Twitter
Form Life Üsküdar'da SPA kullanımı, kese - köpük ve masaj seçenekleri 89 TL'den başlayan fiyatlarla!
30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 204356
89,00 TL
160,00TL
liste
%44
indirim
71TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Bugünün fırsatı sizi Form Life Üsküdar'da gevşeyip stres atmaya davet ediyor!

Koşuşturmacanın içinde ne kadar gerildiğinizi farkında bile olmayabilirsiniz, kendinize biraz zaman ayırıp bedeninize olacağı kadar ruhunuza da iyi gelecek, sizin için özel hazırlanmış masaj paketlerinde aradığınızı bulacaksınız!

Uzman masörler tarafından yapılacak olan masajlarından biri  ile huzur bulacaksınız!

Fırsat Seçenekleri;
 • 30 Dakika Kese + Köpük Masajı + Tesis Kullanımı 89 TL
 • 30 Dakika Seçili Masaj + Tesis Kullanımı 99 TL
 • 40 Dakika Seçili Masaj + Tesis Kullanımı 119 TL
 • 50 Dakika Seçili Masaj + Tesis Kullanımı 139 TL
 • 40 Dakika Masaj + 25 Dakika Kese - Köpük Masajı 169 TL
 • 50 Dakika Masaj + 25 Dakika Kese - Köpük Masajı 189 TL
Masaj Seçenekleri
 • Aromaterapi Masajı
 • Baş-Boyun Masajı
 • Sırt Masajı
 • İsveç Masajı
 • Derin doku Masajı
 • Anti stres Masajı
 • Selulit Masajı
 • Lokal Masaj
Aromaterapi Masajı
Doğal – Solunum ile vücuda etki eder. Sağlıklı – Hiçbir katkı maddesi kullanılmamıştır. Dengeleyici – Ruh, Beden ve Zihni dengeleyici özelliğe sahiptir. İyilik Verici – Vücudun kendini iyileştirmesini sağlar. Bilinçaltını uyarıcı – Bilinçaltına etki edebilen tek duyu kokudur.

Aromatik yağların ısıtılması ile yapılan masaj deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas,eklem ağrılarına ve zayıf dolaşım bozukluklarına faydalı olur. Aromatik yağların keyifli kokusu, duygusal kaynaklı fiziksel sıkıntılar üzerinde de çok etkilidir. Aromatik yağlarla nefes rahatlatılabilir, sakinleşerek kişi kendini daha iyi hissedebilir. Aromaterapi, masajla maksimum iyileştirme özelliği sağlar. Beynimiz koku ve dokunma gibi farklı kaynaklardan farklı sinyallerle sürekli iyi yönde uyarılır.

Baş - Boyun Masajı
Baş, boyun, ense, omuz-sırt, sırt-bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle sorun olan bölgeye yönelik masaj uygulamasıdır. Doktor kontrolü ve tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen bir program eşliğinde uygulanır.

Sırt Masajı
Gerginliği azaltır, sırt kaslarını gevşetir,ağrı ve tutulmaları engeller. Kamburlaşma, ağır yükler taşıma, kötü oturma pozisyonu, uzun süre ayakta durma, kasların gerilmesine ve düğümlenmesine neden olur. Masaj kasları gevşeterek acı ve ağrıları hafifletir. Sinirler omurgadan başlayarak tüm vücuda dağıldığı için masaj doğrudan sinirleri etkileyerek sinir sistemini rahatlatır. Yavaş ve ritmik hareketlerle sakinleştirici ya da hızlı hareketlerle canlandırıcı etki yapar.

İsveç Masajı
1776 yılında İsveçli Per Henrik Ling tarafından geliştirilip tedavi amaçlı uygulanan İsveç masajı tüm dünyada tıbbi, sportif ve dinlendirici amaçla kullanılıyor. Bitkisel yağlarla yapılan masaj, vücudun rahatlamasını ve kasların yumuşamasını sağlıyor. Otantik masaj tekniklerinin kullanıldığı bu yöntemde, vücudun tüm zayıf doku ve pasif kasları harekete geçiriliyor. Masajda kullanılan yağlar bedenin dinçleşmesine yardımcı oluyor.

Derin Doku Masajı
Manipülasyonlarının temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masajdır. Terapi sırasında sert basınç uygulanarak kaslar üzerinde vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır.

Anti Stres Masajı
Kasları ve özellikle sinir sistemini rahatlatan bir masajdır. Baş, boyun, sırt ve arka bacaklara yavaş ve ritmik olarak yapılmaktadır. Kullanılan özel anti-stres masaj yağı ile vücut üzerindeki gerilim kaybolur.

Selülit Masajı
Selülit Masajı, deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar. Böylece bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksit maddelerin vücuttan atılması sağlanır. Seanslar, uygulama ve program için lütfen spa danışmanınızdan bilgi alınız.

Lokal Masajı
Lokal masaj bölgesel olarak vücudun istenilen ya da ihtiyacı olan bölümüne yapılan masaj türüdür. Bölgesel Masaj dediğimiz bu masaj türünde yalnızca yüze, bacaklara, sırta veya başa masaj yapılabilir. Masaj tedavisi kas ve basınç noktaları özel bir odaklanma ile manipülasyon ve vücudun yumuşak dokularının sürtünme içerir. Lokal masaj fizik tedavinin bir parçası olarak kullanılabilir ya da kaslardaki sıkı alanların dinlenmesine yardımcı olabilir. Diğer durumlarda, vücudun diğer bölgelerinde ağrı veya sağlık sorunları rahatlama sağlar ve vücudun basınç noktaları odaklanarak yapılabilir.

Tesis Kullanımı
 • Hamam
 • Sauna
 • Şok havuzu
 • Buhar odası
 • Kondisyon aletleri
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Form Life  tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Pazar, Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma 09:00-23:30 saatleri arasında erkeklere özel hizmet verilmektedir.Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :0216 474 23 23


Çarşamba ve Cumartesi Günleri 09:30-18:00 saatleri arasında bayanlara özel hizmet verilmektedir.

Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Life Form
Barbaros Mah Alaattin yavaşça Sok No:10/1
Üsküdar İstanbul TR
0533 220 61 27
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: