Twitter
Tüm Yüz Botoks uygulaması + 1 Seans Mezoterapi
Ref No : 204313
449,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Hemen her duygu ve yaşanan her an, insanın yüzüne ve bedenine kendi dokunuşunu, kendi izini bırakır...

Günler haftaları kovalar, haftalar suçu yıllara atar.Eğer sizler de yüzünüzün daha güzel görünmesini istiyor ve cildinizi gençleştirmeyi hedefliyorsanız, en ideal çözümlerden biri olan botoks uygulamasını duymuşsunuzdur.

Fırsat Seçenekleri:
Tek Bölge botoks uygulaması + 1 Seans Mezoterapi 249 TL
Tüm Yüz Botoks uygulaması  + 1 Seans Mezoterapi 449 TL

Profesyonel kadrosuyla güzelliğinize güzellik katmak veya hala fark edemediğiniz güzelliğinizi keşfetmek için şık dizayn, iç açıcı ortamlar, güler yüzlü hizmet ve en önemlisi temiz ve hijyenik uygulama, titizliğiyle konforun adresi olan Gin Güzellik'te!

Gönül İnanır'dan Botox ile ilgili önemli bilgiler:

Botox Nedir, Ne Amaçla Kullanılır

Hastalarımın yarısı “botoxa karşı”. Bana botoxun insanları maske yüzlü yaptığını, ifadeyi bozduğunu, zehir olduğunu anlatıyorlar. Sanki botoxa karşı olmak biraz moda gibi. Bazen böyle önyargıları değiştirmek imkânsız oluyor. 
 
Ben cerrahım. Botoxu çok sık kullanmıyorum. Hatta bu ilaç benim ameliyat ile düzeltebileceğim bazı bölgeleri on dakikada aynı miktarda düzeltebiliyor ve inanın benim ameliyat sahamı ve sayımı daraltıyor.


Ama hakkında bu kadar yanlış önyargı bulunan ve bence hiç bu eleştirileri de hak etmeyen “botox” u sonuna kadar savunacağım. Bence bu son derece kontrollü, güvenilir, risksiz ve bazı ameliyatlara alternatif olabilecek tek kelimeyle harika bir ilaç.
 
Alın bölgesindeki ve gözlerin yanlarında ki (kaz ayakları) kırışıklıklarının temel sebebi derinin altındaki kasın hareketleridir. Botox bu kasların üç ay ile altı ay arasında sinirlerden uyarı almasını engelleyerek hareketlerini azaltır.

Bu da kırışmayı ortadan kaldırır. Botox yapılan bir alın daha düz, kırışıksız gözükür. Kaşlar daha az hareket eder ve kaş çatmak zorlaşır. Üçüncü aydan sonra bu etki azalır ve kaslar altıncı aya doğru yavaş yavaş eski hareketlerine dönerler. 

Botox yapılan yerdeki ter bezleri de daha az çalışır. Avuç içlerinde, ayaklarında, koltuk altlarında aşırı terlemesi olan insanlara da botox yapılarak bu şikâyetleri bir sene süresince azaltılabilir.

Botoksun Kulanıldığı Yerler !
En sık alın kırışıkları ve kaz ayakları. Botox ile kaşlar bir miktar kaldırılabilir. 
Üst dudaktaki çok ince ve yüzeysel kırışıklılar (sigara izleri).
Bazı insanların burunlarının ucu gülerken ve konuşurken hareket eder. Botox ile bu hareket engellenebilir. 
Terlemeye karşı olarak, el içleri, ayaklar, koltuk altları.
 
Botox nasıl tedavi eder? 
küçük iğneler ile yüzünüze az miktarda botox enjekte ediliyor.Bu iğneler sayesinde sinirler ile sinirlerin ulaştığı organlar arasındaki iletimi durdurarak etkisini gösterir.Botox bu kaslara giden sinir dürtülerini belli bir süre için bloke ederek kası rahatlatır ve netice olarak cildin kendi kendine gerginleşmesine, kırışıkların yok olmasını sağlar
 
Botoxun yan etkileri varmıdır? 
Botoxun toksin olması nedeniyle fazla dozda verilmesi halinde "ptosis" adı verilen göz kapağı problemi ortaya çıkabilir ve hastanın birkaç hafta rahatsız olmasına sebep olur.Görülebilecek diğer yan etkiler baş ağrısı, solunum yolu enfeksiyonları, nezle sendromu ve mide bulantısı gibi şikayetlerdir.
 
Kimlere Botox uygulanmaz?
Bu ilaçla uygulama hamile kadınlara yapılmaz.Genellikle Botox uygulaması yapan merkezler emziren annelere de Botox uygulaması yapmamaktadır

Ne kadar zaman botox yaptırmalıyım?
Botox’un etkisi insan yüzünde gözle görülür olumlu etkisi bir hafta içinde ortaya çıkar ve etki süresi 3-9 ay olmakla beraber ortalama 6 aydır. 2 yıl boyunca düzenli olarak botox uygulanan kişiler aynı şekilde devam ettiklerinde kaslarında belirgin bir azalma ve buna bağlı yüz ifadesinde değişim olabilir. Bu nedenle uygulamaların 2. yıldan sonra daha uzun aralıklarla yapılmasını tavsiye ediyorum.

Mezoterapi ile Zayıflama
Zayıflama sektöründe kalıcılığı ve etkinliği tartışmasız en iyi olan yöntemlerden biri de iğneli ve iğnesiz mezoterapidir. Mezoterapi kelime anlamı olarak mezo orta demektir. Mezo yani ortadan kasıt cildin orta tabakasına uygulanan tedavi olmasıdır. Cildin orta tabakasına kıl kadar ince uçlu iğnelerle zayıflamaya yardımcı olan ilaçlar enjekte edilir. Mezoterapi genelde iğne ile uygulansa da son zamanlarda iğnesiz mezoterapitedavileri de bulunmaktadır. Enjekte edilen ilaçlar metabolizmayı hızlandıran, yağ yakımından sorumlu lipoz enziminin çalışmasını sağlayan, kan dolaşımını hızlandıran özelliklere sahiptir. Sağladığı bu özellikler doğrultusunda da zayıflamayı ve selülit oluşumunu azaltmayı sağlar.

Mezoterapi ile zayıflama tedavisinde kullanılan iğneler uygulandığı bölgede asla bir acı ve ağrı vermez. Mezoterapide kullanılan iğneler ciltte sadece küçük sinek ısırıkları şeklinde hissedilir. Mezoterapi esnasında asla anesteziye ihtiyaç duyulmaz. Mezoterapinin etkisi 3. seansta hemen gözle görülebilir hale gelir.

Nasıl Yararlanırım

Bu fırsat Gin Güzellik tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. 

Uygulama 1 seanstan oluşmaktadır.

Bu fırsattan  yararlananlara ücretsiz 1 seans mezoterapi uygulanacaktır.

Kod alımı yapıldıktan sonra son kullanım tarihine kadar kullanmak gerekmektedir. Aksi taktirde kullanılmış sayılacaktır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek. Kodunuz geldikten sonra 05309550533 - 0532 430 64 27 - 0532 430 64 31 NO.'lu telefondan rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Mecidiyeköy Şubesi 

Adres: Lati Lokum Sok. Fidan Apt. No7/6 Kat 2 Mecidiyeköy/İstanbul 

Telefon:0212 217 11 08

Kadıköy Şubesi

Adres: Osmanağa Mah. Vişne Sok. 34/A Kadıköy/ İstanbul 

Telefon: 0216 348 11 08


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Gin Güzellik
Mecidiyeköy Şubesi
Lati Lokum Sok. Fidan Apt. No7/6 Kat 2 Mecidiyeköy/İstanbul
0212 217 11 08

Kadıköy Şubesi
Osmanağa Mah. Vişne Sok. 34/A Kadıköy/ İstanbul
0216 348 11 08 TR
0533 220 61 27
www.ginguzellik.com
Adresim :
DETAY
i30 Eylül 20128 tarihine kadar geçerlidir.
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: