Twitter
EK Ücretsiz ! Neşeli Tur'dan Yılbaşı & Yaz & Bayramlara Özel 4 Gün Prag Turu 2500 TL 1099 TL!
30 Haziran, 4-5- 14-21-28 Temmuz , 4-11-18-25 Ağustos,1-8-11-22-29 Eylül,6-13-20 - 27 Ekim ,30 Aralık 2016 tarihlerinde geçerlidir.
Ref No : 157643
1099,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
PRAG
TUR PROGRAMI

1. GÜN İSTANBUL– PRAG 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali kontuarı önünde saat 09:30’da siz değerli misafirlerimiz ile buluşma. Pegasus Havayolları’nın PC453 tarifeli seferi ile saat 12:40’ta Prag’a hareket. Yerel saat ile 14:30’da Prag’a varış. Varışımıza istinaden Prag'da yürüyerek yapılacak olan panoramik şehir turunda Eski Şehir Meydanı, Charles köprüsü, Astronomik Saat, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı görülecek yerler arasında yer almaktadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Orta Çağ Gecesi Turuna katılabilirler. Orta Çağ'da yapılan eğlenceler, yenilen yemekler, limitsiz içecekler ve ortam eminiz ki sizin de ilginizi çekecek. Birbirinden güzel Çek kızlarının yaptığı ateş dansları eşliğinde, muhteşem Orta Çağ eğlenceleri sizleri bekliyor. Turumuzun ardından transferler ile otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
Orta Çağ Gecesi (Yetişkin: 65 Euro Çocuk: 06-12 yaş 35 Euro) 

2. GÜN PRAG

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği kralların şehri olarak ünlenen Karlovy Vary Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Çek Cumhuriyeti’nin film festivali de yapılan, yeşili, masalımsı binaları ve şifalı suları ile ünlü şehrini keşfe hazır olun. Kentte sıcaklıkları 30 C – 70 C arasında değişen 12 kaynak suyu bulunuyor. Atatürk, Karl Marx, Beethooven, Mozart, Çar 1. Petro gibi birçok ünlünün dinlenmek için tercih ettiği, Unesco tarafından koruma altında bulunan Karlovy Vary gezimizi rehberinizin anlatımları ile keyifli bir yürüyüşle yapacak ve yerel bir restoranda öğle yemeği alacaksınız. Atatürk’ün tedavi amaçlı kaldığı ve yemeklerini yediği binalar da ayrıca görecekleriniz arasında. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Karlovy Vary Turu (Yetişkin: 55 Euro Çocuk: 06-12 yaş 30 Euro) 

3. GÜN PRAG 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Terezin ve Dresden Turuna katılabilirler. Bu turumuzda bir günde iki farklı ülkede iki ayrı temayı kapsayan gezimizde Çek topraklarındaki en ünlü Nazi toplama kamplarından olan Terezin Kalesi'ni ziyaret edeceğiz. Sonrasında ise Almanya Topraklarına Saksonya eyaletine geçerek bu coğrafyanın en güzel şehirlerinden olan Rönesans mimarisini en iyi yansıtan yer olmasından dolayı da “Elbe kıyısı Floransa’sı” olarak anılan Dresden'i geziyoruz. Bu şehirde Almanya'nın en ünlü Protestan Kilisesi olan Fraukirche, Zwinger Sarayı, Semper Operası, Kraliyet Sarayı’nı görmenin yanında Avrupa'nın en uygun alışveriş imkânlarını sunan dükkânlarının da bulunduğu caddelerde gezinmek için boş zamanınız da olacak. (Bu turumuz şartlara bağlı olarak ayrı ayrı da düzenlenebilir)Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 Terezin ve Dresden Gezisi (Yetişkin: 80 Euro Çocuk: 06-12 yaş 40 Euro) 

4. GÜN PRAG-ISTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelde buluşmamızın ardından otobüsümüz ile Prag Havalimanı'na transfer oluyoruz. Check in işlemleri sonrası Pegasus Havayolları'nın PC454 tarifeli seferi ile saat 15:10'da İstanbul'a hareket ediyoruz. Türkiye saati ile saat 18:50'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve hizmetlerinin sonu. Bir sonra ki turumuzda görüşmek dileğiyle.

**** Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER :
 • Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi İle İstanbul(Sabiha Gökçen)-   Prag – İstanbul(Sabiha Gökçen) Uçak Bileti
 • Havalimanı Vergileri, 
 • Seçilen kategorideki Otellerde Prag’ta 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Alan/Otel/Alan Transferleri Ve Şehirlerarası Transferler
 • Prag Panoramik Şehir Turu (Müze girişlerini içermez)
 • Rehberlik Hizmetleri
FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER :
 • Schengen Vize Ücreti 
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli 15 TL (Sadece Bankaya Veya Havalimanı Vergi Ofisine Ödenir)
 • Programda Belirtilmeyen Tüm Gezi Ve Turlar,
 • Şahsi Harcamalar
 • Seyahat süresince tüm öğlen ve akşam yemekleri ve içecekler
 • Şoför Bahşişleri(Kişi Başı 5 €) (İsteğe Bağlı)
 • Programda Belirtilen ekstra Turlar (İsteğe Bağlı)
 • Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri (İsteğe Bağlı)
 • Otel Vergileri 25 Euro rezervasyonda acentaya ödenir 
 • Zorunlu Seyahat Sigortası 20 Euro (60 yaş üstü 25 Euro ) olup rezervasyonda acentaya ödenir 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat  30 Haziran,  4-5- 14-21-28 Temmuz , 4-11-18-25 Ağustos,  1-8-11-22-29 Eylül,  6-13-20 - 27 Ekim ,30 Aralık 2016  tarihlerinde geçerlidir.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  120  Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir 

0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  1029TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

Konaklama  3*   oteller için geçerlidir 

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(65 yaş üstü misafirler 25€) 
Temmuz (Bayramları hariç )  /Ağustos /Eylül (Bayramlar hariç )  /Ekim Sezon dönem farkı kişi başı 35 Euro , 4-5 Temmuz  (Ramazan Bayramı)  sezon dönem farkı Kişi başı  135 Euro , 11  Eylül (Kurban Bayramı ) sezon dönem farkı Kişi başı 155 Euro  olup rezervasyonda acentaya ödenir 

27 Ekim, 30 ARALIK  2016 SEZON DÖNEM FARKI YOKTUR  

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur program içeriği farklı olabilir Bu yüzden Gideceğiniz tarihe göre programı  acentadan talep edebilirsiniz 

İlanda bir çok farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer. 

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden neşeli  tur sorumlu değildir. 

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Neşeli  tur sorumlu tutulamaz. 

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından neşeli tur  sorumlu tutulamaz. 

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. 

Genelde uygun fiyata satılan fırsat ve indirimli turlarda ve acentenin operatör olarak garanti altına girip ödemelerini yapmak zorunda olduğu, satış yapılmadığı veya katılımcının tura katılmadığı durumlarda dahi acentenin tur kapsamında boş kalan yerlerin bedelini ödediği turlardır. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI: Belli bir dönem veya belli bir tarih aralığında gitmek üzere satın alınan turlardır. (Erken Rezervasyon adı altında 3 – 6 – 12 ay sonrasına satın alınan turlar gibi.)Yukarıdaki her iki kampana türünde de geçerli olmak üzere; Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
Turgut Özal Bulvarı Çamlık Mah Pamuk Sok
34-A No 3 Serifali Ümraniye
0216 550 99 91 /92 TR
neselitatil.com
Adresim :
DETAY
 
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: