Twitter
Dora Otel Gold Spa'da Çiftlere 40 dk masaj seçeneklerinden biri+sınırsız SPA kullanımı+yüz maskesi+soğuk-sıcak içecek
Ref No : 170380
109,00 TL
400,00TL
liste
%73
indirim
291TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
 Kendinizi ödüllendirme ve değer verme zamanı!

Profesyonel masöz tarafından uygulanacak masaj ile kendinizi adeta yeniden doğmuş gibi hissedecek, üzerinizdeki yorgunluğu ve stresi kolayca atacaksınız. Şehrin stresine ve yoğun iş temposuna olabildiğince uzaklaşmak için "yorucu bir günün ardından bir masaj çok iyi gelirdi” diyenlerdenseniz, bu fırsat tam size göre! 

Vücudunuzdaki negatif enerjiyi atarak gevşemek, sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntem olan masaj keyfini deneyimli personellerin parmak uçlarına bırakın. 

Boyun ağrıları, sırt ve eklem ağrılarından masajın mucizevi etkisi ile kurtulmak artık mümkün. 

Farklı masaj paketlerinden dilediğinizi tercih ederek yeni bir güne yenilenmiş olarak uyanacak, stressiz bir yaşama ’merhaba’’ diyeceksiniz.

Taksim İstanbul Dora Hotel Gold Spa’dan özel indirimlerle: 
  • Kese köpük masajı+sınırsız SPA kullanımı+soğuk sıcak İçecekler ikramı 120 TL yerine  39 TL 
  • 40 dakikalık masaj seçeneklerinden biri+sınırsız SPA kullanımı soğuk sıcak içecek ikramı 200 TL yerine 59 TL
  • 60 dakikalık masaj seçeneklerinden biri+sınırsız SPA kullanımı+soğuk sıcak içecek ikramı 250 TL yerine 69 TL
  • 40 dakikalık masaj+ 20 dakika kese köpük masajı +yüz maskesi+sınırsız SPA kullanımı+soğuk sıcak içecek ikramı 350 TL yerine 109 TL 
  • Çiftlere özel 40  dakikalık masaj seçeneklerinden biri+sınırsız SPA kullanımı+yüz maskesi+soğuk sıcak içecek ikramı 400 TL yerine 109 TL
Fırsat paketine dâhil olanlar: Tercih edilen masaj seçeneği + Sauna - Türk hamamı - Buhar - Islak alan kullanımı + İçecek ikramı

Masaj Seçenekleri;

  • Aromaterapi Masajı
  • Relax Masajı
  • İsveç Masajı
  • Bali Masajı
Aromaterapi Masajı:
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır. 

İsveç Masajı:
Batı tekniklerinin harmanlandığı İsveç masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor.

Bali Masajı:
Geleneksel Bali masajı, bütün vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını, hızlandırmak için acupressure ve aromaterapi yağlarının bir kombinasyonunu kullanır. Bu masaj, yalnızca gevşeme sağlamaz, aynı zamanda dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen lenf sisteminize, kan akışını sağlar.

Relax Masajı
Relax masaj, yavaş ve ağır bir şekilde uygulanan aynı zamanda uygulanan hareketlerin ve basınç seviyesinin hafif olduğu bir masaj tekniğidir.

Rahatlama masajının birçok faydası bulunmaktadır. Bunlar; kan dolaşımını düzenlemek, gerilmiş ve sertleşmiş olan kasların gevşemesini sağlamak, sindirimi düzenlemek, lenf sistemini aktif hale getirerek vücutta birikmiş olan toksin maddelerin atılımını çabuklaştırmak ve bu sayede hücrelerin yenilenmesini sağlamak, bağışıklık sistemini güçlendirmek, içsel tedavi süresinde takviye tedavi sağlamak, baş ağrısı, uykusuzluk, stres gibi problemleri gidermek gibi olumlu etkilerdir. Aynı zamanda relax masajı ile sorunlu olan bölge üzerinde yapılan uygulama büyük ölçüde rahatlama hissi oluşturmaktadır. Mimikler üzerinde de yumuşatıcı etkiye sahip bir tekniktir.

Uzun zaman içerisinde biriken ya da günlük olarak oluşmuş yorgunluğunuzu üzerinden atmak için relax masaj tekniğinden faydalanabilirsiniz.Bu sayede kendinizi dinlenmiş, enerjik ve daha canlı hissetmeniz  mümkün olacaktır.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat İstanbul Dora Otel Gold Spa tarafından sizlere sunulmaktadır.

30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir. MASAJLAR | 

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :0212 230 32 30-0533 427 44 60

Randevu iptalleri, 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. 

Fırsat, tek kişi için geçerlidir. Fırsat paketi içerikleri bir bütündür, farklı zamanlarda ayrı ayrı düşünülemez ve kişilere bölüştürülemez. 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
İstanbul Dora Otel Gold Spa
Dolapdere Cad.no 33 Sisli/İstanbul TR
0212 230 32 30
istanbuldora.com
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: