Twitter
2 gece konaklamalı 4 gün Yunanistan Makedonya turu
Ref No : 179064
329,90 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

!! Erken Al 2017 Sonbahar ve 2018 Kış Kullan Karlı Çık !!        
Kurban Bayramı’da Dahil Yunanistan & Makedonya Turu
Ohrid-Selanik-Kavala-Manastır (Bitola) 1 gece konaklamalı 3 Gün

1 gece konaklamalı tur programı

1.Gün  Cuma           İstanbul – İpsala – Ohrid
Siz Konuklarımızı  18:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 19.15 Mecidiyeköy Migros Önü (polat holdin binası), 20.00 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

2.Gün  Cumartesi   Kipi – Bitola – Ohrid&Struga
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç,Gümülcine,Selanik  otoyolu takip edilerek Makedonya’ya yolculuk.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Yunanistan üzerinden sabah saatlerinde Bitola'ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ;Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Haydar Kadı, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, tarihi Osmanlı evleri göreceğimiz yerler arasındadır.Öğlen Yemeğini takiben Ohrid’e hareket ve şehir turu UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır.Rehberimizin düzenleyeceği extra Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı da bulabilirsiniz. Tekne turumuz sonrası Otelimize varış ,yerleşme ve konaklama. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Makedon gecesine katılabilirler.

3.Gün  Pazar         Struga-Selanik-Kavala-İstanbul
Sabah erken kahvaltı  sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Selanik’e hareket.Zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi, Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ve Atatürk’ün evi panaromik olarak görülecektir.Öğlen Yemeği için verilecek serbest zaman sonrası Kavala’ya hareket ve şehir turu;Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası İstanbul’a hareket.Dedeağaç karayolu  üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi'ye oradan da Türk sınır kapısı İpsala'ya varıyoruz.Pasaport Ve gümrük işlemlerini takiben İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
 • Ocak,Şubat,Mart dönemi 1 gece konaklamalı 3 gün Yunanistan Makedonya turu 199,90 TL
 • Eylül,Ekim,Kasım,Aralık dönemi 1 gece konaklamalı 3 gün Yunanistan Makedonya turu 219,90 TL
Hareket Tarihleri  15,22,29 Eylül / 06,13,20,27 Ekim / 10,24 Kasım / 08 Aralık / 11,25 Ocak / 9,23 Şubat /09,23,30 Mart

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 20 €  farkı  acenteye ödemelidir.03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması durumunda 169,90 TL  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım .
 • Biser,Drim  veya Benzeri otel de 1 gece oda kahvaltı konaklama.
 • Rehberlik hizmetleri
 • Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 yaş üzeri misafirler 10 € fark öderler)
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Sınır geçiş ,ayakbastı ve konaklama vergileri 10  € olup zorunludur, kayıt işleminiz ile birlikte nakden acenteye ödenir.
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri,Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Ohrid şehir ve tekne turu kişi başı 20 € zorunludur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenir
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 130 € dur.
                                       

 2 Ülke 7 Şehir   Yunanistan & Makedonya 

 Kavala-Selanik-Üsküp -Ohrid-Struga-Bitola ( Manastır) 2 gece konaklamalı 4 gün 

2 gece konaklamalı tur programı               

1.Gün  Perşembe           İstanbul – İpsala – Selanik
Siz Konuklarımızı  18.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 19.15 Mecidiyeköy Migros Önü(polat holding binası önü), 20.00 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

2.Gün  Cuma                  Kipi – Kavala-Üsküp-Ohrid-Struga
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç,Gümülcine,Selanik  otoyolu takip edilerek Makedonya’ya yolculuk.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Yunanistan üzerinden sabah saatlerinde Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman.Yemek sonrası Tetovo  Gostivar güzergahı takip edilerek Ohrid Struga’ya Varış ve otelimize yerleşme,serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler.

3.Gün  Cumartesi         Ohrid & Struga-Bitola ( Manastır) – Selanik
Sabah Kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Ohrid turu; UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır. Rehberimizin düzenleyeceği extra Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı da bulabilirsiniz. Tekne Turumuz sonrası Bitola'ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ;Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Haydar Kadı, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, tarihi Osmanlı evleri göreceğimiz yerler arasındadır. Serbest Öğlen yemeği sonrası Selanik’e varış otelimize yerleşme ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler.

4.Gün  Pazar                  Selanik-Kavala-İstanbul
Sabah erken kahvaltı  sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo,P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ve Atatürk’ün evi panaromik olarak görülecektir. Sonrasında  Kavala’ya hareket ve şehir turu;Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin  görülmesi sonrası Yemek için serbest zaman ve  İstanbul’a hareket.Dedeağaç karayolu  üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi'ye oradan da Türk sınır kapısı İpsala'ya varıyoruz.Pasaport Ve gümrük işlemlerini takiben  Gece İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA 2 gece konaklamalı 4 gün Yunanistan Makedonya turu 299,90 TL
 • 2 gece konaklamalı 4 gün Yunanistan Makedonya turu 329,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 35 €  farkı  acenteye ödemelidir.03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması durumunda 269,90 TL  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım .
 • Ohrid Biser,Drim  veya Benzeri otel de 1 gece , Selanik Alexandros Perinthos vb otelde 1 gece , toplam 2 gece oda kahvaltı konaklama.
 • Rehberlik hizmetleri
 • Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 yaş üzeri misafirler 10 € fark öderler)
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Sınır geçiş ,ayakbastı ve konaklama vergileri 15  € olup zorunludur, kayıt işleminiz ile birlikte nakden acenteye ödenir.
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri,Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Ohrid şehir ve tekne turu kişi başı 20 € zorunludur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenir
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 130 € dur.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Tur hareket tarihleri;

1 gece konaklamalı 3 gün tur programı hareket tarihleri;15,22,29 Eylül / 06,13,20,27 Ekim / 10,24 Kasım / 08 Aralık / 11,25 Ocak / 9,23 Şubat /09,23,30 Mart 2018

2 gece konaklamalı 4 gün tur programı hareket tarihleri;  14,28 Eylül / 12,26 Ekim / 09,23 Kasım / 07 Aralık / 24 Ocak / 08 Şubat /08,22,29 Mart 2018

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Yeşil Pasaporta vizesizdir,Schengen Vize ile Seyahat İmkanı,Pasaportunda KKTC girişi bulunanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: