Twitter
15-22-29 Temmuz / 5-12-19-16 Agustos / 2-9 Eylül Hareketli turlarda
Ref No : 155223
199,00 TL
299,00TL
liste
%33
indirim
100TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Ayvalık’da Tekne Gezisi Dahil, Cunda, Kadırga Koyu, Assos  Turu
Cuma Hareketli 1 Gece Konaklamalı 2 Gün
 
1.Gün Cuma: İstanbul-Ayvalık22.30  İncirli Doğtaş Mobilya Önü 23:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,23.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,23.45 Kartal Köprüsü Altı , 24.00 Çayırova Mc.Donalds hareket ile Eskihisar – Bursa Karayolu üzerinden normal hava ve yol koşullarında  8 saat  sürecek  yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün Cumartesi: Ayvalık – Tekne Turu – Cunda adası:Sabah erken saatlerde alacağımız  köy kahvaltımızın ( extra )ardından Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp, Limanda bizi bekleyen teknemizle Ayvalığın en güzel ve berrak koylarını göreceğiniz  yüzme molaları vereceğimiz extra tekne turumuza katılıyoruz. Tekne Turumuz sonrası eski bir Rum köyü olan Cunda adası , göreceğimiz yerler arasındadır.Eski bir lav birikintisi olan Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi olan Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası gezimiz ve fotoğraf çekim molası sonrası otelimize hareket,akşam yemeği ve konaklama.

3.Gün Pazar: Kadırga Koyu  Assos – İstanbul:Sabah erken  kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de  Assos Kadırga koyuna doğru hareket  edip , yüzme molamızı veriyoruz.Yüzme molamızın ardından Behramkale ( Assos) de vereceğimiz serbest zamanımızın ardından  Çanakkale-Tekirdağ  güzergahından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor , Tekirdağ’da vereceğimiz  köfte molamızın ardından İstanbul’a varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ( Dönüş güzergahında yolcu bırakma noktalarımız İncirli,Beşiktaş,Kadıköy şeklindedir).

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
  • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
  • Mare ,Berksoy veya dengi otel de  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama 
  • Ayvalık da tekne turu 
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
  • Müze,,plaj,kale,antik kent yeri giriş ücretleri misafirlerimize aittir.
  • Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  • Tekne Turunda  öğle yemeği ve milli park ören yeri giriş ücretleri için kişi  başı 25 TL olup  katılmcıların rehbere ödemesi gerekmektedir.bu ücret tüm katılımcılar ve 7-12 yas grubu cocuklar için gecerlidir.
  • Athena tapınağı giriş ücreti veya Assos Liman minibüs ücreti misafirlerimize aittir. 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 17-24 Haziran/15-22-29 Temmuz/ 5-12-16-19 Ağustos/2-9 Eylül/ 16-23 Eylül tarihlerinde hareketli tur programı için geçerldir.

Ücretler şeker, kurban bayramı ve resmi tatil dönemlerinde geçerli değildir.

0-6 yaş grubundaki çocuklar için otel konaklaması ücretsizdir. Otobüste koltuk istenildiği takdirde 100 TL acenteye kayıt ile birlikte ödenir.
kaydıyla indirimlidir ve ücreti 139 TL dir.

a- Kod alım işleminizi takiben 0216 347 5061veya 05465383191  nolu telefonu arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com mail adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

*Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. 

*Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0216 550 48 05
Adresim :
DETAY
      
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: