Twitter
Şişli Esaderm Estetik & Güzellik Merkezi'nde 1 seans soğuk lipoliz, 1 seans lenf drenaj, 1 seans iyonik ayak detoksu
Ref No : 153755
99,00 TL
890,00TL
liste
%89
indirim
791TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Bel, karın, bacak, basen, sırt, sütyen alanı ve kollarındaki kalınlaşmalardan mı şikâyetçisin? Esaderm Estetik & Güzellik  uzmanlık ve teknolojiyi bir araya getiriyor, sizi istediğiniz inceliğe kavuşturuyor.

4 farklı paket seçeneği ile Esaderm’de hayal ettiğiniz bedene kendinizi zorlamadan ve yormadan ulaşın!

Fırsat Seçenekleri;

  • 5 seans kavitasyon, 5 seans lenf drenaj 250 TL yerine 39 TL!
  • 10 seans kavitasyon, 10 seans lenf drenaj 500 TL yerine 69 TL!
  • 1 seans soğuk lipoliz, 1 seans lenf drenaj, 1 seans iyonik ayak detoksu 890 TL yerine 99 TL!
Soğuk Lipoliz - Dondurarak  İncelme
İstenmeyen bölgesel yağlar; bayan, erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. Ne yazık ki, eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça, bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır. Bu konuda en son teknoloji ise; ‘Soğuk Lipoliz Yöntemi’dir. Bu yöntem, bugüne kadarki yöntemlerden daha gelişmiş ve farklıdır.

Esaderm Estetik & Güzellikten Soğuk Lipoz Uygulaması
Soğuk lipoliz, seçici, yağ dokusunun azalmasını sağlayan, bölgesel incelme yöntemlerinden biridir. Soğuk Lipoliz tek seanslık bir uygulamadır.

Soğuk lipoliz tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezaryen doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin tek seansta %20 ile %40 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir tedavidir. Her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen, özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece bir seanslık bir işlemdir.

Bu yöntem, yoğun ve kalıcı lokal yağ depolanmalarını azaltarak vücudu şekillendiren liposuction gibi çok agresif geleneksel tedavi yöntemlerinden çekinen kişiler için iyi bir alternatiftir. Uygulanan bölgedeki tüm yağ hücreleri belli derecedeki soğuğa aynı tepkiyi vererek kristalize olurlar. Böylece uygulama yapılan bölgedeki tüm yağ hücreleri apopitoza uğrayacağı için vücut siluetinde düzenli ve orantılı bir incelme görülür. Bu sayede vücudun belli bölgelerinde çökmeler olmaz.

Ayrıca Liposuction sonrası nekahet döneminde görülen ağrılar, spazmlar, hematomlar, iş kayıpları ve hayat kalitesindeki düşüşler bu yöntemde görülmemektedir

Uygulama yapıldıktan sonra on beş (15) gün içinde yaklaşık %20 oranında sonuç görülmeye başlanır. Asıl sonucu görmek için 2-4 ay arası bir süre geçmesi gerekmektedir. Bu süre sonunda kişilere göre %20-40 oranında bir incelme görülmesi beklenmektedir.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?
Vücut analizi yapılır. Vücut kitlesi normalden fazla olan ve genel olarak kilo problemi olmayıp, belli bölgelerde yağ depolanmaları olan, 18 yaş üzeri olan kişilere uygulanır.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?
Bölgesel yağ depolanmaları gözlemlenen, bel, karın, bacak, basen, sırt, sütyen alanı ve kollara uygulanır.

Lenf Drenaj

Lenf drenaj yöntemiyle vücuttaki toksinler temizlenerek detoksikasyon sağlanmaktadır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta toplanan ödemin atılmasında, selülit uygulamalarının desteklenmesinde kullanılan, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini artıran bir yöntemdir.

İnsan vücudunda sıvıların bir dinamiği vardır. Görevi de taşıma işlevine aracılık etmektir. Peki, ne taşınacak? Her şey. Hücrelerin ihtiyacı olan oksijen de, yakıt olarak kullanılan şeker de, depoya gidecek olan yağ da. Tam tersi yönde de hücre artıkları olan karbondioksit, yakılan şekerin artıkları gibi maddeler de bu taşımanın parçasıdır. Bir parçası olan lenf damarlarınız vardır ki bunlar hücrelerin dibine kadar ihtiyacı olan her şeyi taşırlar ve artıkları da alıp ana damarlara ulaştırırlar. Pressoterapi ile lenfatik drenaj sağlanabilir.

Kavitasyon

Bölgesel yağlanma ve selülitle, ses dalgaları yardımıyla savaşan bir yöntemdir. Cihaz özelliğine göre soğuk veya sıcak kavitasyon olabilir. Kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır.

Kavitasyon, kurtulmak istenilen bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek, selülitli bölgelerin görünümünü azaltmasına yardımcı olmak amacıyla kullanılan güçlü bir sistemdir.

Kimlere uygulanmaz?
Yüksek tansiyon ve koroner kalp hastalığı, diyabet, kan rahatsızlıkları yaşayanlara
Böbrek rahatsızlığı olanlara
Amaçlanan uygulama bölgesinde yara veya dermatit bulunması halinde
Amaçlanan uygulama bölgesinde metal protez bulunması halinde
Hamilelere
Akut veya kronik hastalıklar veya ciddi patolojik değişiklikler yaşamış kişilere

İyon Ayak Detoksu Nedir?
 
Toksinler ciddi sağlık riski yaratabilecek olup, haklarında çok az şey bilinmektedir. Üstelik de, iki veya daha fazla toksin bir araya geldiğinde daha güçlü bir etkiye sahip olup sağlığımızı etkilemektedir. Dişlerimizdeki cıvalı dolgular, kök kanallarında anaerobik bakteri, antibiyotik kullanımına bağlı bağırsaklarda anormal bakteriyel flora, kurşunlu benzin kullanıldığı dönemde kemiklerimizde birikmiş olan kurşun, kanımızda dolaşarak karaciğer metabolizmasını bozan ilaçlar her geçen gün artmaktadır. Toksin kaynakların hızla çoğalmasından dolayı vücudumuzu hızla toksinlerden arındırmamız (detoks) gerekmektedir.

Esaderm Güzellik

Esaderm Güzellik, profesyonel bakış açısı, tamamı uzman kadrosuyla Solmaz Tanrıverdi tarafından kurulmuştur. Solmaz Tanrıverdi 13 senedir sektörde uzman estetisyen ve eğitmen olarak görev almıştır. Tüm tecrübe ve bilgilerini kendi merkezlerinde siz değerli misafirleriyle paylaşmaktadır. Ege üniversitesi Güzellik Uzmanlığı mezunu olan Solmaz Tanrıverdi, sektördeki tecrübe ve birikimini salonundaki her hizmete yansıtmıştır ve kadrosunu da aynı anlayışla oluşturmuştur. 
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Esaderm Estetik & Güzellik tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 232 05 83 - 0212 232 05 93 - 0507 124 91 05

1 Kişi kendisi için 1 kupon alabilir.

Esaderm Estetik & Güzellik Merkezi Pazar günleri hariç haftanın diğer günleri 09.30 - 19.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Esaderm Estetik & Güzellik
Abide-i hürriyet Cad. Divansaray Apt. No:136 kat:5 Daire:3 Şişli TR
0212 232 05 83
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: