Twitter
Nisan- Mayıs- Haziran- Eylül- Ekim dönemlerinde geçerli kişi başı 4 günlük 2 Ülke 7 Şehir Yunanistan- Makedonya turu bed
Ref No : 150361
199,90 TL
350,00TL
liste
%43
indirim
150,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • bilgisayar-muhendisligi-1
 • balkan_turlari_uskup_63_650_0009
 • baskent-uskup-makedonya
 • bitola-manastir-anit-gezi-notlari
 • mikanos-adasi
 • uskup
 • uskup1
 • yunanistan-670
 • yunanistan-kredi-karti-uygulamasini-kaldirdi1
 • yunanistan-vizesi7
 • zamanda-yolculuk-makedonya-5_f11b6be7521f51187c167229cd3355ce
ÖNE ÇIKANLAR
1.Gün  Perşembe İstanbul – İpsala – Selanik

Siz Konuklarımızı  19.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 19.45 Beşiktaş Yıldız Camii, 20.30 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

2.Gün  Cuma Kipi – Kavala-Üsküp-Tetova-Gostivar-Ohrid-Struga

Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç,Gümülcine,Selanik  otoyolu takip edilerek Makedonya’ya yolculuk.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Yunanistan üzerinden sabah saatlerinde Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman.Yemek sonrası Tetova  Gostivar güzergahı takip edilerek Ohrid Struga’ya Varış ve otelimize yerleşme.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra Makedon Gecesi
Turuna katılabilirler.

3.Gün  Cumartesi  Ohrid & Struga-Bitola ( Manastır) – Selanik

Sabah Kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Ohrid turu; UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır.Rehberimizin düzenleyeceği extra Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı da bulabilirsiniz.Tekne Turumuz sonrası Bitola'ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ;Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Haydar Kadı, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, tarihi Osmanlı evleri göreceğimiz yerler arasındadır.Serbest Öğlen yemeği sonrası Selanik’e varış otelimize yerleşme ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler.(Ohrid ve tekne turu extra olup kişi başı 15 € dur ve kayıt ile birlikte acenteye ödenecektir)

4.Gün  Pazar Selanik-Kavala-İstanbul

Sabah erken kahvaltı  sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo,P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ve Atatürk’ün evi panaromik olarak görülecektir. Sonrasında  Kavala’ya hareket ve şehir turu;Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin  görülmesi sonrası Yemek için serbest zaman ve  İstanbul’a hareket.Dedeağaç karayolu  üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi'ye oradan da Türk sınır kapısı İpsala'ya varıyoruz.Pasaport Ve gümrük işlemlerini takiben  Gece İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
 • Mart- Kasım dönemlerinde geçerli kişi başı 4 günlük 2 Ülke 7 Şehir Yunanistan- Makedonya turu bedeli 179,90 TL
 • Nisan- Mayıs- Haziran- Eylül- Ekim dönemlerinde geçerli kişi başı 4 günlük 2 Ülke 7 Şehir Yunanistan- Makedonya turu bedeli 199,90 TL

Tek kişi ve çocuk ücertleri

Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 149 TL farkı  acenteye ödemelidir.
03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması durumunda 159,90 TL  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.                                 

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Struga Biser,Beograd,Drim veya benzeri otel de 1 gece, Selanik Park  Vergina veya benzeri otel de 1  gece oda kahvaltı konaklama.
 • Türkçe rehberlik hizmetleri

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

 • Kalan tur&acente hizmet bedeli,sınır geçiş ve konaklama vergileri için acenteye kayıt ile birlikte 65 € ödenecek olup zorunludur.18 Mayıs hareketli turda ise 70 € dur.
 • Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri katılımcılara aittir. 
 • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Sigorta Bedeli 10 €,65 yaş üzeri için 20 € zorunludur ve kayıt sırasında acenteye ödenir.
 • Ohrid turu ve tekne gezisi kişi başı 15 € olup zorunludur ve kayıt ile birlikte acenteye ödenir.
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 110 € dur

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 10-24 Mart/07-21 Nisan/05-18-26 Mayıs/ 02-09 Haziran/29 Eylül/13-27 Ekim/ 10-24 Kasım Tarihleri arasında hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur  Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde ödemiş oldukları ücretin iadesini talep edemezler.Bayram ve Resmi tatil dönemi,yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 5  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: