Twitter
Günübirlik Uludağ Kayak Turu Kişi Başı
Ref No : 199638
99,00 TL
169,00TL
liste
%41
indirim
70TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Her hafta sonu kesin hareketli Araç içi kahvaltı paketi Dahil                 
EK BEDELSİZ   Günübirlik  Uludağ Turu
31  Mart  2019 tarihine kadar Her Cumartesi-Pazar 

1.Gün   
05.00 İncirli Doğtaş mobilya önü 05:30 Mecidiyeköy meydan,06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,06.15 Kartal Köprüsü Altı hareket ile kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket Osmangazi köprüsünden geçerek Yalova, Bursa güzergahını takiben  Uludağ Kayak merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle Kayak Takımı, Snowboard ve Kayak Kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinden ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz Kayak yapmayan misafirlerimiz cafeler de vakit geçirebilir yada kızaklar ile kar keyfinin tadına varabilirler.Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  17:00’de  İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Yol Güzergahında Bursa’nn  meşhur İskenderinden Tatmak  için mola veriyoruz(extra).Yemek sonrası geldiğimiz güzergahı takiben İstanbul’a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-3 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.3-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
  • Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi sıcak Soğuk ikramlar.
  • Otobüs içi Kahvaltı paketi ikram edilmektedir.
  • Tatil selfie bilgi, deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi .
  • Rehberlik
  • Ören yeri giriş ücretleri
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
  • Ski pass ve ekipman ücretleri
  • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
  • Öğle yemeği

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 15 Aralık 2018 - 24 Mart 2019 tarihleri arasında her hafta sonu Cumartesi-Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.

Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0546 538 31 91 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0850 736 26 26
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: