Twitter
Kadıköy ve Mecidiyeköy Gönül İnanır Güzellik Akademisi'nde Hydra Facial ve PRP uygulamaları 149 TL!
31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 194999
149,00 TL
750,00TL
liste
%80
indirim
601TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Gönül İnanır Güzellik Merkezi'nde güvenle ve yüzde yüz hasta memnuniyeti ile uygulanan Hydrafacial ve PRP cilt bakım uygulamaları ile yaz mevsimine girerken cildinize kışın verdiği hasarları yok ederek cildinizin ihtiyacı olan parlaklığı ve ışıltıyı sağlayacaksınız.

Sağlıklı ve güzel görünen bir cilt için deriyi doğru bir şekilde beslemek, nemlendirmek ve gerekli bakımları yapmak önem taşıyor. Amerika'da Hollywood yıldızlarının tercihi HydraFacial cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek seansta uygulanması ile parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor.

HYDRA FACİAL

Cilde uygulanan serumlarla cildi aynı anda hem temizleyen, hem besleyen ve hem de nem kazandıran yeni bir yöntem olup, tüm cilt tiplerinin gerekli olan nem, bakım ihtiyaçlarını karşılayan bir “antiaging” bakım sistemidir. Herhangi bir iğne enjeksiyonu içermeden sadece vakumlama yöntemi ile işlem gerçekleştirilmektedir. Kısacası kişi hiçbir acı, ağrı hissetmemektedir. Bir makyaj fırçasının yüzde dolaşması gibi bir his yaratmaktadır. Bu vakumlama işlemi cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürmektedir ve bu süre içinde cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım sağlanmaktadır.

Tek seansta gözle görülür bir değişim
Kadın ve erkeklere her yaşta uygulanabilen Hydra Facial işleminin daha ilk seansında gözle görülür bir gelişme kaydedilmektedir. Toplumda bebek cildi olarak tabir edilen görünümü kazanırlar. Bu yöntem ile cilt derinlemesine temizlenir, beslenir, nemlenir, yenilenir. En hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilen bir bakımdır. Tedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kür önerilmektedir. Sonucun korunabilmesi için de ayda bir kere tekrarlanması tavsiye edilmektedir. Sadece daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım amacı ile yapılacaksa ayda bir derinlemesine temizlik yeterlidir.

Hydrafacial’ın kullanıldığı durumlar:
 • Kuru nemsiz cilde nem kazandırmak
 • Yağlı cilt
 • Akne
 • Güneş hasarı
 • Tıkalı ve genişlemiş gözenekler
 • İnce çizgiler
 • Renk düzensizlikleri
PRP UYGULAMASI

Yaşlanma yaşamın doğal bir sonucudur. Genetik ve çevresel faktörler, yaşam şartları ve yaşamı algılama biçimimiz yaşlanma sürecini etkiler. Kırışıklıklar da cildin başlanmasının en doğal sonucudur. Engellenemez fakat geciktirilebilir ve azaltılabilirler. 

Platelet, kan pıhtılarının oluşmasını sağlayan hücre parçaları, bir başka deyişle kan pulcukları anlamını taşır.

Bağ dokusunun temel maddesi olan kollejen ve elastik lifler, yaşlanmaya bağlı olarak sayıca azalır ve yapı bozuklukları başlar. Bunun sonucunda deride sarkma ve kırışıklıklar meydana gelir. PRP tedavisi ile bu kırışıklıklardan kurtulmak olduça mümkün. 

Bu uygulamada kişiden bir miktar kan alınıp özel bir tüpe konularak ayrışması sağlanır. Ayrışma işleminden elde edilen az miktardaki platelet yönünden zenginleştirilmiş plazma (PRP), yine aynı kişiye enjeksiyon ile verilir.

Platenetler aynı zamanda vücudumuzun hasar gören dokularının onarımı ve doğal haline geri dönmelerini sağlamak için gerekli büyüme faktörlerini yapısında barındıran kan bileşenleridir. Vücudumuzun herhangi bir yerinde doku hasarı oluştuğunda kan dolaşımı ile bu dokuya toplanan plateletler dokunun onarım sürecini başlatırlar.

PRP Tedavisi Nasıl Uygulanır?
PRP uygulanılacak kişiden alınan kan, santrifüj yardımı ile plateletlerine ayrıştırılır. Bu işlem sonucunda ortaya çıkan PRP denilen kan ürünü dolgu ya da mezoterapiye benzer yollarla deri altına uygulanır. 

PRP Tedavisi Uygulama Alanları Nelerdir? 
 • Ciltteki kırışıkların azaltılması, deriye parlaklık ve canlılık katmada,
 • Lazer ve benzeri uygulamalardan sonra derinin yeniden yapılanmasında, 
 • Uzun süre iyileşmeyen yara, çatlak ve derinin zarar görmesi durumlarının kontrolünde, 
 • Saç dökülmesi tedavisinde
Gin Güzellik
Gönül İnanır tarafından İstanbul Kadıköy ve Mecidiyeköy’de kurulan Gin Güzellik Salonları'nda müşterilere güzellikle ilgili her türlü hizmet veriliyor. Profesyonel kadrosu ile güzelliğinize güzellik katmak veya hala fark edemediğiniz güzelliğinizi keşfetmek için şık dizayn, iç açıcı ortamlar, güler yüzlü hizmet ve en önemlisi temiz ve hijyen uygulama titizliği ile konforlu mekanlarında sizleri bekliyor.
Nasıl Yararlanırım

Bu fırsat Gin Güzellik tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kişi kendi için her uygulamadan 1 kupon kullanabilir.

İşlem 1 seanslıktır.

Bu fırsat başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Bu fırsat Kadıköy ve Mecidiyeköy şubelerinde geçerlidir.

Randevu gereklidir.

Randevu için Kadıköy ve Mecidiyeköy şubesi : 0533 220 61 27 -

0532 430 64 27 - 0532 430 64 31 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Randevu iptalleri 1 gün önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Gin Güzellik
Mecidiyeköy Şubesi
Lati Lokum Sok. Fidan Apt. No7/6 Kat 2 Mecidiyeköy/İstanbul


Kadıköy Şubesi
Osmanağa Mah. Vişne Sok. 34/A Kadıköy/ İstanbul TR
0533 220 61 27
www.ginguzellik.com
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: