Twitter
EK ÜCRETSİZ ! Neşeli Tur’dan 8 Gün Tüm Sezon İspanya Turu Ulaşım,Konaklama ve Çevre Gezileri Dahil 2500 TL yerine 1479 TL!
11-17-23-24 Temmuz, 7-8-12-13-14-15-21-22-26-28-29 Ağustos, 5-18-25-26-Eylül, 9-16-23-30 Ekim, 6-13-20-27 Kasım, 4-11-18-25 Aralık 2016 tarihlerinde hareketli turlarda geçerlidir.
Ref No : 157642
1479,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
İSPANYA  
MADRİD  - VALENCIA - BARCELONA
TUR TARIHI:  30 MAYIS 2016

TUR PROGRAMI


1. GÜN ISTANBUL(SABİHA GÖKÇEN) – MADRİD

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali  kontuarı önünde 07:30’da siz değerli misafirlerimiz ile buluşma. Pegasus Havayollarının PC537 tarifeli seferi ile saat 09:55’te Madrid’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:45’te Madrid’e varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Madrid şehir turu. Turumuzda Plaza De Toros, Cibeles Meydanı, Gran Via caddesi ve Plaza Espanya görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

2.GÜN MADRİD

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Toledo turuna katılma imkanı. Görülecek yerler arasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan, açık hava müzesi durumundaki kentte Toledo Katedrali, San Tomé Kilisesi, El Greco Evi, Sinagog, Şam işi (Damas Quinos) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ziyaret edilecek 15. ve 16. y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelinize transfer. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenco Gecesi turuna (1 içki dahil ve ulaşım hariç.) katılma imkânı. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinize.
Toledo turu: 55 € (Kişi başı)
Flamenco Gecesi: 40 € (Kişi Başı)

3. GÜN MADRİD 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Segovia ve Outlet turuna katılabilirler. Görülecek yerler arasında ünlü Disneyland logosundaki kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alkazar Sarayı, Segovia Katedrali, Roma Su Kemerleri ve Yahudi mahalleleri bulunmaktadır. Geziden sonra, dünyaca ünlü markaları bulabileceğiniz outlet turu. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinize.
Segovia ve Outlet Turu :60 € Kişi Başı

4. GÜN MADRID-VALENCIA

Sabah kahvaltısının ardından Valencia’ya hareket. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Gezimizde boğa güreşi arenası, Belediye Konağı, Micalet Katedrali ve La Lonja de la Seda görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

5. GÜN VALENCIA-BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Barselona’ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz güzergâhımız üzerinde ekstra düzenlenecek olan Tarragona turuna katılabilirler. Turumuzda Antik Roma’nın liman şehri Terragona’yı ziyaret edeceğiz. Barselona’ya varış ve panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında Plaza Espanya, Gran Via, Paseo De Gracia caddesi, Katalunya Meydanı ve La Rambla caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize yerleşme ve dinlenme. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Tarragona Turu: 15€ Kişi Başı

6. GÜN BARCELONA 

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Montserrat & Sitges ve Andorra turuna katılabilirler. Montserrat & Sitges turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ile Montserrat Dişli Sıradağları’nın eteklerinden deniz kenarına inerek gezilen Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Andorra turumuzda ise Berga ve Martinet gibi merkezlerden geçerek İspanya Fransa sınırında bulunan gümrüksüz alışveriş ülkesi ve doğal güzellikleri ile ünlü Avrupa’nın en küçük devletlerinden biri olan Andorra ziyaret edilecek ve gümrüksüz alışveriş imkânı ile şehir sokaklarında keyifli bir gün geçireceksiniz. 
Montserrat & Sitges ve Andorra Turuna : 115 € Kişi Başı

7. GÜN BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Gerona & Figueras turuna katılabilirler. Bu turumuzda Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Gerona Şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahalleleri, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras Kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Gerona & Figueras Turu: 65  € (Kişi Başı) 

8.GÜN BARCELONA-İSTANBUL(SABİHA GÖKÇEN)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Pegasus Havayollarının PC 470 sefer sayılı uçağı ile saat 13:50’da İstanbul’a uçuş ve 18:20’da Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve hizmetlerinin sonu. Bir sonra ki turumuz da görüşmek dileğiyle. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 • PEGASSUS  İLE GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ
 • SEÇİLEN KATEGORİ  OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,
 • ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 • VALENCIA, MADRİD, BARCELONA  PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 • SHENGEN VİZE ÜCRETİ 
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL  
 • SOFOR BAHSISLERI  (kişi başı 5€) (ISTEGE BAGLI)
 • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR (ISTEGE BAGLI)
 • ŞAHSİ HARCAMALAR 
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ  (ISTEGE BAGLI)
 • YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI 
 • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI (20 € ,60 YAŞ ÜSTÜ 25 Euro olup rezervasyonda acentaya ödenir 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat ;11-17-23-24 Temmuz, 7-8-12-13-14-15-21-22-26-28-29 Ağustos, 5-18-25-26-Eylül, 9-16-23-30 Ekim, 6-13-20-27 Kasım, 4-11-18-25 Aralık 2016 tarihlerinde hareketli turlarda geçerlidir.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, k ullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  280 Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedi

0-2  yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  1399  TL    +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder) Çocuk indirimi 2 büyük yanında kişi başı için geçerlidir. 

Konaklama  3* -3*/4*   oteller için geçerlidir. (Bazı tarihler 3* uzak otellerdir.) 

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(60 yaş üstü misafirler 25€) 

23 Temmuz, 9-30 Ekim Sezon dönem farkı Kişi başı 45 Euro, 17 Temmuz, 12-13-22-26-29 Ağustos, 18-25-26 Eylül dönem farkı Kişi başı 95Euro,11- 24 Temmuz, 7-8-14-15- 21-28 Ağustos,5 Eylül, tarihlerinde sezon dönem farkı Kişi başı 145 Euro olup rezervasyonda acenteye ödenir. 

• 9-16-23 Ekim, 6-13-20-27 Kasım, 4-11-18 -25 Aralık 2016 Sezon dönem farkı yoktur.

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. (Program içerikleri, extra turlar,  gidiş ve dönüş güzergahları seçiçeceğiniz tarihe göre değişir. Gideceğiniz tarihe göre Tur programlarını acentadan talep edebilirsiniz veya www.neselitatil.com adresinden görebilirsiniz. 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

İlanda farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
Turgut Özal Bulvarı Çamlık Mah Pamuk Sok
34-A No 3 Serifali Ümraniye TR
www.neselitatil.com/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: