Twitter
Ocak-Şubat-Mart dönemi günübirlik Kartepe-Maşukiye-Sapanca turu
Ref No : 201143
109,90 TL
150,00TL
liste
%27
indirim
40,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Hampton By Hilton’da Açık Büfe Kahvaltı , Kartepe’de Öğlen Yemeği Dahil
GÜNÜBİRLİK   KARTEPE – MAŞUKİYE -  SAPANCA  Doğa TURU
01 Aralık – 31 Mart 2019 Arası  Cumartesi &  Pazar Hareket  29 Ekim Dahil

1.Gün KARTEPE-MAŞUKİYE-SAPANCA 
05:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü, 06:00 Mecidiyeköy Mado Önü,06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü,06.45 Kartal Köprüsü Altı,07.00 Çayırova Mc.Donalds Önü 08.00 İzmit Halkevi Önü hareket ile seyahatimize başlıyoruz. Normal hava ve yol koşullarında  1,5-2 saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Açık Büfe kahvaltımızı alacağımız Hampton By Hilton Oteli. Kahvaltı sonrası Kartepe’ye hareket . Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye varıyor ve  serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafeler de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler. Barbebüke de Sucuk Ekmek olarak alacağımız öğlen yemeğimizi takiben Rehberimizin belirleyeceği saat de Maşukiye’ye hareket. Maşukiye gezimiz  fotoğraf molasının ardından serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanınızda Zipline’a binebilir, Atv Safari yapabilir, Fotoğraf çekilebilir veya bölgenin yöresel pazarından alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zamanımız sonrası Sapanca gölüne hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir ,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir. Sapanca gezimiz sonrası İstanbul’a hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
  • 1-15 Aralık arasında günübirlik Kartepe-Maşukiye-Sapanca turu 99,90 TL
  • Ocak-Şubat-Mart dönemi günübirlik Kartepe-Maşukiye-Sapanca turu 109,90 TL
Çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-4 yaş çocuk otobüste koltuk ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.5-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır.

Not: C.tesi kalkışlı turlar Ocak Ve Şubat Aylarında gerçekleştirilecektir.29 Ekim’e özel turumuzu 29 Ekim 2018 Ptesi günü gerçekleştirilecektir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
  • Gidiş Ve Dönüş Ulaşım.
  • Hampton By Hilton Otel de Açık Büfe Kahvaltı
  • Öğlen Yemeği Kartepe’de sucuk ekmek  yanında bir adet ayran.
  • Rehberlik Hizmetleri
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  • Kayak ekipmanları Ve Ski Pass ücretleri gibi extra aktivite ücretleri
Kayak Ekipman Fiyatları
Kayak Takımı Günlük 35-40 TL
Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük  35-40 TL
Board Kirası Günlük 40-45 TL

Not:Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz.
Acente Hava şartları gibi ; Sis, Fırtına, Yağmur, Kar kalınlığından kaynaklı kayak yapılamayan sebeplerden ve pistlerin kapalı olabileceği durumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Bu tip şartların takibi ve sorumluluğu katılımcılara aittir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Mart tarihine kadar her Cumartesi ve Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 234 32 11/12

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com  veya 0212 234 32 11 /12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon İptali , Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması:

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
DETAY
  
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: