Twitter
Günübirlik Harikalar Sahilinde Brunch Dahil Maşukiye-Sapanca Turu
Ref No : 203103
119,00 TL
200,00TL
liste
%40
indirim
81TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
TUR PROGRAMI

Araç Kalkış Noktaları
07:00 İncirli  Doğtaş Mobilya Önü
07:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
08:20 Kartal Köprüsü Altı
07:40 Çayırova Mc Donald's Önü

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından; Kocaeli bölgesinin sosyal sorumluluk projesi adı altında yapılan Harikalar Sahiline hareket.  2005 yılında yapımına Derince Belediyesi tarafından yapımına başlanan ve 2006 yılında ziyaretçilere açılan bu parkta güzel manzara eşliğinde Açık Büfe Brunch  kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası bu parkta siz değerli misafirlerimize aileleriyle vakit geçirmesi adına serbest zaman. Serbest zamanımızın ardından Sapanca’ya doğru hareket ediyoruz. Sapanca Gölü Kocaeli sınırına yakın bölgede, Sapanca ilçesinde yer alan bir göldür. Kaynağını dağlardan gelen kar suları ile Derbent Deresi'nden alır. Sapanca gölü doğanın eşsiz güzelliğini görebileceğimiz nadide yerlerden biridir. Burada rehberinizin size yapacağı anlatımların ardından sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz deniz bisikletine de binerek göl ile daha da iç içe olabilirler. Burada geçireceğimiz güzel zamanlarımızın sonrasında Maşukiye'ye doğru yola çıkıyoruz. Maşukiye ; Samanlı sıradağlardan oluşan vadi içerisinde nazlı nazlı süzülüp , bazı yerlerde çağlayanlar oluşturmuştur. Üzerine kurulu restoran, çiftlik, piknik alanları, seyir terasları, pınarlar arasında bir huzur beldedir. Doğa ile baş başa kalıp, orman içinde dolaşıp, toprağa basıp, suyun ve kuşların huzur veren seslerini  dinleyip, haftanın yorgunluğunu atabileceğiniz doğa yürüyüşü yapıyoruz. Sizlere doğa ile başbaşa vakit geçirmeniz için vereceğimiz serbest zaman diliminde, dileyen misafirlerimiz Alabalık vadisinde ki nefis restaurantlarımızda öğle yemeklerini yiyebilir, ATV ve ZİPLİNE binebilirler (ekstra).  Serbest zamanın ardından  İstanbul'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Araç içinde alacağımız ikramlarımızla birlikte keyifli yolculuğumuzun sonuna gelip siz değerli misafirlerimizle bir başka SSC TUR organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
 
Sabah Kahvaltısı : Harikalar Sahilinde açık büfe kahvaltı
Öğle Yemeği : Maşukiye'de Ekstra olarak alınacaktır.

Güzergah : İstanbul - Harikalar Sahili ( 110 km ) , Sapanca - Maşukiye  ( 43 km ) Maşukiye - İstanbul ( 150 km )

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
  • Lüks Araçlar İle Ulaşım
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Araç İçi İkramlar                                  
  • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
  • Harikalar Sahilinde Denize sıfır açık büfe kahvaltı ikramı
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  • ATV, Zipline, Deniz bisikleti,
  • Tüm Şahsi Harcamalar
  • Öğle Yemeği Menüsü :  Kiremitte Alabalık, Köfte, Tavuk + Salata + 1 Adet Meşrubat +  Sınırsız Çay
  • Yemeklerde alınan ekstra içecekler
TAVSİYELER
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. .Yanınıza hırka v.b bir kıyafet, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk, yapacağınız alışverişler için sırt çantası ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız. 

KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk  MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlar kullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO
46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER
46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA
46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvd oynatıcı

MİTSUBİSHİ SAFİR
46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvd oynatıcı

OTOKAR DORUK
38+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, SesSistemi, 15 Lcd Tv

OTOKAR SULTAN MAXİ
31+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN
27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv

MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER
15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat SSC tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

1 Haziran 2019 tarihine kadar her hafta sonu kalkışlı tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon gereklidir. 0533 220 61 27 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Tur: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız  hareket saatinde  hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  SSCTur  kesinlikle sorumlu değildir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 24/10/2018 tarihinde hazırlanmıştır.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
SSC Tur
TR
0533 220 61 27
www.ssc.com.tr/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: