Twitter
Her Cuma Hareketli 1 gece 2 günlük "Kavala & Thassos Adası Turu"
Ref No : 154997
149,00 TL
249,00TL
liste
%40
indirim
100TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
KAVALA THASSOS ADASI TURU 
1 GECE KAVALA KONAKLAMALI 2 GÜNDE DENİZ MOLASI

1.Gün

CUMA AKŞAMI : İSTANBUL – İPSALA

Akşam saat 21.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 22.00 Beşiktaş Yıldız Camii önü,22.30 Bakırköy Ömür Plaza önünden siz değerli misafirlerimizi alıp, İpsala’ya doğru yola çıkıyoruz.
 
2. Gün

KAVALA – THASSOS ADASI – 3 SAATLİK DENİZ MOLASI 

İpsala Türk Sınır Kapısındaki Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Meriç Nehri’nin üzerinden geçerek Yunanistan Kipi Sınır Kapısı’na geliyoruz. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin de yapılmasından sonra 2,5 saatlik yolculuk sonrası Kavala şehir merkezine geliyoruz. Sabah  Kavala şehrinde kahvaltı molası yapıyoruz. Kahvaltı sonrası şehir tutumuza başlıyoruz. Liman, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın yaptırttığı İmaret, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılan Su Kemerleri ve Pargalı İbrahim Paşa zamanında yapılan dört köşe cami (günümüzde kilise olarak kullanılmakta) görülecek yerler arasındadır. Kavala kurabiyesi alış verişlerimizide yapıp gezi sonrası feribot ile Taşöz Adası’na geçiyoruz. Ada etrafında yapacak olduğumuz tur sonrası saat 13.00’de odalarımıza giriş yapıyoruz. İsteyenler misafirlerimizin otelimize çok yakın plajdan denize girip deniz kum güneş keyfi için serbest zaman, Akşam saat 20.30‘da Yunan köyü içerisindeki taverna eğlencesine katılıyoruz (ekstra 40 euro). Konaklama Taşöz Adası.

3. Gün

 PAZAR: KAVALA – 3 SAATLİK DENİZ MOLASI –İSKEÇE –  İSTANBUL

Sabah Kavala da otelimizde kahvaltı ve sonrasında muhteşem Kavala plajlarında deniz molası veriyoruz ve sonrasında İskeçe Şehrine geliyoruz. Unesco tarafından koru altına alınmış Eski İskeçe Sokaklarında gezip fotoğraf çektikten sonra Osmanlı Zamanında yapılma ve haşen günümüzde çalışır konumda bulunan Saat Kulesini görüyoruz. Gezi sonrasında sınır kapısında gidiyoruz. Pasaport, gümrük ve free shops alış verişlerinden sonra Meriç Nehri üzerinden geçerek aynı gümrük ve pasaport işlemlerini İpsala Türk Sınır Kapısında da yaparak Türkiye ye giriş yapıyoruz. İpsala, Keşan, Malkara yolunu takip ederek Tekirdağ da verecek olduğumuz mola sonrası İstanbul'a hareket ederek sizleri tur başlangıcında almış olduğumuz yerlerde indirerek turumuzu bitiriyoruz.

Fırsat Seçenekleri;
 • (Sınırlı Sayıda)Her Cuma Hareketli 1 gece 2 günlük "Kavala & Thassos Adası Turu" 139 TL
 • Her Cuma Hareketli 1 gece 2 günlük "Kavala & Thassos Adası Turu" 149 TL
ÖNEMLİ: TURUMUZDA ACENTA HİZMET BEDELİ OLARAK 40 EURO OTOBÜSTE REHBER TARAFINDAN TOPLANACAKTIR. BU ÜCRET TURDAN AYRI TUTULAMAZ ÖDENMESİ ZORUNLUDUR.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Lüks ELİTA TUR otobüsleri ile ulaşım ve ikramlar
 • Taşöz adasında 1 gece tercih edilen otel kategorisinde oda kahvaltı konaklama
 • Kavala, İskeçe, Gümülcine, Dedeağaç Panoramik Şehir Turları
 • Tüm seyahat süresince profesyonel ELİTA TUR Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk )     
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti                       : 120.-EUR
 • Seyahat Sağlık Sigortası     : 15.- EUR
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu       :  15.-TL
 • Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine tur kalkışı öncesi yatırılmalıdır.
 • Taverna eğlencesi              : 40 Euro

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Elita Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

23 Eylül 2016 tarihine kadar hareket edecek olan tur programı için geçerlidir.

Turumuz Cuma gecesi kalkış Pazar akşamı dönüşlüdür.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon İçin 0216 520 07 01 ve 0532 131 38 70 Nolu Telefonlara Ulaşabilirsiniz.

Turumuzda kişi sayısıyla orantılı büyüklükte otobüsler kullanılmaktadır.

Turumuzda çocuklardaki ücretlendirme 02-06 yaş arası çocuklarda acente hizmet bedelinde 20EURO indirim 06-11 yaş arasındaki çocuklarda acente hizmet bedelinde 15 EURO indirim yapılmaktadır. 00-02 yaş çocuklar ücretsizdir. Tura katılan her kişi için fırsat kodu alınması gerekmektedir.

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde tur kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip turu kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Elita Tur
TR
0216 520 07 01
Adresim :
DETAY
   
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: