Twitter
EK ÜCRETSİZ Yaz'dan Sonbahar'a Bayramlar ve Yılbaşında da geçerli 8 Gün Benelüx & Paris Turu Ulaşım, Konaklama ve Şehir Gezileri Dahil 1600 TL Yerine 1399 TL!
Tur Tarihlerini "NASIL YARARLANIRIM?" kısmından inceleyebilirsiniz.
Ref No : 157632
1399,00 TL
1600,00TL
liste
%13
indirim
201TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
BENELUX & PARIS 
PARİS(3)- BRÜKSEL(1)-AMSTERDAM(2)- LÜKSEMBURG(1)

Türk Havayolları ile 7 Gece
(DİREKT Luxemburg Gidiş  - Luxemburg Dönüş)

1.Gün İSTANBUL – BRÜKSEL - AMSTERDAM

Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali 06.45’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının tarifeli TK 1353 sefer sayılı uçuşu ile 09.10’de Luxemburg’a uçuş. (Uçuş süresi yaklaşık 3.5 saat)  Yerel saat ile 11.35’de  varış. Ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Parise hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Almanya ,Fransa ve Luxemburg sınırlarının birleştiği bölgede üzüm bağlarının arasında bulunan Schengen turuna katılabilirler.Bu turumuzda Schengen anlaşmasının bu bölgede imzalanmasından ortaya çıkan schengen vizesine adını vererek Dünyada ün kazanmış  bu topraklarda yerel halkın yaptığı çok özel şarapların tadına bakabilir ayrıca bu doğa harikası köyün ve az sayıdaki yaşayanlarının yaşam tarzlarına tanık olabilirsiniz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan champagne turuna katılabilirler.Bu turumuzda fransa'nın kraliyet şehri reimse gidilir ve  ülkenin dini merkezi reims katedrali görülecek yerler arasındadır. Paris’e varış sonrası rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde panoramik şehir turu. Bu turumuzda  Fransa’nın en önemli sembolü Eyfel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır..Sonrasında şarkılara konu olmuş,en şık mağazaları ve kafeleriyle ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, dünyaca ünlü Louvre Müzesi, 224 basamakla tepesine varıldığında Paris şehir manzarasını izleyebileceğiniz Zafer Meydanı ve Takı göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuz sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 
1-Schengen ve Champagne turu: 70 €(Kişi Başı) ( Tur kayıt esnasında ödenir ise  50 € )

2.Gün  AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif Paris şaheserleri ,Monmartre,Eiffel ve Seine nehri turuna katılabilirler. Öncelikli olarak Parisin simgesi Eiffel kulesini ziyaret edeceğiz.Ardından Tekne ile şehri ortadan ayıran ve Fransa’nın en önemli suyolu Seine Nehri gezisini yapacak  ve sonrasında filmlere konu,şarkılara ilham olmuş  Notre dame katedrali görülecek yerler arasındadır.Sonrasında Picasso, Salvador Dali ve Van Gogh’un da tablolarını yaparken ilham aldığı,kendi portrenizi de sokak ressamlarına çizdirebileceğiniz Montmartre ressamlar tepesi ve içinde Fransa’nın en büyük mozaiğini barındıran Sacre Coeur kilisesini görülecek yerler arasındadır. Akşam isteyen misafirlerimizle alternatif ışıklandırılmış gizemli caddelerinde değişik bir yüzünü keşfedeceğiniz Paris by night turu  ve 65 yıldır dans gösterileriyle Paris’in dünyaca ünlü  kabaresi Lido Show turuna katılabilirsiniz. Işıklar şehri "ville lumière" Paris'in bu ünvanı ne kadar hakettiğini gece turumuzda daha iyi görebileceğiz. Özel olarak ışıklandırılmış görkemli yapı ve meydanları ziyaret ettikten sonra, Eiffel Kulesi'nin 'ışık show'unu izleyeceğiz. 'Eiffel Show'un tadı henüz damaklarımızdayken, kendimizi dünyanın en meşhur kabarelerinden LIDO SHOW'un sihirli dünyasında, bizlere özel olarak ayrılmış masalarda şampanya yudumlarken bulacağız. Muhteşem sahne ve ışık oyunlarına dansçıların usta dokunuşları eşlik ederken, sizlere gecenin keyfini çıkarmak kalıyor. Geceleme otelinizde.
2-Paris şaheserleri ,Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi: 80 Euro (Kişi Başı) ( Tur kayıt esnasında ödenir ise  60 € )
3-Lido Show: 170 Euro (Kişi Başı)
4-Paris By Night Turu : 30 Euro  (Kişi Başı)   

3.Gün AMSTERDAM – KÖLN - LÜKSEMBURG

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak organize edilebilecek olan 7’den 77’ye herkese hayallerin son noktasını sunan Disneyland turuna katılabilirler. Bu turumuzda, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız.  Ayrıca dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek La Vallée Outlet Center turuna katılabilirler. Bu turumuzda misafirlerimiz dünyaca ünlü markaları barındıran birbiriyle uyumlu pek çok binanın yan yana dizilmesiyle oluşturulmuş alışveriş köyünde alışverişlerini yapabilirler. Dısneyland turunun gerçekleşmemesi durumunda alternatif olarak Versailles Sarayı turumuza katılabilirler. Versailles sarayı Avrupa’nın en büyük sarayı olmakla beraber uçsuz bucaksız bahçesiyle dillere destan olmuştur. Tur sonrası geceleme otelinizde. 
5-Disneyland Turu: 100 Euro (Kişi Başı)
6-La Vallee Outlet Center: 30 Euro (Kişi Başı)
7-Versailles Sarayı Bahçeleri Turu : 60 € (Kişi Başı)

4.Gün LÜKSEMBURG - PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Bruksele hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Gant  turuna katılabilirler.Bu turumuz sırasında 13.yy da ipek merkezi olan  ve 16 yy da Kraliçe Elizabet in dünyaya değerli taşlarıyla lanse ettiği Belçikanın kaleleri ,şatoları,kuleleriyle tarihin en güzel çizgisini taşıyan şehrini görme imkanı bulacağız. Güzergâh üzerinde  rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı. Bruges, Belçika’nın Batı Flandra bölgesinin başkentidir.Değişik tatta çikolataları, dantelleri,birası ve kanallarıyla ünlü tipik bir Ortaçağ kentidir. XI.yüzyılda Avrupa’nın önemli bir ticaret merkezi haline gelen kent coğrafi değişiklikler ve seller sebebiyle denizle bağlantısını kesmiştir. Kanallar,denize ulaşmaktayken Ortaçağ Avrupasının gözde ticaret şehri şimdi hediyelik eşya alışverişi yapabileceğiniz,değişik tatta çikolatalarını tadıp biranızı yudumlayabileceğiniz bir şirin aşıklar kenti olarak karşınıza çıkıyor.Bruksel e varış ile panaromik şehir turu için hareket ediyoruz. Brüksel, AB ve NATO nun başkenti olmasıyla Avrupa’da önemli bir yer tutmaktadır.Turumuzda  Belçika kralının Çin ve Japonya’yı ilk ziyaret eden Avrupa kralı olmasından ötürü Çinlilerin Belçikalılara hediye ettiği Çin ve Japon evleri, bir atom çekirdeğinin 165 milyon kere büyütülmüş hali olan, 102 metre uzunluğunda iç içe geçmiş 9 küreden oluşan ünlü Atomium heykeli ve 29 Mayıs 1985’de oynanacak Juventus-Liverpool Avrupa Şampiyon Kulupler final maçı öncesi  Liverpool taraftarlarının İtalyanlara saldırması sonucu bir duvar çökmesiyle 38 İtalyan ve 1 Liverpool taraftarının hayatını kaybetmesiyle acı bir üne sahip Heysel stadyumu görülerek şehir merkezine inilip Grand Place,çevresindeki kraliyet ve belediye sarayı , alışveriş merkezleri görülecektir. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.
8-Gant  turu:35 euro (kişibaşı)
9-Bruges Turu: 35 euro (Kişi Başı)

5.Gün PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Amsterdam a  hareket ediyoruz. Amsterdam’a varışımız ile başlayacak panaromik şehir turu için hareket ediyoruz. Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanı ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen Ulusal anıtı, Amsterdam’ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayı ve 3 yapay ada üzerindeki istasyon binasını görüyoruz.  Amsterdam'ın açık ve hoşgörü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee  shoplarıyla ünlü  Kırmızı Fener Sokağını, geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz  alternatif olarak düzenlenecek olan Tekne turuna katılabilirler.Bu turumuzda Amsterdamın oluşumunu ve ismini almasında rol oynayan Amsterdam a birde Amstel nehri üzerinden seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz. 
Turumuz sonrasında otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.
10- Amsterdam Tekne turu: 20 €

6. Gün PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan  Marken & Volendam turuna katılabilirler.Konuklarımızla 200 yıldır hiç değişmemiş Local ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan  eski balıkçı kasabası Marken’da yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfedebileceğimiz Marken & Volendam turumuzu gerçekleştireceğiz. Volendam’da  Hollanda’nın  meşhur Guda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda’nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20. Yy’da Picasso , Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda’nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanı sunuyoruz.Dileyen misafirlerimiz için diğer alternatif turumuz olan Grand Holland turuna  katılma imkânı sunuyoruz. Bu turumuzda Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam’ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya Savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir.  Görkemli,büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz.  Mavi seramikleriyle ünlü ve Hollanda’nın meşhur Barok Ressamı Vermeer’in yaşadığı şehir olan Delft’i ziyaret ediyoruz. Son olarak ise Hollanda’nın siyasi ve idari başkenti olma özelliği taşıyan Lahey kentine yolculuğa çıkacağız. Bir çok önemli yapının da kavuştuğu nokta olan Plein meydanından şehri panaromik olarak görme şansı ve Kraliçe sarayında resim molası. Alternatif turlarımız sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
11-Marken & Volendam Turu: 60 Euro (Kişi Başı)   ( Tur kayıt esnasında ödenir ise  40 € )
12-Grand Holland Turu: 80 Euro (Kişi Başı)

7.Gün PARİS - BRÜKSEL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından köln yolu üzerinden luksemburg’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde alternatif olarak Köln ve   Cochem turu düzenlenecektir. Bu turumuzda Ortaçağdan kalma kaleleri ,masallara konu olan şatoları ,tarihsel Pazar yerleri ve olağanüstü doğa manzarası ile mutlaka görülmesi gereken Cochem turunda anılarınızdan çıkmayacak bir zaman geçireceksiniz.Turumuzun ardından Koln e hareket.Varış sonrası rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde yapılacak şehir turumuzda inşaatına 1248’de başlanmış ve inşaatı tam 632 yıl sürdüğünden bitirilemeyen katedral olarak olarak ün yapmış ve 157 metre uzunluğunda iki kuleye sahip olduğu için Almanya’nın ikinci Dünyanın üçüncü büyük katedrali olarak kabul edilen Köln Katedrali,Ortaçağın ünlü gotik tarzında inşa edilmiş bir Katolik kilisesidir.Köln’ün alışveriş caddeleri ve 1230 km uzunluğuyla Batı Avrupa’nın en önemli nehirlerinden Rhein Nehri  görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından  Luxemburg a varış sonrası rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde yapılacak panaromik şehir turumuzda şahane manzarasıyla fotoğraf çekebileceğiniz Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokakları, Lüksemburglular için ulusal bağımsızlık sembolü haline gelmiş, önceleri otel olarak hizmet veren, sonrasında restorasyona uğramış hükümet binası haline gelmiş Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız .Ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Luxemburg tekne turuna katılabilirler.Bu turumuzda Bir yandan içeceklerimizi yudumlayacak diğer yandan Moselle nehri üzerinden Luxemburgun tarihi güzelliklerine farklı bir açıdan tanık olacağız. Alternatif turlarımız sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
13-Luxemburg Tekne Turu :30 €
14-Köln Cochem Turu:50 €

8.Gün BRÜKSEL- İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılış ve Luxemburg şehir merkezine hareket. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve Luxemburg havalimanına varışımızın ardından Türk havayollarının TK 1354 sefer sayılı uçak ile 12:35 da Istanbul’a hareket ve (Uçuş süresi yaklaşık 3,5 saat) 16:50 de varış ile  hizmetlerinin sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 • Havalimanı vergileri  
 • Türk Hava Yolu  ile uçak bileti 
 • 3*/3*-4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar  
 • Alan/otel/alan transferleri 
 • Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri 
 • Amsterdam, Brüksel, Paris, Köln Luxemburg  panoramik şehir turları
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri 
 • Turist Şehir vergileri
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 • Vize ücreti, 
 • Zorunlu sigorta ücreti (20 EURO) 60 yaş üstü 25 Euro rezervasyonda acentaya ödenir 
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli 
 • Otel vergileri
 • Müze ve ören yerleri girişleri 
 • Rehber ve şoför tipleri (isteğe bağlı)
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro ).

LÜTFEN ÖDEME DETAYLARI İLE İLGİLİ NASIL KULLANILIR BÖLÜMÜNÜ İNCELEYİNİZ Program ilk tarihin örnek programıdır. Programları acentadan talep edebilir yada www.neselitatil.com adresinden inceleleyebilirsiniz 

Ursula travel , havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat ; : 25 Haziran,9-16--23-25-30-31 Temmuz,6-13-14-15-20-21-27-28 -29 Ağustos, 3- 4-10-11-12-17-219-4-26-Eylül (Kurban Bayramı), 1-3-10-15-22-24-29 Ekim, 5-12-21-28 Kasım, 26 Aralık (Yılbaşı) 2016 tarihli hareketli turlarda geçerlidir.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  250 Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir  

0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  1319 TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

Konaklama 3*/3*-4* oteller için geçerlidir.  

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(60 yaş üstü misafirler 25€) 

17-24 Eylül, 1-10-15-22 Ekim sezon dönem farkı kişi başı 25 Euro , 25 Haziran, 23-30-31 Temmuz, 13-14-20-21-27-28 Ağustos, 4-10-12-19-26 Eylül (Kurban Bayramı), 3 Ekim, tarihlerinde sezon dönem farkı kişi başı 75 Euro, 9-16-25 Temmuz ,6-15-29 Ağustos, 3-11 Eylül (Kurban Bayramı) sezon dönem farkı kişi başı 125 Euro olup rezervasyonda acenteye ödenir. 

• 24-29 Ekim, 5-12-21-28 Kasım, 26 Aralık (YILBAŞI) 2016 tarihlerinde SEZON DÖNEM FARKI YOKTUR 

 Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

İlanda bulunan program Örnek program olup ; Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir.Bazı tarihlerde Pegassus, Türk Hava Yolları ve Onur Hava yolları kullanılmaktadır  (Program içerikleri  ,extra turlar,  gidiş ve dönüş güzergahları seçiçeceğiniz tarihe göre değişir. 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

İlanda bir çok farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. 

Genelde uygun fiyata satılan fırsat ve indirimli turlarda ve acentenin operatör olarak garanti altına girip ödemelerini yapmak zorunda olduğu, satış yapılmadığı veya katılımcının tura katılmadığı durumlarda dahi acentenin tur kapsamında boş kalan yerlerin bedelini ödediği turlardır. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI: Belli bir dönem veya belli bir tarih aralığında gitmek üzere satın alınan turlardır. (Erken Rezervasyon adı altında 3 – 6 – 12 ay sonrasına satın alınan turlar gibi.)Yukarıdaki her iki kampana türünde de geçerli olmak üzere; Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır... 

"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın." 

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
Turgut Özal Bulvarı Çamlık Mah Pamuk Sok
34-A No 3 Serifali Ümraniye
0216 550 99 91 /92 TR
0216 550 99 91
www.neselitatil.com
Adresim :
DETAY
 
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: