keyif aldığı ve hissettiği farklıdır lakin tekne turu ve koyları biraz daha göze çarpmaktadır. 10.00 – 10.30 saatleri arasında otelimizden ayrılarak ilk tekne turumuz olan Bodrum tekne turumuza çıkıyoruz. Tekne turumuzda Akvaryum Koyu, Karaada, Kleopatra, Meteor Koyu'nda yüzme molaları veriyoruz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam saatlerinde otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımıza Bodrum Geceleri ve Barlar Turu (ekstra).

4. GÜN: APOLLON – PRİENE ANTİK KENTİ – İSTANBUL

Değerli misafirlerimiz ile birlikte otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, efsanelere konu olan ve Büyük Menderes Irmağı'nın getirdiği alüvyonlar ile denizden kopmuş bir göl olan Herakleia (Bafa) Gölü kenarında dinlenme molası ardından Dünya’nın üçüncü Türkiye’nin en büyük tapınağı ve Antik Çağın üç büyük kenti Didyma (Didim) Apollon Tapınağı (ekstra) gezilerimizi tamamlıyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından Şirince'ye hareket. Düşsel bir ülke edasıyla evleri, sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimizi takiben İstanbul’a hareket. İzmir – Balıkesir – Bursa üzerinden akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve tur sonu.

Fırsat Seçenekleri;
 • HER PERŞEMBE hareketli 2 gece konaklamalı 4 gün Bodrum turu 470 TL yerine 379 TL
 • KURBAN BAYRAMI hareketli 2 gece konaklamalı 4 gün Bodrum turu 500 TL yerine 399 TL
Fırsata dahil olan hizmetler
 • Lüks otobüslerle ulaşım
 • 3* Otellerde 2 gece konaklama (sabah kahvaltısı/akşam yemeği dahil)
 • Tüm çevre gezileri
 • Otobüs içi ikramlar
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Yardımcı rehberlik ücretleri
 • Otopark ücretleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Park girişleri
 • Feribot geçiş ücretleri
Fırsata dahil olmayan hizmetler
 • Tur programına dahil tüm müze ve ören yeri girişleri; ZEKİ MÜREN EVİ: 5 TL, BODRUM KALESİ: 25 TL, APOLLON TAPINAĞI: 10 TL
 • Tekne turu: 35 TL
 • Öğle yemekleri
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler
 • Kişisel harcamalar
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bugün tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu Fırsat ;28 Eylül 2017 tarihine kadar her Perşembe ve Kurban Bayramı kalkışlı turlarda geçerlidir.


Kurban Bayramı Periyotları:

29 AĞUSTOS-01 EYLÜL 2017
30 AĞUSTOS-02 EYLÜL 2017
31 AĞUSTOS-03 EYLÜL 2017
01-04 EYLÜL 2017

Fırsata; lüks otobüslerle ulaşım, 3* otellerde 2 gece konaklama (2 adet sabah kahvaltısı, 2 akşam yemeği), tüm çevre gezileri, otobüs içi ikramlar, zorunlu seyahat sigortası, otopark ücretleri, rehberlik hizmetleri, milli park girişleri, feribot ücretleri dahildir.

0-6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiğinde ise çocuk başı 200 TL ücret acenteye ödenir. Detaylı bilgi için acente ile görüşülmesi rica olunur.

Tek kişilik konaklama yapacak olan misafirlerin acenteye 150 TL ekstra ödeme yapmaları gerekmektedir.

Rezervasyon gereklidir. Tatil Bugün'ün 0216 388 22 74 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır

Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye  225 TL extra ödeme yapmaları gerekmektedir

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
Y
eterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

 Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.

BAYRAM TURLARINDA İPTAL YAPILMAMAKTADIR

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda kişi başı 20 TL ,1000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.
___________________________________
İPTAL VE DEVİR

1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25`i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.
1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun , mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.
1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.
1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.
1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.  

İseyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bugün
TR
0216 388 22 74
Adresim :
DETAY
      
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: