Twitter
Bolu Borvo Tesislerinde 2 Günlük Konaklamalı Herşey Dahil Bolu Kültür ve Doğa Turu
Ref No : 153413
79,00 TL
300,00TL
liste
%74
indirim
221TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
HTK Sağlık Kulübünden  2 Günlük Herşey Dahil Bolu Doğa, Kültür ve Metabolik Denge Turu  

Kalkış Yerleri ve Saatleri: 

07:00 Bakırköy Eski Alfemo Mağazası Önü
07:30 Beşiktaş Yıldız Cami Önü
08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
08:15 Kartal Köprüsü
08:30 Çayırova McDonalds 

Tur Tarihleri:

5 Mart – 24 Eylül 2016 tarihleri arasında her Cumartesi kalkışlı.

HTK Metabolik Denge’ye hoş geldiniz. Sizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Bize verdiğiniz kişisel bilgiler doğrultusunda bilimsel olarak geliştirilmiş beslenme programımız ve gıda takviyelerimiz ile metabolizmanızı dengelemek istiyoruz. Metabolizmanızın dengelenmesinin ardından yaşam kalitenizde önemli derecede artış hissedecek ve bunun mutluluğunu yaşayacaksınız. Çünkü enerjiniz ve buna bağlı olarak da verimliliğiniz artacak, uykunuz daha düzenli olacak, kilonuz kalıcı olarak kontrol altına alınacaktır. Yaşam kalitenizde meydana gelen bu olumlu değişimler neticesinde hareketlilik düzeyinizin ne kadar arttığını göreceksiniz. 3 dakikada yüzünüzdeki yaşlılık belirtisi kırışıklardan sizi nasıl kurtaracağımızı, 10 dakikada belki daha önce hissetmediğiniz kadar enerjik ve zinde hissetmeniz bu turumuzda size sunacağımız unutulmaz deneyimlerinizden sadece birkaçı olacak. Yaşamınızda meydana gelen bu değişimler nedeniyle daha hareketli olma ihtiyacı duyarsanız, hiç durmayın, yaşamınıza hareket katın!  Belki severek uyguladığınız bir spor dalı vardır. Yoksa sizi zorlamayacak ve dayanıklılığınızı artıracak uygun bir spor dalını  "KINETIK" (Yoga, Reiki, Pilates, vb.) seçeneklerimizden birisi ile birlikte keşfedebiliriz. Tüm bunlara birde tesislerimzden birisinde 14 günlük bir termal kürü yaparsanız metabolizmanızı dahada güçlendireceksiniz.      
                              .                                                     .
Lütfen şunu hiç unutmayın: HTK metabolik denge bir diyet değil, bir yaşam tarzıdır! Sizi yeni bir yaşam tarzını tecrübe etmeye davet ediyoruz.

Cumartesi Programı Akışı: 

GÖLCÜK   CENNET  GÖLÜ ,  ABANT GÖLÜ   DOĞAL TERAPİ  TUR PROGRAMI : 

 Kahvaltımızı yaparken 3.5 saatlik yolculuk ile sarı, kızıl ve karaçam ağaçlarının etrafını çevreleyerek doğal bir makyaj oluşturduğu ve ağaç yansımalarıyla muhteşem bir yer aynası görüntüsü veren Gölcük Gölü' ne ulaşıyoruz. 
Göl kenarında Gölcük Göl Restaurant’taki BBQ Partisi ardından gölün çevresinde yapacağımız keyifli yürüyüşün ve serbest zamanın ardından 2 saatlik süreçten sonra gölcük gölünden ayrılıyoruz.
Bir saatlik yolculuğumuzdan sonra Abant Gölüne ulaşıyoruz. Burada, hemen göl kenarında 2 saatlik bir mola veriyoruz. Arzu ederseniz burada yöresel lezzetlerden alışveriş yapabilir , göl kenarında resim çekebilir, fayton turuna katılabilirsiniz. Tabiat Parkı Ziyaretçi Ev'in de göl çevresinde yaşayan hayvanların doldurulmuş hallerini ve klasik Bolu evi mimarisini görebilirsiniz.

Saat 18:00 gibi Mudurnuya ulaşıyoruz. Burada tarihi Mudurnu Meram restoranında akşam yemeğimizi alıyor, teras katında çaylarımızı yudumluyoruz.  Sonra Osmanlı Sivil mimarisine örnek evleri tarihi müze ve yerleri rehber ve tatil danışmanlarımız eşliğinde gezebilirsiniz. 
Yarım Saat’lik bir yolculuktan sonra HTK Premium Borvo Tesislerine Ulaşıyoruz ve dairelerimize yerleşiyoruz. Her bir dairenin özel havuzlarında doktor kontrolünde Abant’ın muhteşem doğasında Termal Su Kürümüzü tecrübe ediyoruz ve hücre yenileyici içeceğimizi “Hexagonal” suyumuzla birlikte yudumladıktan sonra deliksiz güzel bir uyku çekiyoruz.

Pazar Program Akışı: 

KİLÖZÜ HTK DOĞAL YAŞAM PROJESİ TANITIMI: 

Saat 09:00’da Muhteşem bir açık büfe kahvaltımızdan sonra enerji içeceğimizi yudumluyoruz ve 9:45 gibi 1 saatlik bir doğa şöleni yürüyüşümüzü rehber eşliğimizde gerçekleştiriyoruz. 
saat 11.00’de sizi gezimizin asıl amacı olan HTK Metabolik Denge Kürü ve bir ömür tatbik edebileceğiniz sağlık konsepti  ve ürünleri hakkında bilgilendiriyoruz.  

Arzu edenler HTK sağlık ürünlerinden herhangi birisini seçerek HTK Klüp üyeliklerini gerçekleştiriyorlar.
Bize üye olduğunuzda sizinle bu turlarımızın, gezilerimizin ve aktivitelerin devamı anlamına gelecek olan 50.- USD değerindeki ve  1 sene geçerliliği olacak Klüp Kartımızı bu günün anısına hediye ediyoruz.  
Saat 15:00 gibi öğle yemeğimizi yedikten sonra eğitimcilerimiz eşliğinde Kinetiks uygularımızdan bazılarını tecrübe edebilir ve oksijen düzeyi en yüksek yerlerden birisi olan doğanın biraz daha tadını çıkarabilirsiniz.
Saat 17:00’de İstanbul’a dönüş yoluna çıkyoruz. 

Bir HTK Premium turunda daha görüşmek dileği ile sizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Fırsat’a Dahil Olan Hizmetler :
 • Ulaşım
 • Rehberlik hizmetleri
 • Çevre gezileri
 • Araç içi ikramlar
 • 1. Gün Sabah kahvaltı için lunch-box. (Sandwich, meyve suyu)
 • 1. Gün Gölcük Göl Restoran’da öğlen yemeği; barbekü mangal ve 1soft içecek.
 • 1. Gün Mudurnu Meram Restoran’da alınanacak  set menü akşam yemeği menüsü; Tarhana çorbası, ev makarnası, etli bonbay fasulye, un helvası, 1 adet soft içecek, yemekten sonra sınırsız çay.
 • 1. Gün HTK Premium Borvo tesislerinde konaklama
 • 2. Gün HTK Premium Borvo tesislerinde açık büfe kahvaltı.
 • 2. Gün HTK Premium Borvo tesislerinde set menü öğle yemeği.
 • Gün boyunca HTK Premium Borvo tesislerinde Çay, Kahve ve ikramlar
Fırsat’a Dahil Olmayan Hizmetler
 • Özel giderleriniz ve harcamalarınız
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat HTK Premium tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu tur 01/01/2017 tarihinden itibaren faaliyete geçecek olan HTK Premium Borvo tatil köyümüzün ve HTK Premium Metabolik Denge Kürünün bir tanıtım turudur. 

24 Eylül 2016 tarihine kadar her Cumartesi kalkışlı tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon için https://www.htkpremium.com/htk-formu.html  linkindeki formu doldurunuz. Formdaki yazıları dikkatli bir şekilde okuyunuz. 0216 371 68 50 – 51 ile 0532 488 18 07 nolu telefonlardan bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz. 

Turu satın alan misafirler Rehberlik hizmetleri ve seyahat sigortası  için kişi başı 60.- TL ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehberler tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.
0 – 6 yaş çocuklar tura katılamamaktadır.

6 – 14 Yaş çocuklar için çocuk başı 100 TL ücret acenteye vasıtada ödenir.

Single Konaklama Farkı 90 M2 ve üstü dairelerde kalındığı için 100 TL’dir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 2 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

Acente rehberi, içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir, eşdeğerde veya daha üstü başka bir otelde konaklatabilir. 

Rezervasyonu yapılan kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır ... 


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
HTK Premium
TR
0216 371 68 50
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: