Twitter
4*5 Şehir merkezi otel konaklamalı tur bedeli
Ref No : 183727
399,00 TL
600,00TL
liste
%34
indirim
201TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Türkler kadar sıcaklığı ve misafirperverliği ile tanınan Yunanistan'ın tarih, kültür mirası ve doğası ile iç içe sevimli kentlerinde unutulmaz bir tatil ile doyasıya eğlenebileceğiniz karnaval şenlikleri sizi bekliyor!

TUR HAREKET NOKTA VE SAATLERİ 
21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 
21:45 Mecidiyeköy Migros Önü(Eski Ali Samiyen Stadı karşısı) 
22:15 Bakırköy Ömür Plaza

1.Gün Cuma 2016 İstanbul –İpsala – Kavala 
Siz konularımız yukarıda belirtilen yerlerden karşılıyarak seyahatimize başlıyoruz.Tekirdağ,Keşan sapağı,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınır kapısına geliyoruz. 

2.Gün Cumartesi Kipi – Kavala – Selanik 
Türk(İpsala)ve Yunan(Kipi)sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri yapıldıktan sonra Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavalaya yolculuk, sabah saatlerinde dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası şehir turu Mehmet Ali Paşanın imarethanesi,heykeli ve evinin anlatılması,resim çekim molası,Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman’ın zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi, kısa bir serbest zaman sonrası Selanik e hareket Selanik’te  Makodoni Trakya & Bakanlık binası A.g Dimitri kilisesi, Atatürkün evi,Hamza bey Camii,B.İskender,E. Venezelo, P.Konstantin heykelleri,Aristoteles,Elefterios meydanları panoromik olarak görülecek,Mübadele binası takiben kordonboyu sahilinden Beyaz Kule ve Tiyatro Binası görülecek verilecek serbest zaman sonrası otelimize hareket ve yerleşim. Dileyen misafirlerimiz akşam düzenlenecek olan ekstra taverna turuna katılabilirler 40 eu

3.Gün Pazar Selanik – İskeçe Karnavalı – İstanbul 
Sabah erken kahvaltı sonrası İskeçeye hareket.İskeçe Kenti Avrupa birliği tarafından verilmiş Yunanistan ın en iyi korunmuş eski şehri ünvanına sahiptir. Osmanlı nın izlerine hakim olduğu tarih kokan sokaklarını gezdikten sonra İskeçe karnavalının geçit törenini izleyeceğiz. Ülke genelinden karnavalı izlemeye gelen her yıl 200 bin kişi ile birlikte coşkulu bir şekilde karnaval görüntülerini izleyip eğlenip akşam saatlerinde Gümülcüne şehrini panoramik olarak dolaştıktan sonra,Dedeağaç yolu üzerinden Yunan(kipi)kapısına geliyoruz pasaport işlemleri yapıldıktan sonra Türk Kapısı İpsalaya geliyoruz oaradan İstanbula doğru hareket ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bıraktıktan sonra turumuz sona eriyor. 

Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri:
Belirtilen ücretler iki veya üç kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir.Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 3* otel için  85 TL,4-5* oteller için 140 TL tek kişi konaklama farkı öderler.0-3 yaş çocuk koltuk talep edilmediği takdirde ücretsizdir.koltuk talep edilirse 150TL koltuk ücreti ödemekle yükümlüdür.4-12 yaş grubu çocuklar için 3* otellerde 149 TL 4-5* otel için 249 TL  acentaya ödenmelidir. Bir büyük + bir çocuk konaklamalarında iki kişilik ücret alınır.

Fırsat Seçenekleri;
 • 3*/4* sehir dışı otel konaklamalı tur bedeli  199 TL
 • 3* Şehir merkezi otel konaklamalı tur bedeli 249 TL
 • 4*5 Şehir merkezi otel konaklamalı tur bedeli 399 TL 
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler 
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar. 
 • Belirtilen otelde iki-üç kişilik odalar 1 gece oda kahvaltı konaklama. 
 • Rehberlik hizmeti
 •  Selanik te1 gece oda kahvaltı konaklama, Sehir dışı, Kornillios palas,Perinthos,santa beach v.b 3*-4*  oteller sehir merkezi park , Quen olga v.b 3* oteller,   Capsis,veya holıday ınn 5* otllerde konaklama 
TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Vize ücreti (İstanbul başvuruları için): 120 €
 • Yurtdışı çıkış harç pulu: 15 TL
 • Ayak bastı,şehir konaklama vergileri otoban ve sınır geçiş ücretleri olarak araç içi kişi başı 10 € araç içinde rehber tarafından nakit olarak toplanacaktır. Bu ücret 0-3 yaş grubu çocuklar hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.
 • Öğle ve Akşam yemekleri
 • Ekstra belirtilen tüm turlar
 • Kişisel harcamalar
 • Seyahat sigortası: 10 Euro(sigortası olan misafirlerimiz sigortasının bir nüshasını acentaya iletmekle yükümlüdür)
Not: Yeşil pasaportu olan yolcularımız vizeden muaftır.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu Fırsat; 24 Şubat 2017 tarihinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0542 294 89 25 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Not: Yeşil pasaportu olan yolcularımız vizeden muaftır.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur. 


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi,
No:27/3 Hasanpaşa-Kadıköy-İstanbul TR
0850 736 26 26
www.tatilselfie.com/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: