Twitter
EK ÜCRETSİZ ! Neşeli Tur'dan İlkbahar & Yaz & Sonbahar dönemlerinde geçerli 4 Gün "Barcelona" Turu Uçak ile Ulaşım, Konaklama, Transferler ve Rehberlik Dahil Kişi Başı 1349 TL!
Ref No : 157631
1349,00 TL
2700,00TL
liste
%50
indirim
1351TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
               İLKBAHAR & YAZ & SONBAHAR DÖNEMİ
BARCELONA
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile…
06 Mayıs 2016 Hareket... 3 Gece

01.Gün İSTANBUL – BARCELONA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 08.00’da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 469 sefer sayılı uçağı ile saat 10.20’de Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 13.10’da Barcelona’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Barcelona şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Barcelona ve lokal  mahalleler gece turu (35 Euro). Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Tur sonrasında otelinize transfer ve serbest zaman. 

02.Gün BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Gerona & Figueras & Dali Müzesi Turu’na (65 Euro) katılabilirler. Turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona’ya gidiyoruz, Dali Müzesi ziyaretimizde ise ünlü ressam Dali’yi tanıma ve eserlerini yakından görme imkanına sahip oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne  katılabilirler.(yemeksiz: 55 Euro )  Geceleme otelinizde.

03.Gün BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan 3 Ülke Turu Güney Fransa Mont-Louis & Andorra – Alışveriş & Katalan Ortaçağ Baga Köyü (90 Euro) katılabilirler. Mont Louis: Doğu Pirene bölgesinde üç vadinin birleştiği yerde etrafı duvarlarla kaplı sur içi köyüdür.  Andorra; Fransa ve İspanya arasında, Pirene Alpleri’nin üzerine kurulmuş minik bir ülkedir. Ortasından nehir akan, etrafında dağların sıralandığı, muhteşem atmosferi ile sizi etkileyecek. Vergisiz alışverişin serbest olduğu bölgedir. Katalan Ortaçağ Köyü Baga; Ortaçağdan kalma dokusunu günümüzde de korumuş bu şirin köyde göreceğimiz yerler Ortaçağ Meydanı, Ortaçağ kilisesidir. Geceleme otelimizde.

04.Gün BARCELONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (65 Euro) katılabilirler. Barcelona İkonları turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Barcelona’nın en sıra dışı parkı olan mimar Antoni Gaudi’nin eseri Park Guell ‘e gidiyoruz. Gotik Mahalle’de gerçekleştireceğimiz yürüyüş esnasında; Gotik mimarinin en üst düzey eserleri arasında; ara sokaklarda masalsı bir yolculuğa çıkıyoruz. Adım başı rastlayacağımız sokak sanatçıları eşliğinde turumuza devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Gaudi’nin en ünlü eseri olan La Sagrada Familia (Giriş ücreti 20 Euro)ziyaret edebilirler. 
Tur sonrası havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayolları’nın PC 468 sefer sayılı uçağı ile saat 17.30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

Avantajlı Ekstra Geziler A : 165 Euro yerine 100 EURO !!!
Barcelona ve Lokal mahalleler gece turu (35 Euro) + Gerona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro)  
+ Barcelona İkonları (65 Euro) = 165 Euro 100 Euro

Avantaj Ekstra Geziler B : 310 Euro yerine  250 EURO !!!
Barcelona ve Lokal mahalleler gece turu (35 Euro) + Gerona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro)  
 Flamenco Gecesi Turu (55 Euro) 
 3 Ülke Turu Güney Fransa Mont-Louis & Andorra – Alışveriş & Katalan Ortaçağ Baga Köyü (90 Euro)
 Barcelona İkonları (65 Euro) = 310 Euro 250 Euro

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 • Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) - Barcelona - İstanbul (SAW) uçak bileti, 
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
 • Tercih edilen  kategori otelde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama, 
 • Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer, 
 • Barcelona panoramik şehir turu, 
 • Turist şehir vergileri, 
 • Türkçe rehberlik hizmetleri.
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 • Vize ücreti 
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli 
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar  
 • Müze ve ören yerleri girişleri ? Otel vergileri,
 • Zorunlu  seyahat  sigortası (20 Euro), 60 yaş üstü 20Euro , (60 yaş üstü 25 Euro) rezervasyonda acentaya ödenir.
 • Ursula travel , havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu  6-27 Mayıs,  2- 9-23  Haziran , 15-21-27- 29 Temmuz,  12-19-26-27 Ağustos,14 Ekim  , 30 Aralık (Yılbaşı) 2016 tarihlerinde hareket edecek olan tur programı için geçerlidir.

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  180  Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir  

0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  539 TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)
Konaklama  3* şehir dışı oteller  için geçerlidir. 

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(60 yaş üstü misafirler 25€) 

6 Mayıs,2 Haziran, 14 Ekim   sezon dönem farkı Kişi başı 75 Euro , 21 Temmuz ,27 Ağustos   sezon dönem farkı Kişi başı 110  Euro , 27 Mayıs, 15-29 Temmuz ,12-19-26 Ağustos sezon dönem farkı Kişi başı 125 Euro   olup  rezervasyonda acentaya ödenir 

9-23 Haziran , 30 Aralık 2016    SEZON  DÖNEM FARKI YOKTUR 

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur program içeriği farklı olabilir Bu yüzden Gideceğiniz tarihe göre programı  acentadan talep edebilirsiniz Bazı Tarihler THY dir 

İlanda bir çok farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer. Bazı tarihler Onur Air ile yapılmaktadır. 

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden neşeli  tur sorumlu değildir. 

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Neşeli  tur sorumlu tutulamaz. 

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından neşeli tur  sorumlu tutulamaz. 

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 
Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. 

Genelde uygun fiyata satılan fırsat ve indirimli turlarda ve acentenin operatör olarak garanti altına girip ödemelerini yapmak zorunda olduğu, satış yapılmadığı veya katılımcının tura katılmadığı durumlarda dahi acentenin tur kapsamında boş kalan yerlerin bedelini ödediği turlardır. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI: Belli bir dönem veya belli bir tarih aralığında gitmek üzere satın alınan turlardır. (Erken Rezervasyon adı altında 3 – 6 – 12 ay sonrasına satın alınan turlar gibi.)Yukarıdaki her iki kampana türünde de geçerli olmak üzere; Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli 
Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda 
Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
TR
0216 550 99 91
Adresim :
DETAY
           
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: