Twitter
Bilinçaltı Kurgulama Sistemiyle 8 Kur Genel İngilizce Eğitimi + 100 saat konuşma
Ref No : 164889
330,00 TL
4200,00TL
liste
%92
indirim
3870TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Bugünün Fırsatıyla  klasik İngilizce öğrenme yöntemlerini unutun ve 4 günde yepyeni bir yabancı dil seviyesine sahip olun!

Hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek isteyenler için en uygun programdır.

Her kurdan sonra yapılacak, kur atlama sınavıyla, ilerlemenizi görebileceksiniz.

Ana dili İngilizce olan, profesyonel,  eğitmenlerden eğitim alma şansı

Benzer hedef ve bilgiye sahip, 6 kişilik gruplar.

Klasik eğitimden uzak, Anadilimizi öğrenme mantığıyla oluşturulmuş Bilinçaltı Kurgulama Sistemi 

Eğitim Programı:

Hafta İçi Akşam Programı;
Pazartesi-Çarşamba-Cuma 19:00-21:00 / Salı-Perşembe 19:30-21:30

Hafta Sonu Programı;
Cumartesi - Pazar 10:00-13:00 veya 13:30-17:30

BİLİNÇALTI KURGULAMA METHODU  NEDİR?

Method 1960’lardan beri başarıyla uygulanan İngiliz patentli bir İngilizce öğrenme metodudur ve ana dili ingilizce olmayan ve öğrenim süresi kısıtlı olan öğrenciler için icat edilmiştir.Ve diğer eğitim sistemlerinden %75 oranla daha hızlıdır.

Dünyada 23 ülkede ve 400 den fazla okulda eğitim vererek kalitesini ispat etmiştir. 

Metodun en önemli unsuru hızdır.Çünkümethod  öğrencinin İngilizceyi kendi anadili gibi konuşabilmesini hedefler, bunu da ancak öğrencinin ders esnasında Türkçe düşünüp çevirmesini engelleyerek sağlar.Bu yüzden ders boyunca on saniyelik bile boşluk bulunması imkansızdır aksi taktirde öğrenci Türkçeye çevirme isteği duyacaktır.

Öğrenci niteliğine sahip her yaştaki  birey için mükemmel bir sonucu garanti eder. Method tam anlamıyla pratik ve konuşma tabanlıdır. Ders esnasında dakikada 200 kelime duyar, anlar ve konuşursunuz.

İngiliz dilindeki kelimeleri,yapıları ve dilbilgisini bir bütün olarak soru-cevap tekniğiyle öğrenirsiniz.Uygulaması gayet kolay her yaş için uygun,ilginç ve zevklidir.

Dersler de konuşma süresi %80 daha fazladır sürenin geri kalan kısımda bilimsel olarak konuşmanın yanı sıra yazma ve okuma çalışmaları vardır.

Defter, kalem, tahta gibi sınıf materyalleri kullanılmaz,ihtiyacınız olan şey bir oda ve sandalyeden ibaret olduğu için her yerde kolaylıkla uygulanabilir.

Kurumsal eğitimlerde rahatlıkla kullanılabilen ve kısa sürede sonuç veren bir methoddur.Sınıflarda maksimum 8 öğrenci vardır.

Bilinçaltı Kurgulama Methodu alanında uzman, özel eğitimli ve sertifikalı öğretmenler tarafından uygulanır.

BİLİNÇALTI KURGULAMA  NASIL UYGULANIR.
İngilizceyi % 75 oranında daha kısa sürede öğretmeye yarayan  metod 1960 yılından beri başarıyla uygulanmaktadır. Bu konuda yetkin kişi sayısı az olduğundan Türkiyede yeterince yaygın uygulanmakla beraber günümüz koşullarında insanların farklı bir arayış içinde bulunduğu aynı zamanda metoda ilgi ve rağbetin gün geçtikçe arttığı gözlemlenmiştir.

UYGULAMA
Kitap içinde konuşma adına güncel ve yararlı kelimeler vardır.Eğitimin başlangıcında öğrenciye önce kelime iki kere tekrar ettirilir ve doğru telaffuzu kesinlikle yakaladığından emin olduktan sonra kelimeler öğretmen tarafından vücut diliyle yada başka cümlelerle türkçe konuşmadan anlatılır.Öğrencinin anladığından emin olduktan sonra kelime kalıp halinde bir soru içinde kullanılır.Soru iki kere hızlı bir şekilde sorulacaktır.

Öğretmen öğrencinin düşünmeden cevap vermek ve öğrenciyi konuşmaya teşvik etmek amacıyla cevap verirken öğrenciye ip uçları verir ve cevap esnasında öğrenciyi asla yalnız bırakmaz.Aksi taktirde öğrenci, şayet önemli bir noktada takılırsa kendine güveni azalır ve başarısızlık endişesi duyar

Methodreflexif eğitim uygular bu sayede öğrenciye sorulan sorunun cevabının, sanki kendi ana diliyle konuşur gibi, Çeviri yapmadan anlar ve cevaplar.Soruların iki kere ve son derece süratli sorulmasının sebebide budur.

Derste katılım esastır öğrenci sınıftaki her cümleye bir şekilde katılır.Klasik sistemlerde mevcudu minimum 20 kişilik olan sınıflarda genelde bir sessizlik hakimdir ve öğrencinin zaman zaman sıkılması ve dersten kopması söz konusudur.Bumetodda bu imkansızdır öğrencinin dikkati heran öğretmenin ve sorulan soruların üzerine odaklanmıştır başka bir şey düşünmesi olanaksızdır

Her ders yaklaşık aynı verimlilikte ve bir program dahilinde işlenir.Öğrenci her derste 25 civarı yeni kelime öğrenir,dakikada 200 civarı kelime kullanır.

Metodun en önemli unsurlarından bir tanesidetelaffuzdur.Öğrencinin konuşurken yaptığı telaffuz hataları anında düzeltilir ve doğru telaffuz etmesi sağlanır.

Methodda uzun cümleler kullanılır ve genellikle ilk etapta olumsuz cümle ardından olumlu cümle söylenir,bu sayede konuşma becerisi daha hızlı gelişir.

Öğretilen her yeni kalıp, kelime, cümle,gramer ve kural defalarca tekrar edilir, yazma ve okuma çalışmaları ile geliştirilir,her dersin ilk yarısında öğretilenler tekrar edilir eksikler veya hatırlanmayanlar oturtulur ikinci yarısında ise yeni konular işlenir.Dolayısı ile üç geri bir ileri mantığı vardır. Bu sayede bilgiler taze ve kalıcı halde tutulur.

Öğretmen konuşmaya yeni başlayan öğrenciye örnek teşkil etmesi amacı ile önden konuşma (pull), belli seviyeyi geçmiş öğrenciyi geliştirebilmek amacı ile eşlik etme (push) yöntemini uygular.

Dersler nerdeyse tümüyle karşılıklı konuşma şeklinde geçer.

Öğrencinin gelişimleri birebir kesintisiz takip edilerek başarısı doğrulanır.

Konuşma eğitimi gerçek yaşamda kullanılanla tamamen aynıdır,

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Anadolu Kariyer tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Materyaller fırsata dahil değildir.

ALIM YAPILAN TARİH İTİBARİYLE 3 AY İÇİNDE KAYIT İŞLEMİ YAPILMALIDIR.

Bu fırsat ile, Kadıköy Anadolu Eğitim’den 8 kur Callan method ile Genel İngilizce eğitimi alınacaktır. Materyaller fırsata dahil değildir.

Sınıflar maksimum 15 kişiliktir.

Eğitim grupları oluşturulurken sözlü ve yazılı sınav yapılacak ve uygun olan kurdan başlanabilecek.

Detaylı bilgi ve kayıt için 0216 330 95 53-0536 786 47 94 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Kayıt iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

Eğitim; 8 kuru 100 saat sürmektedir. 

Kadıköy Anadolu Eğitim Merkezi olarak biz Bilgiçağı’nın gereksinim ve ihtiyaçlarına cevap veren, bilgiye ulaşmakta zorlanmayan ve bilgiye sahip olabilen, yaratıcı düşünce gücünü kullanabilen, eğitimli ve üstün niteliklere sahip bireylere, 2003 yılından bu yana yüzlerce kişiye ve birçok firmaya eğitim verdik. 


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Anadolu Kariyer
Osmanağa Mh. Körler Sok. No: 8
Kadıköy / İstanbul TR
0216 330 95 53
anadolukariyer.net/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: