Twitter
5* Otel Pendik Green Park Green Spa'da ıslak alan kullanımı dahil masaj, cilt bakımı seçenekleriyle 69 TL'den başlayan fiyatlarla!
10 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 207863
69,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Ruhunuza uzman dokunuşlar!

Yoğun iş temposundan bunalan misafirleri The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da çok özel terapiler ve dinlendirici aktiviteler bekliyor.

Uzman terapistlerin bakımları eşliğinde günlük hayatın tüm stresinden arınacağınız SPA & Wellness Merkezi’nde; açık/kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, güzellik merkezi, buhar odaları, jakuzi, banyo terapileri,, VIP masaj odaları ve vitamin barı ile sağlık, güzellik ve daha fazla zindelik kazandırıyor.

Fırsat Seçenekleri;
 • 30 dakika Kese köpük + ıslak alan kullanımı 69 TL
 • 40 dakika masaj ve ıslak alan kullanımı 170 yerine 89 TL
 • 60 dakika masaj ve ıslak alan kullanımı 200 yerine 129 TL
 • 30 dakika kese köpük masajı ve seçeceğiniz 40 dakika masaj ve ıslak alan kullanımı 310 TL yerine 149 TL
 • 2 saatlik VIP kullanımı (Hamam, sauna, buhar odası, şok duşu, jakuzi, masaj odasından oluşan toplamda 150 metre karelik KİŞİSEL SPA) 1500 TL Yerine 299 TL
Islak alan kullanımı : Hamam, sauna, buhar odası, şok duşu, macera duşu

Masajlar : Antistress, klasik, aromaterapi, medikal masaj

3 Boyutlu Cilt Analizi
Bu cihaz yüz kontrol mekanizmasına, cilt tarayıcı ve cilt görüntüleme özelliğine sahip olup, RGB ve UV Spektrumu yardımıyla dijital teknolojileri kullanarak uygulama yapan dünyanın gelişmiş görüntülü analiz sistemlerinden biridir. Dijital teknolojisi ile RGB ve UV spektrumu kullanarak çok gelişmiş bir görüntülü analizler yapılabilir. Doğru sonuçlar ile ciltteki sorunlarının derinliğini ve çeşitliliğini teşhis etmektedir. Problemin cilde ne kadar zarar verdiğini ve hangi seviyeye kadar indiğini gösterir. Analizinde kişinin cilt tipi belirlenir ve kişinin cilt tipi (kuru, yağlı, karma), akne, siyah nokta, cilt yaşı, yaşlanma, kırışıklık, çöküklük, derinlik, leke, pigment ultraviyole ışını hasarı, hidrasyon gibi birçok cilt problemini analiz edilerek tedaviye ışık tutulması amaçlanır.

Cilt analizi cilt bakımına başlamadan önce yapılan bir işlem olup, 10 dk. gibi kısa bir sürede tamamlanır. Tedavi boyunca ciltteki değişimler grafiksel olarak görülebilir. Cilt analiz işlemi tedavinin bütününe yayılan bir işlemdir.

Cilt Bakımı Uygulaması
Cilt bakımı her cilt tipine uygun olarak yapılan bakım şeklidir. Cildin canlanmasını, temizlenmesini ve tazelik kazanmasını sağlar. Bu bakım temizleyiciler, İyileştiriciler ve koruyucular içermektedir. Yaklaşık 30 -40 dakika süren bakım bittiğinde gözle görülür sonuçlar vermektedir. Tüm aşamalarda SOSKIN PARIS Dermokozmetik ürünleri kullanılarak işlem sağlanır.

Cilt bakımı aşamaları :
 • Hazırlık
 • Temizleme
 • Ozon Buhar Uygulaması
 • Siyah nokta (komedon) temizliği
 • Tonikleme
 • Peeling
 • Maske
 • Nemlendirme
 • Masaj
Tepideryum ( sıcak taş yatakları)

Yoğun iş temposundan bunalan misafirleri The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da çok özel terapiler ve dinlendirici aktiviteler bekliyor. Uzman terapistlerin bakımları eşliğinde günlük hayatın tüm stresinden arınacağınız SPA & Wellness Merkezi’nde; açık/kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, güzellik merkezi, buhar odaları, jakuzi, banyo terapileri, VIP masaj odaları ve vitamin barı ile sağlık, güzellik ve daha fazla zindelik kazandırıyor.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Raya Spa Green Park Pendik tarafından sizlere sunulmaktadır.

30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.

ISLAK ALAN KULLANIMI: Hamam, sauna, buhar odası, şok duşu, macera duşu


Bu fırsat kadın & erkek geçerlidir.

Randevu gereklidir.

Kadın-erkek ayrı bölümlerden oluşmaktadır.

Kese köpük masajı & ıslak alan kullanımı & Seçeceğiniz 40 DAKİKA masaj + ıslak alan kullanımı opsiyonları haftanın her günü 10.00 - 16.00 saatleri arasında tesisi kullanımı 21:00e kadar geçerlidir.

Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.  Kodunuz geldikten sonra MASAJ UYGULAMASI RANDEVU İÇİN  0534 899 79 49 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Raya Spa Green Park Pendik
Kaynarca Mh. Erol kaya Cd. No:204 Pendik /İstanbul TR
0534 899 79 49
www.thegreenparkpendik.com/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: