Twitter
Florya Tarkim Flight Academy'de 60 dakika uçuş ve yer eğitimi
Ref No : 154773
150,00 TL
380,00TL
liste
%61
indirim
230TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Pilotluk Hayalleriniz Havada Kalmasın! 

Türkiye’nin ilk özel uçuş okulu Tarkim’in gerçek pilot eğitiminde kullanılan profesyonel simülatörlerinde, sanal pilot sertifikası dahil, dilediğin yere uçabileceğiniz gerçek pilotluk deneyimi:

Fırsat seçenekleri;
  • 30 dakika uçuş ve yer eğitimi 190 TL yerine 75 TL!
  • 60 dakika uçuş ve yer eğitimi 380 TL yerine 150 TL!
Bu fırsat sayesinde profesyonel pilotluk ve uçuş eğitimlerinde kullanılan simülatörlerle gerçek pilotluk ve uçuş deneyimini, profesyonel kadrolar desteğiyle yaşayacaksın. Atatürk Havalimanı'ndan kalkıp istediğin yere uçup, geri dönecek, arada başka bir havalimanına uğrayacaksın.

Türkiye’nin ilk özel uçuş okulu olan Tarkim Flight Academy, Türkiye’de ATPL (Havayolları Nakliye Pilotu Lisansı) verme yetkisine sahip sayılı okullardan biri.

Simülasyon programı Atatürk Havalimanı'ndan kalkışla başlar, yolculuğun devamında fırsat kullanıcısının istediği havalimanına inişi, tekrar kalkışı ve inişi ile devam eder. Yağmurlu, karlı, sisli, güneşli gibi hava durumu seçenekleri vardır.

Tarkim Havacılık

1996 yılından itibaren gerekli yetkilerin alınması ile “Tarkim Uçuş Okulu” adıyla uçuş eğitimi faaliyetlerine başlayan Tarkim, 11 yıl boyunca Adana’da eğitimlerini sürdürdü. 2007 yılında İstanbul’da bir şube açarak, Türkiye’de çok az uçuş okulunun sahip olduğu ATPL Frozen (A) lisans verme yetkisini aldı.  

Hava Taksi alanında da başarıyla hizmet veren Tarkim Havacılık; dünyanın birçok noktasına uçuş gerçekleştirerek, tüm seçkin müşterilerine güvenli, konforlu ve havalimanlarındaki tüm problemlerden uzak uçuş imkanı sağlıyor.

Türkiye’nin genel havacılık ve sportif havacılık alanındaki eksiklerini gören Tarkim ülkenin birçok noktasında havacılık faaliyetleri yaparak, bu eksikliği bir nebze gidermeye çalışıyor. Genel havacılık alanında ihtiyaç duyulabilecek her türlü uçak alımı, operasyon ve teknik hizmetlerde uzun yıllardır edindiği tecrübesiyle daima müşterilerinin hizmetinde!
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tarkim Air tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Pazar günleri hariç, haftanın her günü kullanılabilir.

Eğitim sertifikası verilecektir.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için  Pazartesi - Cuma günleri saat: 09.00 - 16.30 arasında ve Cumartesi günleri 09.00 - 13.00 saatleri arasında 0212 662 66 77 - 0212 540 64 64 Dahili 119 / 113 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Rezervasyon sırasında kodunuzu veriniz! 

Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

Kişi başı 2 adet fırsat kodu kullanılabilir.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
TARKİM FLIGHT ACADEMY
AHL Özel Hangarlar Bölgesi
Genel Havacılık Terminali
E Kapısı No: 1 TR
0 212 662 66 77
www.tarkimair.com/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: