Twitter
EK BEDELSİZ Bursa Termal veya şehir merkezli otellerde 1 gece yarım pansiyon konaklamalı "Uludağ Kayak" turu 299 TL yerine 179 TL!
10 Aralık 2016-26 Mart 2017 tarihleri arasında her Cumartesi kalkışlı tur programı için geçerlidir.
Ref No : 166220
179,00 TL
299,00TL
liste
%40
indirim
120TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • tatil-bugun-kayak
ÖNE ÇIKANLAR
Hafta sonları canınımız sıkılıyor ! Sınırsız kayak yapabileceğiniz, sağlığınız içinde uygun  sıcak suları barındıran termal otellerde yarım pansiyon konaklama,tur ücretlerinde sizi kazanmak adına ekonomik indirimler, İstanbul Bursa arasındaki mesafe Osman Gazi köprüsü açılıp 2,30 saat düşünce fazla uzun gelen yol mesafeside azalınca geriye sadece siz değerli misafirlerimize  keyfini sürmek kalıyor

BURSA TERMAL VEYA ŞEHİR MERKEZİ OTEL YARIM PANSİYON KONAKLAMA FARKIYLA 

2 GÜN ULUDAĞ ULUDAĞ TURU 
(10 ARALIK 2016 -26 MART 2017)   TARİHLERİ ARASINDA HER CUMARTESİ SABAH  KALKIŞLI KAYAK TURU 

ARAÇ İÇİ HİZMET BEDELİ BULUNMAMAKTADIR!!

Tur Programı

1. GÜN: ULUDAĞ
04:30 Bakırköy İncirli Ömür plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü 05:00 Beşiktaş Yıldız Camii 05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü 05:40 Kartal Köprüsü Altı 06.00 Çayırova Mc Donald's Önünden (Kesinleşmiş rezervasyonlar için turdan bir gün önce TATİL BUGÜN adıyla atılan bilgilendirme mesajı almayan misafirlerimiz sabah erken saatte gidip duraklardan beklememeleri önemle rica olup operatörlerimizle irtibata geçmesini rica ederiz )  Misafirlerimizi alarak hareket ile Tur boyunca bize eşlik edecek Rehber ve Kaptanımızla tanışılıp  araç içi kahvaltı paketleri ve araç içi sıcak soğuk ikramlar yapıldıktan sonra yaklaşık 2,30 saatlik yolculuk ile beyaz belde Uludağ’a varış. Öncelikle rehberimiz kayak veya board takımları alt üst elbise için sizi anlaşmalı olduğumuz kayak evine yönlendiriyor ( ULUDAĞ’a gittiğinizde oradaki farklı kayak evlerinden daha ucuza alınabilecek olan kayak veya board takımlarının bozuk,arızalı çıkması sonucu ortaya çıkabilecek olan ayak kırılması veya farklı herhangi bir problemden Acentemiz kesinlikle sorumlu değildir) Burada dileyen misafirlerimiz kayak takımlarını veya eşyalarını alabilirler. (Kayak Evimizde üstünüzü değiştirmek için Kabinler  ve eşyalarınızı saklayabileceğiniz kilitli dolaplar bulunmaktadır) daha sonrasında Uludağ 1. bölgede verilen serbest zamanda sınırsız kayak keyfi yaşayabilirsiniz. Kayak yapmayan misafirler için Uludağ’da birçok alternatif var. Telesiyeje binebilir çeşitli eğlence merkezlerinde zaman geçirebilir. Zirvede Uludağ’ın eşsiz manzarasını izlerken yöreye özgü sıcak şarabın tadına bakabilirsiniz. Yada çocukluk yıllarınıza dönüp kartopu oynayıp kardan adam yapabilirsiniz. Kısacası kar rüyası hafta sonunun sakin olan Cumartesi günleri sizi bekliyor. Uludağ’da serbest zamanla geçen keyifli günün ardından saat 16:30 civarı Bursa şehir merkezinde bulunan otelimize hareket ediyoruz. Açık Büfe veya Set menü olan Akşam yemeğimizi alarak konaklamamızı yapıyoruz. 

2. GÜN: ULUDAĞ-İSTANBUL
Otelde alınan Açık büfe sabah kahvaltısı sonrası saat 08:00’da otelden hareketle Uludağ’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 45 dakikada Uludağ Kayak merkezindeyiz. Uludağ 1. bölgede verilen serbest zamanda sınırsız kayak keyfi yaşayabilirsiniz. Akşam 16:30’ da buluşma noktasına gelerek İstanbul’a dönüş yolculuğuna başlıyor ve Bursa’da meşhur İskender Molası (ekstra) veriyoruz. Molanın ardından yaklaşık 2,30 saat sonunda İstanbul’a varıyoruz misafirlerimizi daha önce almış olduğumuz noktalara bırakarak başka  bir Tatil Bugün organizasyonunda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz 

Fırsata dahil olan hizmetler
 • Lüks otobüslerle ulaşım
 • Otelde YARIM PANSİYON konaklama
 • Gidiş-dönüş araç içi ve alan rehberlik hizmeti
 • Araç içi ikramlar
 • Park ücretleri
 • Sabah kahvaltı paketi (Poğaça veya Sandviç + Meyve Suyu + Sıcak İçecek)
Fırsata dahil olmayan hizmetler
 • Skipass ücretleri
 • Kayak takımı ve elbiseleri Kiralama ücretleri
 • Öğle yemekleri
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler
 • Kişisel harcamalar
TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:

04:30 Bakırköy Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü
05:00 Beşiktaş Yıldız Camii
05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü
05:40 Kartal Köprüsü
06:00 Çayırova Mc Donald's Önü

ULUDAĞ GÜNLÜK KAYAK VEYA BOARD TAKIMI VE ELBİSE KİRALAMA BEDELLERİ:
KAYAK TAKIMI: GÜNLÜK 30 TL
KAYAK KIYAFETLERİ (ALT-ÜST): GÜNLÜK 40 TL
BOARD KİRASI: GÜNLÜK 35 TL
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bugün tarafından sizlere sunulmaktadır.

Özel günler HARİÇ; 10 Aralık 2016-26 Mart 2017 tarihleri arasında her Cumartesi kalkışlı tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Tatil Bugün'ün 0216 388 22 74 numaralı telefonunu arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için; 
0542 748 77 54 ve 0542 748 77 40

0–6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. 

0-6 yaş çocuk için Otobüs de koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 100 TL ücret acenteye ödenir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 

7-12 Yaş çocuklar için ücret   129 TL dir

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır. 

Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye 75 TL ekstra ödeme yapmaları gerekmektedir

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 7 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.

Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 1000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.

İPTAL VE DEVİR
1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.

1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun, mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.

1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.

1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.  

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bugün
TR
0216 388 22 74
Adresim :
DETAY
 
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: