Twitter
Etiler Fors Estetik'te 8 Bölge İçin 24 Seans Epilasyon Uygulaması
Ref No : 165653
79,00 TL
1500,00TL
liste
%95
indirim
1421TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Ünlülerin Tercihi Etiler Fors Estetikten Yılın Fırsatı!


Bay ve bayanlar için geçerli Alexandrite Cihaz ile 8 Bölge İçin 24 Seans Epilasyon Uygulaması 

Bütün bay ve bayanların en büyük sorunu istenmeyen tüylerdir. Estetik açıdan vücudumuzda olumlu etki bırakmazlar. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın günümüzdeki en hızlı ve sağlıklı yolu epilasyondur.

İstenmeyen tüy uygulaması bugüne kadar acılı ve ağrılıydı Ancak artık bu muhteşem fırsat sayesinde masaj yaptırıyor hissiyle istenmeyen tüylerinizden kurtulacaksınız!

Fırsat Seçenekleri:

Bayanlar İçin: 

3'er Seans: Bikini (Genital hariç), koltuk altı, bıyık, göbek çizgisi, el üstü, ayak üstü, çene, kaş arası 

Baylar için:

3'er seans: Sakal üstü, Ense, kaş arası, Kulak

Alexandrite Lazerin diğer epilasyon yöntemlerine göre üstünlüğü nedir?
Tüm dünyada yaygın kullanımı ile elde edilen deneyimler kullandığımız alexandrite lazerin diğer yöntemlerle kıyaslanamayacak kadar güçlü olduğunu kanıtlamıştır. Kalıcı olması, yok denecek kadar az acı oluşturması, kısa sürede büyük alanlarda uygulanabilmesi, özel bakım gerektirmemesi diğer üstün özellikleridir.
Lazer Epilasyon ‘da kullanığımız Alexandrite lazer ışını kıldaki koyu rengi sağlayan melanin pigmenti tarafindan emilerek kıl kökünü yok eder. Lazer epilasyon sistemimizdeki hava soğutma sistemi bu sırada cildi korur ve acı hissini ortadan kaldırır. Son teknoloji Amerikan FDA onaylı CYNOSURE Apogee 5500 Elite Lazer Epilasyon sistemi kullanmaktadır; insan sağlığına zararı olmayan güvenilir ve etkili lazer epilasyon sistemi (Alexandrite laser) olduğu FDA tarafından bilimsel olarak belgelenmiştir.
 
Neden birden fazla seansı gerekmektedir?
Vücudumuzdaki kılların oluşma, gelişme ve dökülme gibi farklı yaşam evreleri vardır. Aynı bölgede farklı evredeki kıllar bir arada bulunmaktadır. Kılın lazere en duyarlı olduğu evreyi bulmak için lazer uygulaması belli aralıklarla tekrarlanmalıdır. Seans sayısı kişiden kişiye ve aynı kişide farklı bölgelerde değişmekle birlikte ortalama 4-6 seans sorunu çözümlemeye yeterlidir, ilk seansla birlikte kıl sorununuz ortadan kalkar.
 
Lazer Eilasyon kontrol seansı nedir?
Lazer Epilasyon sonrası 15-20. günler arasında kontrol seansı hakkınız mevcuttur. Bu uygulama bir rötuş mahiyetinde olup randevu alınarak gelinebilir. Gerek görülmediği taktirde kontrole gelinmemesi tedaviyi olumsuz etkilemez. Kontrol seansı belirli bir süreden sonra tedavinin seyrini bozmamak için uygulanamaz.
 
Lazer güvenlimidir?
Tıbbın önemli teknolojik buluşlarından olan lazer son 30-40 yıldır gelişerek bir çok alanda (göz ameliyatlarından diş dolgusuna kadar) güvenle kullanılmaktadır. Bu kullanım alanlarından bir yenisi de lazer epilasyondur. Doğru vakada doğru doz seçilerek güvenli kullanım sağlanır. Lazerin epilasyon amaçlı kullanımında kanserojen etki yoktur, kimyasal bir madde veya radyasyon etkisi olmaz. Kliniğimizde kullanılan FDA (Amerikan gıda ve ilaç dairesi) onaylı cihazlar ABD ‘den İngiltere’ye, Avustralya’ya kadar birçok gelişmiş ülkede kullanılmaktadır.
 
Lazer epilasyon kimlere uygulanabilir?
Mükemmel sonuçlar beyaz tenli ve koyu renkte kıla sahip kişilerde alınmaktadır. Ancak cildin ve kılın rengine bağlı olarak gerekli doz ve süre ayarlamaları yapılarak aynı sonuçlar elde edilmektedir. Lazer epilasyon 12 yaşından itibaren koyu renkte kıla sahip herkese uygulanabilir.
 
Lazer epilasyon hangi bölgelere uygulanabilir? Seans aralıkları ne kadardır?
Göz çevresi haricinde tüm vücut bölgelerindeki tüylere uygulanabilir. Seans araları yüz bölgesinde 4-6 hafta bir , vücudun diğer bölgeleri için 8-10 hafta bir gelinmesi gerekir.Bu seanslar ilerledikçe kişiden kişiye göre değişerek zaman aralığı uzamaktadır.
 
Tedavi sırasında acı hissedilir mi?
Olası acı hissi kişiden kişiye değişmekle birlikte, genelde hastaların büyük çoğunluğu acı hissetmemektedir. Cihazımızdaki soğutma sistemi çoğu kişi için yeterli olmaktadır. Ancak hassas kişiler için, uygulamadan 1 – 2 saat önce acı duygusunu ortadan kaldırabilen kremler tatbik edilerek acınız azaltılabilir.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Fors Estetik tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat için 31 Ocak 2017 tarihine kadar ilk seansa başlanmalıdır. 

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0 212 269 39 25 – 26/ 0 507 785 87 77

Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

1 Kişi kendisi için sadece 1 adet kupon kullanabilir.

Bay ve bayanlar için geçerlidir.

Daha önceki kampanyadan yararlananlar için bu fırsat geçerli değildir.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Fors Estetik
Fors Estetik
4. Gazeteciler Sitesi. Ebulula Mardin Cad. No : 135 Akatlar / İstanbul TR
0 212 269 39 25
www.fors-estetik.com/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: