Twitter
EK ÜCRETSİZ 2 gün 1 gece yarım pansiyon konaklamalı "Ayvalık-Bozcaada" turu 350 TL yerine 189 TL!
24 Mart 2017 – 29 Ekim 2017 dahil her Cuma kalkışlı tur programı için geçerlidir.
Ref No : 172179
189,00 TL
350,00TL
liste
%46
indirim
161TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • ayvalik-tatilalsana
ÖNE ÇIKANLAR
AYVALIK BOZCAADA TURU 1 GECE 2 GÜN
24 MART’TAN İTİBAREN HER CUMA HAREKET 

TUR TARIHLERI:
24 Mart 2017 – 29 Ekim 2017  dahil her haftasonu Cuma Gece Hareket Pazar Akşam Dönüş

1. GÜN: 
00:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önü
00:30 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü 
01:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
01:15 Kartal Köprüsü  
01:30 Çayırova Mc Donalds 
( Bu turumuzda dönüş güzergahımız Çanakkale üzerinden olduğu için Kartal ve Çayırova misafirlerimiz ile Kadıköy'de vedalaşıyoruz )
Cuma akşamı daha önce belirlenen Buluşma noktalarımızdan hareketle ESKİHİSAR TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – EDREMİT üzerinden AYVALIK’A varış.

2.GÜN :  AYVALIK – CUNDA - ŞEYTAN SOFRASI  : 
Sabah Akçay Ova Kahvaltı Bahçesinde  alacağımız kahvaltı ( Extra ) sonrası Ayvalık gezimize başlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip, Kapıları, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık Evleri'ni görüp, çarşı içinde vakit geçiriyoruz. Daha sonra Cunda Adası gezimize başlıyoruz. Ayvalık'ı Ayvalık yapan en önemli hem evleriyle hem mekanlarıyla ünlü Cunda Adası'nda  fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız. Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi,( eski Aghia Yorgi Kilisesi), Taksiyarhis Kilisesi ( panaramik ) göreceğimiz yerler arasındadır. Buradan hareket ile Şeytan Sofrası’na geliyoruz. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’ndan manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Öğlen yemeği ( extra) için vereceğimiz molamızda Cunda Adası'nın meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. (Yaz Döneminde ekstra ücret karşılığı TEKNE TURU düzenlenecektir.) Ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

3. GÜN  PAZAR : BOZCAADA  
Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıp,Bozcaada’ya hareket ediyoruz Bozcaada’ya varışımızda bizi bozcada kalesi karşılıyor olacak , kaleyi panaromik olarak gördükten sonra  ada sokaklarında geziyoruz Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağınız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikası'nın fabrika satış mağazasına gidiyor ve hediyelik şarapları almak isteyen misafirlerimizin hediyelerini almalarının ardından meşhur Ayazma Plajı'na doğru hareket ediyor ve Ayazma Plajı'nda yüzme molası veriyoruz bu sürede dileyen misafirlerimiz Ayazma Koyu'nun serin sularına atlayabilir yüzmek istemeyen misafirlerimiz ise deniz kenarındaki restaurantlar da dinlenebilirler. Yüzme molasının ardından Bozcaada'dan ayrılıp Çanakkale,Tekirdağ, Keşan güzergâhı üzerinden İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz ve akşam saatlerinde İstanbul’a varıyor ve bir başka  ATOMTUR - TATİLALSANA etkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla ayrılıyoruz.

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR
 • Otellerde 1 gece yarım pansiyon konaklama 
 • Otelde açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği
 • Otelde açık büfe 1 sabah kahvaltısı
 • Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri 
 • Otobüste Atom tur - Tatilalsana ikramları
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Tüm çevre gezileri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası
ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR
 • Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
 • Cumartesi sabah alınan sabah kahvaltısı
 • Tüm öğlen yemekleri 
 • Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler 
 • Tüm özel harcamalar 
 • Müze ören girişleri
NOT :  Araçta ek bedel toplanmaz.
Bu turumuzda müze kart geçmemektedir.

KONAKLAMA BİLGİSİ:
Kalif Otel , Ürgenç Otel, Ergin Otel,  Mare Otel vb otellerde konaklama. 
Ya da Türkevi Butik otel gibi otellerde konaklama yapılmaktadır.

ULAŞIM BİLGİSİ :  Tur araçlarımız, özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre Mercedes Travego & Tourismo & 403 & Man Fortuna ve Temsa Safir model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.
HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Tatilalsana tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 24 Mart 2017 – 29 Ekim 2017 dahil her Cuma kalkışlı tur programı için geçerlidir.

Özel tarihlerde geçerli değildir. 

Rezervasyon Zorunludur.Tura kayıt olmak için 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0535 219 62 03 numaralı telefonları arayın veya bilgi@atomtur.com adresine katılacağınız turun tarihi, ismini yazıp, adınızı, soyadınızı, gsm numaranızı, ev veya iş numaranızı, araca bineceğiniz yeri, ödemeyi nasıl yapacağınızı, kaç kişi katılacağınızı ve varsa diğer arkadaşlarınızın bilgilerini yollayınız.

NOT: HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.

GENEL ŞARTLAR: 
Gezi süresi 3 gece 2 gündür, otel konaklaması 1 gecedir
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.

NOTLAR

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir.
Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. 

Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatilalsana
Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/3
Kartal – İstanbul TR
0216 306 30 61
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: