Twitter
Temmuz ve Ağustos Dönemi Yunanistan’ın Maldivi Halkidiki Tur Bedeli
Ref No : 154934
299,00 TL
399,00TL
liste
%25
indirim
100TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Halkidiki Plajları ve Porto Lagos İlk Defa Bir Arada
Perşembe Hareket ile Yunanistan’ın Maldivi Halkidiki Turu  
Halkidiki – Kavala – Porto Lagos  / 2 Gece 3 Gün / 26 Mayıs – 30 Ağustos Arası Yeşil Pasaporta Vizesiz
                  
1.Gün  Perşembe İstanbul – Halkidiki                        
          
Saat  21:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü , Saat 21.30  Beşiktaş Yıldız Camii Önü ,Saat 22.00 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Halkidiki’ye yolculuk.

2.Gün  Cuma Halkidiki                      
 
Sabah erken saatlerde Kavala’ya varış ve extra kahvaltı molamızın ardından 3,5 saatlik yolculuk ile Halkidiki’ye varış. Halkidiki Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir.Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak , kumsalları , plajları ile  Otelimize varış ve odalarımıza yerleşme ve Tam gün serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile extra olarak yemek ve müzikli düzenlecek olan tavernaları ile ünlü şirin kasaba Afytos  turuna katılabilirsiniz.
Yemek menüsü  1 : Caciki , Grek Salata , Patlıcan Ezmesi , Peynir Kızartması , Acılı Kırmızı biber , Peynirli Patlıcan , Kalamar , Ahtapot Salatası , Midye Dolma , Kişibaşı 20 cl Ouzo : 30 €  ( Balık Eklendiği Takdirde kişibaşı 7 € fark alınmaktadır )

3.Gün  Cumartesi Halkidiki    
                   
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman veriyoruz.Dileyen misafirlerimiz için Bölgenin en yoğun ve işlek merkezi olan Kallithea’daki  anlaşmalı olduğumuz, mükemmel denizinden faydalanabileceğiniz plajımıza geliyoruz.( Kişibaşı 10 € ) Burada vereceğimiz serbest zaman ve yüzme molamız rehberimizin belirleyeceği saate kadar devam edecektir.( Hareket 17.00-18.00 arası) Yüzme molamızın ardından  sonra otelimize dönüş ve konaklama.

4.Gün  Pazar Kavala – Porto Lagos - İstanbul 

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Kavala’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası Kavala  panaromik şehir turumuza başlıyoruz , su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia,eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane,ev & heykeli’nin görülmesinin ardından Öğle yemeği molamızı veriyoruz. Mola ve serbest zamanımızın ardından dönüş yolculuğumuz başlıyor, extra düzenlenecek olan  tur programlarında pek olmayan İskece yakınında ve daha önce hiç karşılaşmadığınız göl üzerinde olan Agios Nikolaos Kilisesi ve şirin Porto Lagos ( Kişibaşı 10 € ) gezimizi tamamladıktan sonra,  Dedeağaç karayolu takip edilerek  İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz.Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Tekirdağ’da  vereceğimiz köfte molası sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
 • Lüx Otobüsler  ile gidiş dönüş ulaşım.
 • Mendi Otel , Kriopigi Beach , Palladium Otel ve benzeri otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama.
 • Tur Programında Belirtilen tüm çevre ve Şehir turları
 • Zorunlu seyahat ve sağlık  Sigortası   ,65 yaş üstü 10 € fark alınmaktadır.
TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
 • Yurtdışı çıkış fonu :  15 Tl
 • Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Rehberlik ücreti ve sınır geçiş masrafları, Otel Konaklama Vergileri : 75 €    
 • Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı
 • Öğlen ve akşam yemekleri Yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler
 • Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli     :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!
Fırsat Seçenekleri;
 • Mayıs  Dönemi Yunanistan’ın Maldivi Halkidiki Tur Bedeli  189 TL
 • Haziran ve Eylül Dönemi Yunanistan’ın Maldivi Halkidiki Tur Bedeli 249 TL
 • Temmuz ve Ağustos Dönemi Yunanistan’ın Maldivi Halkidiki Tur Bedeli 299 TL
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Turizm tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 26 Mayıs /09 – 16 – 23 Haziran/ 14 – 21 – 28 Temmuz/ 04 – 11 – 18 – 25 Ağustos/01 – 08 – 22 - 29 Eylül tarihlerinde hareketli tur programı için geçerlidir.

REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 70 10  - 11

Turu satın alan misafirlerimiz Rehberlik hizmetleri, sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  75  €  ücreti  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur. Tek kişi farkı Mayıs Dönemi  30 €  ,Haziran ve Eylül dönemi 50 € , Temmuz ve Ağustos Dönemi 75 € acentaya ödemeleri gerekmektedir.  3-12 yaş çocuk ücreti dönem fiyatından 40 tl indirimli  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir. Resmi ve Özel tatil günlerinde geçerli değildir.
İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Turizm
TR
0212 225 70 10
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: