Twitter
EK BEDELSİZ günübirlik "İğneada, Dupnisa Mağarası, Limanköy Turu
Ref No : 197821
95,00 TL
200,00TL
liste
%52
indirim
105TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Günübirlik İğneada & Dupnisa & Limanköy Turu 

OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI VE SAATLERİ:
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI : 06:30
MECİDİYEKÖY ASLI BÖREK ÖNÜ : 06:55
İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ : 07:15

Silivri güzergahını takip ederek, Karadeniz kıyısında 22 km uzunluğunda geniş kumsala sahip İğneada'ya doğru yolculuk…

İlk olarak İğneada turuna yol üzerinde 2720 metre uzunlukta Dupnisa mağarası ile başlıyoruz. Kuru ve sulu olmak üzere iki bölünden oluşan mağara Istranca Dağları'nın derin vadilerle yarıldığı muhteşem coğrafyaya sahip Demirköy ilçesine bağlı Sarpdere köyü yakınlarında bulunuyor.

Dupnisa mağarası gezisi ve fotoğraf çekimleri sonrası dünyada sadece beş yerde var olan doğal yapısı bozulmamış Subasar (longoz) ormanlarına sahip, 671 bitki çeşidini barındıran, birçok eko sisteme ve zengin biyolojik çeşitliliğine sahip İğneada'yı geziyoruz.

Yemek sonrasında İğneada ve Longoz ormanları gezisinin ardından panoramik Limanköy gezisini yapıyoruz. Sonrasında Bulgaristan sınırına giderek Bulgar köyü olan Rezovo köyünü karşıdan görüyoruz. (Özel izin alınabilmesi durumunda Rezovo köyünü geziyoruz.)

Sonrasında koruma altında olan Yedigöller Milli Parkı ile rekabet edecek güzellikteki Erikli - Mert -Hamam - Pedina - Saka - Sülüklü ve Ramana isimleriyle anılan yedi gölleri geziyoruz.

Hava şartları müsait olursa göllerden sadece Erikli ve Mert göllerini gezmeye zaman ayırıyoruz. Göl gezileri tamamlayıp akşam İstanbul’a dönüş yolculuğuna geçiyoruz.

Yanınızda bulundurman gerekenler: Spor veya rahat ayakkabılar tercih edilmelidir. Mayo, şort, ani hava değişimine uyabilecek kıyafetler (hırka, yelek, yağmurluk) ve dilerseniz de fotoğraf makinesi.

Fırsata dahil olan hizmetler
  • Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
  • Programdaki çevre gezileri
  • Araç içi ikramlar (Kek, Meyve suyu)
  • Rehberlik hizmetleri
NOT: ARAÇTA EK HİZMET BEDELİ TOPLANMAZ.

Fırsata dahil olmayan hizmetler
  • Öğle yemeği
  • Yolda ve mola yerlerinde yapılan harcamalar
  • Dupnisa Mağarası giriş ücreti : 8 
ULAŞIM BİLGİSİ : Tur araçlarımız, özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı
sayısına göre Mercedes Travego & Tourismo & 403 & Man Fortuna ve Temsa Safir model araçlar ile
turlarımız gerçekleştirilmektedir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Tatilalsana tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 2 Aralık 2018 tarihine kadar her Pazar kalkışlı tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Zorunludur.Tura kayıt olmak için 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0535 219 62 03 numaralı telefonları arayın veya bilgi@atomtur.com adresine katılacağınız turun tarihi, ismini yazıp, adınızı, soyadınızı, gsm numaranızı, ev veya iş numaranızı, araca bineceğiniz yeri, ödemeyi nasıl yapacağınızı, kaç kişi katılacağınızı ve varsa diğer arkadaşlarınızın bilgilerini yollayınız.

Gezi süresi 1 gündür. 

En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

0-6 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir. 7-12 yaş çocuk indirimi uygulanmaz.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır

NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. 

ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatilalsana Tur
TR
0216 306 30 61
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: