Twitter
Günübirlik "Yedigöller"Turu Kişi Başı
Ref No : 165053
99,00 TL
170,00TL
liste
%42
indirim
71TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
HERŞEY DAHİL GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER TURU 

HER HAFTASONU CUMARTESİ veya PAZAR KALKIŞLI

01 EKİM 2016 – 02 OCAK 2017 TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİDİR  

ARAÇ İÇİ KAHVALTI PAKAETİ YEDİGÖLLERDE BARBEKÜ DAHİL!!

1.GÜN : İSTANBUL HAREKET-YEDİGÖLLER 
Siz değerli konuklarımızı  06:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü  06:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü hareket ile Tur boyunca bize eşlik edecek Rehber ve Kaptanımızla tanıştıktan sonra Bolu’ya doğru hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Bolu’ yakın tesisimizde mola verip Bir doğa harikasıdır Yedigöller’e varıp, yedi gölün olağan üstü beraberliğine şahit oluyoruz. Büyük göl terasında seyir molası veriyoruz. Eski Geyik üretme çiftliği alanı, İnce göl, Sazlı göl, Kuru göl ve Nazlı göl, Dilek çeşmesi çevresinde yapacağımız gezilerimiz sonrası tavuk-köfte-sucuk ve içecek’ ten oluşan öğle yemeği sonrası Büyük göl çevresi, Serin göl, eski Alabalık üretme alanı, Deringöl, Şelale, Gülen kayalar’ı geziyoruz. Akşamüzeri 16.00-17.00 civarı bölgeden hareket edip  İstanbul’a varış bir sonraki Tatil Bugün Organizasyon’unda Buluşmak Üzere vedalaşıyoruz.

NOT: YEDİGÖLLERE BÜYÜK ARAÇ GİREMEDİĞİNDEN DOLAYI 29 LUK VEYA 31 LİK ARAÇLARIMIZLA SEYAHAT GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR

TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:
06:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü
06:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
  • Lüks otobüslerle ulaşım
  • Tüm Çevre gezileri
  • Tatilbugun.com Otobüs İçi İkramlar
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Tatilbugun.com Güvencesi
  • Tur Programına Dahil Tüm Müze Ve Ören Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri
  • Rehberlik Hizmeti
  • Park Girişleri
  • Öğle yemekleri,
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Kişisel harcamalar,

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri :
15 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks IsuzuNovo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bugün tarafından sizlere sunulmaktadır.

2 Ocak 2017 tarihine kadar her hafta sonu Cumartesi veya Pazar kalkışlı tur programı için geçerlidir.

Rezervasyonlarınızı; 0216 388 22 74 – 0542 748 77 54 - 0542 748 77 40 numaralı telefonlardan yapabilirsiniz.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri Müze Ören Giriş yerleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 

0–3 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. 

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.

Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.

Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 1000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır. 

İPTAL VE DEVİR
1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25`i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.
1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun , mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.
1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.
1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.
1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartlarını okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Bu fiyatlar www.birliktealalim.com internet ödeme (havale, eft ya da kredi kartı) yöntemi ile geçerlidir. Tüm yasal haklarınızın güvence altına alınabilmesi için, ödemelerin tamamının 7414 A Tipi Seyahat Acentesi Belgesi'ne sahip birliktealalim.com üzerinden, "Hemen Al" butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller ise parapuan olarak yapılacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bugün
TR
0216 388 22 74
tatilbugun.com
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: