Twitter
HAZİRAN Dönemi 2 Gün Kapadokya turu kişi baş
Ref No : 201949
299,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
EK BEDELSİZ GÜZEL ATLAR DİYARI KAPADOKYA  TURU
2 GECE 3 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMALI
Peri bacaları ,Avanos, Ürgüp,Uç Hisar Kalesi , Ihlara Vadisi, Göreme,  Derinkuyu

1.Gün – İstanbul - Kapadokya
20:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
21:00 Mecidiyeköy meydan Mado Önü
21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
21:45 Kartal Köprüsü hareket ile yaklaşık 9 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün – Peri bacaları -Göreme – Onxy taş Atölyesi  Avanos Çömlek Atölyeleri – Paşabağ – Kızılırmak –  Ürgüp 
Ekstra sabah kahvaltımızı almak için bölgeye ulaşıyoruz. Kahvaltı sonrasında 1985 senesinde beri UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan, içerisinde Tokalı, Elmalı, Çarıklı ve Karanlık Kiliseler gibi 4.yy'dan 13. yy'a kadar tarihlenen, freskolarıyla ünlü birçok kiliseyi barındıran Göreme Açık Hava Müzesi'ni geziyoruz. Doğanın ve insanoğlunun el ele vererek oluşturduğu bu muhteşem müzenin ardından, binlerce yıldır bölgede kesintisiz devam eden bir el sanatının izini sürmeye başlıyoruz: Çömlekçilik. Yörenin babadan oğula geçen ustalık geleneği ile harmanlanmış ustalarının atölyelerini ziyaret ediyor, hem çömlek nasıl yapılır görüp bilgi alıyor, hem de bizler yapmayı deniyoruz. Çanak çömlek atölyesini ziyaretimizin ardından çok başlı peri bacalarını ve keşiş hücrelerini göreceğimiz Paşabağı bölgesinde fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında öğle yemeğimizi (ekstra) yemek üzere Avanos'a hareket ediyoruz. Yemeğimizin ardından bölgenin doğal kaynaklarından birisi olan oniks taşı ve bu taşın işlemesi hakkında bilgi alıp, oniks ve diğer çeşitli taşlardan imal edilen hediyelik eşyaları görebileceğimiz bir atölyeyi ziyaret ediyoruz. Ardından Anadolu'nun en önemli ırmaklarından birisi olan Kızılırmak'ın ikiye ayırdığı Avanos'u ve Avanos'un asma köprüsünü görüyor, o köprüden yürüyerek karşıya geçiyoruz. Avanos'u ziyaretimiz sonrasında, peri bacalarının farklı şekillerini çeşitli figürlere benzeten insanoğlunun hayal gücüne şahitlik edeceğiniz Dervent Vadisi'ni görüyor ve gece konaklayacağımız Ürgüp'e hareket ediyoruz. Ürgüp'te otelimize geçmeden önce şarap mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Otelimize yerleşip, biraz dinlendikten sonra sonra dileyen misafirlerimizle Türk gecesine (ekstra) gidiyoruz. 

3.Gün – Ürgüp - Balon turu - Üç güzeller – Uçhisar  Kalesi –Güvercinilik vadisi -  Derinkuyu yeraltı şehri - Ihlara vadisi – İstanbul 
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Kapadokya'nın en karakteristik peri bacalarını göreceğiniz Üçgüzeller'e gidiyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Uçhisar'a giderek Kapadokya'nın en yüksek noktası olan Uçhisar Kalesi'ne çıkıyor ve muhteşem manzaranın tadını çıkarıyoruz. Uçhisar'da alacağımız öğle yemeğimizden (Ekstra) hemen önce meşhur Nevşehir kabak çekirdeği ve kayısı çekirdeği alabilmeniz için kuru yemiş alış veriş molası veriyoruz. Yemeğimizin ardından savaşlardan kaçan binlerce insanın yerin metrelerce altında aylarca yaşayabileceği, bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri'ne gidiyoruz. Ardından Nevşehir'den ayrılarak Kapadokya'nın Aksaray ili sınırları içerisinde kalan kısımlarından Ihlara Vadisi'ne gidiyoruz. Bozkırın ortasında bir vaha olan bu vadide, Ağaçaltı ve Yılanlı gibi kiliseleri gördükten sonra gezimizi tamamlıyor ve İstanbul'a yola çıkıyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakıyor ve bir sonraki gezimizde görüşmek üzere gezimizi noktalıyoruz. 

Fırsat Seçenekleri;

 • SINIRLI SAYIDA OCAK Dönemi 2 Gün Kapadokya turu kişi başı 199 TL
 • OCAK Dönemi 2 Gün Kapadokya turu kişi başı 269 TL
 • ŞUBAT Dönemi 2 Gün Kapadokya turu kişi başı 279 TL
 • MART/NİSAN Dönemi 2 Gün Kapadokya turu kişi başı 299 TL
 • MAYIS Dönemi 2 Gün Kapadokya turu kişi başı 279 TL
 • HAZİRAN Dönemi 2 Gün Kapadokya turu kişi başı 299 TL
Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri
Belirtilen fiyatlar 2 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir. Tek kişi konaklamak isteyen misafirlerimiz 80 TL tek kişi konaklama farkını acentaya ödemekle yükümlüdür. 0-6 yaş çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği 229 TL olarak ücretlendirilir. 1 büyük 1 çocuk konaklamasında çocuklar yetişkin olarak ücretlendirilir.

Ücrete dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile ulaşım
 • 1 gece oda kahvaltı 3* otellerde konaklama ( Ürgüp Sena otel) 
 • Otelde alınacak sabah kahvaltısı
 • 1618 sayılı Tursab mesleki zorunluluk sigortası
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti
 • Araç içi ikramlar
Ücrete dahil olmayan hizmetler
İlk gün güzergahta alınan kahvaltı
Öğle yemekleri
Akşam yemeği
Tüm yemeklerde alınan içicekler.
Türk gecesi
Program dışı tüm geziler
Tüm Kişisel harcamalar 
Müze giriş ücretleri (bölgede müze kart geçerli olup tur öncesi alınması tavsiye edilir)
Göreme Açık Hava Müzesi (Müze Kart geçerli).
Uçhisar Kalesi (Müze Kart geçerli değil).
Derinkuyu Yeraltı Şehri (Müze Kart geçerli).
Ihlara Vadisi (Müze Kart geçerli).

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

18 -25 Ocak / 8-15-22 Şubat / 1-8-15-22-29 Mart / 5-12-19-26 Nisan /10-17-24 Mayıs / 7-14-21-28 Haziran 2019 tarihlerinde hareketli tur programı için geçerlidir.

Fiyatlar Bayram dönemlerinde geçerli değildir.

Rezervasyon Detayları
Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0542 294 8925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0216 347 5061
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: