Twitter
02 Temmuz -10 Aralık 2017 tarihleri arasında Eskişehir-Odunpazarı tur bedeli
Ref No : 174477
179,00 TL
309,00TL
liste
%42
indirim
130TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
ESKİŞEHİR ODUNPAZARITURU
EK HİZMET DAHİL
(1 GECE 2 GÜN  YARIM PANSİYON KONAKLAMALI ESKİŞEHİR  TURU)
(11 MART 2017 – 10 ARALIK 2017)
HER CUMARTESİ HAREKET
 (1 GECE 2 GÜN)
(1 GECE OTEL KONAKLAMALI)

1:GÜN  İSTANBUL ESKİŞEHİR
Siz değerli konuklarımızı  06:30İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü07:00Mecidiyeköy Simit Sarayı Önü 07:30  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü  07:45  Kartal E5 Köprüsü Altı, 08:00 ÇayırovaMcDonald's Önü hareket ile Tur boyunca bize eşlik edecek Rehber ve Kaptanımızla tanışıp Tatil Bugün otobüs içi ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruzAdapazarı, Pamukova, Bozüyük güzergahını takip ederek Eskişehir’e gidiyoruzve yaklaşık 330km’lik yolculuğumuzun sonrasında Eski ve Orta Çağlarda Yunanca Dorylaion, LatinceDorylaeum ismi ile Tanınan Eskişehir’e varıyoruz. Öğle yemeğimiz de Eskişehir’in meşhur  , Tatar’ların Mayasız yaptığı Çi Börek yedikten sonra, içerisinde Mini Hayvanat Bahçesi, Öğrenciler için Bilim Deney Müzesi, Konser Alanları, Yeme İçme Yerleri, Anfi Tiyatro gibi pek çok donatı bulunan, Ulaşımın Buharlı Lokomotif ile Sağlandığı, Sazova Bilim ve Kültür Parkı gezilerimiz sonrasında, 1988 yılında ağırlıkla, 1.Hava İkmal ve Bakım Komutanlığı elinde bulunan uçakların restore edilerek, sergilenmesi sonucu oluşturulmuş Havacılık Müzesi, Tülomsaş Müzesi’nde sergilenen, Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel’in Talimatlarıyla 1961 yılında üretilen Türkiye’nin İlk Otomobili Devrim Arabası’nı gördükten sonra,  Eskişehir’i Kuşbakışı izleyebileceğimiz Şahin Tepesi’ne hareket ediyoruz. Buradaki Şelale Park’ta mükemmel şehir manzarası eşliğinde çaylarımızı yudumladıktan Sonra Anadolu Üniversitesi Yerleşkesini Panoramik olarak aracımızdan görüyoruz. Devamında mevcut Hal Binasi restore edilerek, içerisinde çeşitli Dükkanlar, Barlar, Kafe ve Restaurantlar bulunan Haller Gençlik Merkezi’ni gezdikten sonra akşam yemeği ve konaklama otele geçiyoruz .

2:GÜN:  ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI-İSTANBUL
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, otelden ayrılarak, Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından günümüze, görselliğiyle sizleri büyüleyecek olan Balmumu Müzesi ziyareti ile gezimizle başlıyoruz. Müze gezimiz sonrası 19. Yüzyılın Sosyal ve Kültürel hayatını yansıtan Odunpazarı’ na geliyoruz. Eskişehir Odunpazarı Kent yapıları Müzesi’nde hizmete giren Türkiye’nin ilk Cam Sanatları Müzesi olan Çağdaş Cam Sanatları Müzesi’ndeki eserleri gördükten sonra Eskişehir’in simgesi haline gelmiş Lületaşı Müzesi’ni geziyoruz. Zemin ve birinci kattan oluşan, içerisinde Sanat Atölyeleri ile Lületaşı, Gümüş ve Geleneksel El Sanatları ürünlerinin üretilip teşhir ve satışının yapıldığı bölümlerin yanı sıra, Restorant ve Kafeterya ile sosyal hayata kazandırılarak ticari bir merkez olarak hizmet veren Atlıhan El Sanatları Çarşısı’nda vereceğimiz serbest zaman sonrasında Koca Müftü Sokak, Arif Bey Sokağı gezilerimizi takiben Öğle Yemeğimizi almak üzere Restaurantımıza gidiyoruz. Sonrasında yepyeni Çehresi ile bizleri karşılayan Eskişehir’in Kentsel Dönüşüm Projelerinden biri olan Kent Park’a geliyoruz. Kent Park’ ta bize Akdeniz Sahillerini anımsatan plajları, havuzları görüyoruz. Fotoğraf karelerimizi aldıktan sonra Venedik kanallarını anımsatan Porsuk Nehri’nde yapacağımız keyifli Tekne Turu(extra) sonrasında Çarşıda serbest zaman veriyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında sonra akşam saatlerinde İstanbul’a varış bir sonraki Tatil Bugün Organizasyon’unda Buluşmak Üzere vedalaşıyoruz.

FIRSAT SEÇENEKLERİ;
 • 1 Mayıs-02 Temmuz 2017 tarihleri arasında Eskişehir-Odunpazarı tur bedeli 169 TL
 • 02 Temmuz -10 Aralık 2017 tarihleri arasında Eskişehir-Odunpazarı tur bedeli 179 TL
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Lüks otobüslerle ulaşım
 • 3* Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama ( 1 Akşam Yemeği- 1 Sabah Kahvaltısı)
 • Tüm Çevre gezileri
 • Tatilbugun.com Otobüs İçi İkramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Tatilbugun.com Güvencesi
 • Yardımcı Rehberlik Ücretleri,Otopark Ücretleri
 • Rehberlik Hizmeti
 • Park Girişleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Öğle yemekleri,
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler,
 •  Kişisel harcamalar,
 • Tekne Turu
 • Tur Programına Dahil Tüm Müze Ve Ören Yeri Girişleri,
TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:
*06:30 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü
* 07:00 Mecidiyeköy Simit Sarayı Önü
* 07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 
* 07:45Kartal E5 Köprüsü Altı
* 08:00ÇayırovaMcDonald's Önü

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bugün tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 10 Aralık 2017 tarihine kadar her hafta sonu Cumartesi hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyonlarınızı; 0216 388 22 74 – 0542 748 77 54 - 0542 748 77 40 numaralı telefonlardan yapabilirsiniz.

 Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri Müze Ören Giriş yerleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 

0–6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. 

0-6 yaş çocuk için Otobüs de koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 100 TL ücret acenteye ödenir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 

7-12 Yaş çocuklar için ücret 139TLdir

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.

Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye 75TLextra ödeme yapmaları gerekmektedir

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.

Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

15 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks IsuzuNovo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
28 kişi üzeri lüksTravego -Tourismo , ManFortuna , Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL ,1000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.
______________________________________
İPTAL VE DEVİR
1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25`i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.

1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun , mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.

1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.

1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.  

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. 

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bugün
TR
0216 388 22 74
Adresim :
DETAY
  
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: