Twitter
7 seanslık dermapen,cilt bakımı,radyo frekans ve led maske
Ref No : 202041
129,00 TL
900,00TL
liste
%86
indirim
771TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Genç,güzel ve kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz...


Profesyonel kadrosuyla güzelliğinize güzellik katmak, daha genç görünmek veya hala fark edemediğiniz güzelliğinizi keşfetmek için sizi Fit Center'a bekliyoruz. 

Günler haftaları kovalar, haftalar suçu yıllara atar.Eğer sizler de yüzünüzün daha güzel görünmesini istiyor ve cildinizi gençleştirmeyi hedefliyorsanız, size özel sunulan güzellik paketini kaçırmayın...

Cildin kendisini yenileyememesi sonucu yaşlanan ciltte, kırışıklıklar, düşük kaş, terleme gibi rahatsızlıklarda anında sonuç alınacak, uygulaması pratik olan çok kolay bir çözümdür.
İşlem sıralaması 
 • 2 Seans Dermapen
 • 1 Seans Cilt Bakımı
 • 2 Seans Led Maske
 • 2 Seans Radyo Frekans
Cildi derinden etkileyen tedavi: DERMAPEN
Cildin değerli üst tabakası epidermise zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden cildi derinden etkileyerek tedavi etmek dermapen ile mümkün!

Dermapen tek başına tıpkı peeling laser dermabrasyon gibi başlı başına etkin son derece kolay, güvenli ve acısız bir yöntemdir. Dermapen ile kombine uygulamalar imkânı sayesinde ablatif olmayan, örneğin Fraksiyonel Lazer Tedavisi, IPL ve Kimyasal Peeling gibi tedavilerden daha efektif sonuçlara ulaşılabilir.

Etkili Olduğu Alanlar;
 • Cilt gençleştirme
 • İnce çizgi ve kırışıklıkların tedavisi (özellikle dudak etrafı barkod çizgileri)
 • Akne izlerinin tedavisi
 • Cilt çatlakları
Dermapen Nerelere Uygulanır?
Yüz, El, Boyun, Saç, Akne Leke, Çatlak Selülit ve Vücutta Doku Kaybı Olan Bölgeler

Dermapen Uygulaması nasıl yapılmaktadır?
Dermapen saçlı deri, yüz, boyun, eller, akne izleri akne ve doku kaybı ve sorunlu olan bölgelere uygulanır. Uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar, doku kaybı onarılırlar ve yeni doku üretmeye başlarlar. Hem kadınlar hem de erkekler için sonucu çok memnun edici bir uygulamadır.
 • Akne ve oluşturduğu izlerinin tedavisi.
 • Genişlemiş gözeneklerin küçültülme işlemi.
 • Güneşte hasar görmüş ciltlerin tedavisi.
 • Saç kaybı ve kellik tedavisinde.
 • Göz ve çevresinde yaşanılan problemlerin kullanımında ( Morluklar ve torbalanmalar gibi).
 • Boyun bölgesi ve dekolte alanlarında hafif kırışıklık ve sarkmalarda.
 • Stria (oluşan Çatlaklar) tedavisinde.
 • İnce çizgilenmelerin tedavisi ve oluşan derin kırışıklıkların hafifletilmesinde.
 • Skar (Kötü yara iyileşmesi) tedavilerinde.
 • Siğil tedavisinde. 
CİLT BAKIMI
Sadece estetik açıdan değil, sağlık açısından da cildimizin bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve yaşlı görünmemize neden olur. 

Cildiniz daha sağlıklı ve kusursuz bir görünüme kavuşması, nem ve yağ dengesini geri kazanması için Şişli Anahtar Estetik'in kaçırılmayacak Kapsamlı Cilt Bakım Fırsatı sizleri bekliyor! 

Cilt bakımının içeriği: 
Temizleme
Peeling
Vapozon buharı
Siyah nokta temizliği
Nemlendirme
Maske 
Yapılacak olan derin ve kapsamlı cilt bakımıyla siyah noktalarınızdan kurtulacak, cildinize nefes aldıracak, mekanik peelingle gözeneklerinizi açarak cildinize sağlık ve güzellik armağan edeceksiniz.

RADYOFREKANS NASIL UYGULANIYOR?
Genç yaşlarda anlaşılamayan güneşin zararları, 40'lı yaşlardan sonra kuruluk, matlık (cansızlık) ve incelme olarak karşımıza çıkıyor. Radyo frekans dalgaları bu durumlarda, cildin kan dolaşımını artırıyor. Zarar vermeden cildin ısısını yükselterek, cildin tamir mekanizmalarını harekete geçiriyor. Böylece kolajen üretimi yeniden başlıyor ve hücre yenilenmesi sağlanıyor. Isı verilen bölgede, kontrollü bir hasar oluşturularak dokunun kendini onarması ve yenilenmesi sağlanıyor. Tedavi, diğer destekleyici bakım uygulamalarıyla kombine edildiğinde, cildin kaybettiği nem de yerine geliyor.

Uygulama, ısının üst dokuda daha az hissedilmesini ancak sabit kalmasını sağlayan gliserinle yapılır. Isı özel bir termometreyle sürekli kontrol edilerek tüm işlem sürecinde 39 derecede sabit tutulur. Radyofrekans işlemi tamamen ağrısızdır. İşlem sonrasında uygulanan bölgede ısıdan kaynaklanan hafif bir kızarıklık gözlemlenebilir ancak kısa zaman zaman içerisinde yok olacaktır.

RADYOFREKANSIN ETKİLERİ
Radyofrekans uygulaması ilk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlar.  Hedeflenen sonuca ne kadar seansta ulaşılabileceği uygulanan bölgedeki problemin boyutuyla doğru orantılıdır.
İlk seanstan itibaren anında görünür sonuçlar
Uzun süreli kalıcı sonuçlar
Tüm cilt tiplerinde ve renklerinde etkin
Klinik kanıtlanmış sonuçlar

LED MASKE
Led maskelerimiz özellikle lazer gibi yoğun enerji istemediğimiz zamanlarda cildimizin genç ve düzgün görünmesinde kırışıklıkların yok edilip cildin renk tonunun ayarlanmasında anti aging uygulamasıdır.

Uygulama akne tedavisinde, ödem azaltmada, plastik ameliyatlar sonrasında, kimyasal peeling sonrasında, güneş ve yaşlanmaya bağlı lekelerde, doku yenilenmesinde, cilt bakımında , cilt lekelerinde dahi etkili sonuçlar vermektedir.

Günlük hayatta kullanılabilen ve hiçbir doktor müdahalesi gerektirmeyen bir uygulamadır. Belirli dalga boylarında farklı renk alan ışınların cilde yansıtılmasıyla uygulanır. Vücudumuza müdahale etmeden cildimizin kendi kendine yenilemeyi tetikleyen bir sistemdir.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Fit Center tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 28 Şubat 2019 tarihine kadar  Pazar HARİÇ; 10:00 - 19:00 saatleri arasında geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0533 220 61 27 - 0212 240 82 59

Bir kişi kendisi için 1 kez kupon kullanabilir.

Uygulamada kullanılan iğne kişiye özeldir. Fırsat fiyatına dahil değildir.

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 1 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
İstanbul Fit Center
Halaskargazi Mah.Rumeli Cad. No:69/2
Nişantaşı/İstanbul TR
0533 220 61 27
Adresim :
DETAY
işanbacom31 
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: