Twitter
II. Dönem Ağustos ve 04 Eylül Hareketli Cunda & Bozcaada Turu Kişi Başı
Ref No : 159969
159,00 TL
299,00TL
liste
%47
indirim
140TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Ayvalık’da Tekne Gezisi Dahil ,Cunda , Bozcaada Turu 
Cuma Hareketli 1 gece konaklamalı 2 Gün 

1.Gün Cuma İstanbul-Ayvalık 

21.00  İncirli Ömür Plaza Önü  22:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,23.15 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,23.30 Kartal Köprüsü Altı 23.45 Çayırova Mc.Donalds hareket ile Eskihisar – Bursa Karayolu üzerinden normal hava ve yol koşullarında  8 saat  sürecek  yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün Cumartesi Ayvalık – Tekne Turu – Cunda adası

Sabah erken saatlerde yol güzergahında alacağımız  köy kahvaltımızın ( extra )ardından Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini panaromik olarak  görüp, Limanda bizi bekleyen teknemizle Ayvalığın en güzel ve berrak koylarını göreceğiniz  yüzme molaları vereceğimiz  tekne turumuza katılıyoruz. Tekne Turumuz sonrası eski bir Rum köyü olan Cunda adası ,Cennet Tepesi, göreceğimiz yerler arasındadır.Eski bir lav birikintisi olan Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi olan Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası gezimiz ve fotoğraf çekim molası sonrası otelimize hareket,akşam yemeği ve konaklama.

3.Gün Pazar Bozcaada – İstanbul

Sabah erken kahvaltı sonrası otelimizden hareket ile  Geyikli iskelesine varış.Geyikli iskelesinden feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) gezebilir ve hediyelik şaraplarını alabilirler.Deniz’e girmek isteyen misafirlerimiz  Ayazma Plajında  Ege denizinin ve sahillerinin keyfine varabilirler.(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir ve minibüs ücreti misafirlerimize aittir.). Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyor ve siz misafirlerimizi Bakırköy,Beşiktaş,Kadıköy Kalkış noktalarımıza bırakıyoruz.

Fırsat Seçenekleri;
 • I.Dönem  23 ve 30 Eylül Hareket Kişi Başı Tur Bedeli 119 TL 
 • II. Dönem Ağustos ve  04 Eylül Hareketli Kişi Başı Tur Bedeli 159,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 50 TL  fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 120 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde  I ve II. Dönem 99,00 TL  , III ve IV. Dönem  119,90 TL  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Mare ,Berksoy veya dengi otel de  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama 
 • Rehberlik hizmetleri
 • Tekne turu ve tekneye transfer bedeli dahildir. ( Öğlen yemeği fiyata  dahil değildir)
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
 • Feribot ücretleri ve kalan tur bedeli 70,00 TL olup kayıt ile birlikte acenteye nakden ödenecektir.Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş grubu için zorunludur.
 • Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Tekne Turu yemek bedeli Kişi başı 20 TL olup extradır ve tur rehberine ödemesi gerekmektedir. 
 • Müze,ören,plaj,kale,antik kent yeri giriş ücretleri isteğe bağlı olup misafirlerimize aittir.
Not:Üretler şeker,kurban bayramı ve resmi tatil dönemlerinde  geçerli değildir.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat; Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu Fırsat; 30 Eylül 2016 tarihine kadar belirlenen tur Programlarında geçerlidir.

Rezarvasyon Detayları

a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  3 gün önce , günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
DETAY
       
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: