Twitter
EKSTRA BEDELSİZ Günübirlik "Eskişehir-Odunpazarı" Turu Kahvaltı ve Tekne Turu Dahil 120 TL yerine 79 TL!
28 Mayıs 2016 tarihine kadar her hafta sonu kalkışlı tur programı için geçerlidir.
Ref No : 163286
79,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
HERŞEY DAHİL GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU 
HER HAFTASONU CUMARTESİ veya PAZAR KALKIŞLI
01 EKİM 2016 - 28 MAYIS 2017 TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİDİR  
TEKNE TURU ARAÇ İÇİ KAHVALTI PAKAETİ ESKİŞEHİRİN MEŞHUR Çİ BÖREĞİ DAHİL!!

İSTANBUL HAREKET-ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI
Siz değerli konuklarımızı 06:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü  06:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü - 07:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü 07:15  Kartal E5 Köprüsü Altı, 07:30 Çayırova Mc Donald's Önü hareket ile Tur boyunca bize eşlik edecek Rehber ve Kaptanımızla tanışıp Adapazarı, Pamukova, Bozüyük güzergahını takip ederek Eskişehir’e gidiyoruz. İlk Durağımız; Devrim Arabası; Tülomsaş Fabrikasını bahçesinde sergilenen Bej renkli olan Devrim arabasını ziyaret ediyor ve yapım sürecinde yaşananları dinliyoruz. Bir sonraki durağımız Odun pazarı Evleri, Eskişehir'in ilk yerleşim yerini oluşturan Odun pazarı semtindeki Osmanlı Dönemi' nden kalma tarihi evlerdir. Odun pazarı gezimizin ardından Bal Mumu Müzesi , Eskişehir Çağdaş Cam Sanatları Müzesi gezimize başlıyoruz; Müze, Türkiye’nin ilk cam sanatları müzesidir. Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi ve Cam Dostları Grubunun işbirliği ile kurulmuştur. Müzede 42 cam sanatçısının eserleri sergilenmektedir. Yerli sanatçıların eserlerinin yanı sıra Japon, Polonyalı, Letonyalı, Alman bazı sanatçıların da hediye ettiği eserler müzede yer alır. Bir sonraki durağımız ise Anadolu Üniversitesi Cumhuriyet Müzesi'nde bu devletin kuruluş öyküsü belgelerle yer almaktadır. Müzede, Türkiye’nin kuruluşunu anlatan 130 fotoğraf, Mustafa Kemal Atatürk’ün çeşitli dönemlere ait 51 portresi bulunmakta, bunların her biri tarihe tanıklık etmektedir. Müzede, Eskişehir yöresine ait çok sayıda etnografik eser de yer bulunmaktadır. Müze, özellikle yakın tarihimizle ilgili araştırma yapanlar için de zengin bir kitaplığa sahiptir. Kurşunlu camii ve Külliyesi; Lületaşı Müzesi; Atlıhan el sanatları çarşısı  gezilerinden sonra Gezimizin son durağı ise Porsuk çayında yapacağımız tekne turumuz Park’ta son bulacak. Burada yapacağımız kısa bir yürüyüş ardından akşam saatlerinde İstanbul’a varış bir sonraki Tatil Bugün Organizasyon’unda Buluşmak Üzere vedalaşıyoruz.

TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:
06:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza 
06:30 Beşiktaş Yıldız Camii
07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 
07:15 Kartal E5 Köprüsü Altı
07:30 Çayırova Mc Donald's Önü

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Lüks otobüslerle ulaşım
 • Tüm çevre gezileri
 • Otobüs içi ikramlar
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Yardımcı rehberlik ücretleri
 • Otopark ücretleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Park girişleri
 • Tekne turu
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Tur programına dahil tüm müze ve ören yeri girişleri
 • Öğle yemekleri
 • Kişisel harcamalar
GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri :
15 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 
28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bugün tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 28 Mayıs 2016 tarihine kadar her hafta sonu kalkışlı tur programı için geçerlidir.

Rezervasyonlarınızı; 0216 388 22 74 – 0542 748 77 54 - 0542 748 77 40 numaralı telefonlardan yapabilirsiniz.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri Müze Ören Giriş yerleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 

0–3 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. 

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.
Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL ,1000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.
________________________________________
İPTAL VE DEVİR

1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25`i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.

1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun , mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.

1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.

1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. 

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bugün
TR
0216 388 22 74
Adresim :
DETAY
  
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: