Twitter
1 Gece 2 Gün Oda Kahvaltı Konaklama Ulaşım Dahil Çeşme, Alaçatı, Urla, İzmir, Foça Turu 199 TL'den başlayan fiyatlarla!
14-21-28 Haziran/5-12-19-26 Temmuz/3-9-16-23-29 Agustos/2-9-16 Eylül 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 206837
199,00 TL
300,00TL
liste
%34
indirim
101TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • cesme-tatilselfie
 • cesme1
 • cesme2
 • alacati13
 • alacati12
 • urla
 • urla1
ÖNE ÇIKANLAR

14-21-28 Haziran / 5-12-19-26 Temmuz/3-9-16-23-29 Agustos/2-9-16 

1gece 2 gün yarım pansiyon konaklama Rehberlik Ulaşım dahil
Çeşme,Alaçatı,Urla,İzmir, Foça
 
1.Gün İstanbul -Alaçatı-Çeşme-İzmir
20:15 Beylikdüzü Migros Önü –
21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü –
21:45 Beşiktaş Yıldız Camii önü
22:30 Kadıköy evlendirme Dairesi otoparkı önü
23:00 Kartal Köprüsü,
23:15 Çayırova Mc Donalds önü, ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile Eskihisar – Bursa Karayolu üzerinden normal hava ve yol koşullarında  09-10 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.
2.Gün Urla - Çeşme-Alaçatı--İzmir
Rehberimizin anlatımı eşliğinde Bursa Balıkesir İzmir karayolunu takip ederek UrlayA doğru yolculuğumuz devam ediyor.. Extra sabah kahvaltısı için serbest zaman veriyoruz. Kahvaltı sonrası gezimize izmirin şirin tatil beldesi olan URLA; İzmir’in 38 km batısında, Urla Yarımadası’nın orta kısmında yer alan eski bir yerleşim merkezidir. Kuzeyinde Ege Denizi, batısında Çeşme İlçesi, güneyinde Düden Körfezi ve Seferihisar İlçesi, doğusunda ise Güzelbahçe İlçesi ile komşudur. Urla’nın yüzölçümü 801 kilometrekaredir. Urla bölgemizde İskele meydanı Tanju Okan parkı, Yorgo Seferis evi, Sahil kenarı ve Çarşı gezintimizden sonra Rehberimizin belirleyeceği saat de Çeşmeye hareket ediyor ve Çeşme’yevarıyoruz.Panaromik çeşme turumuz sonrası Öğlen yemeği ve yüzme için serbest zaman veriyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saat de Açalaçatı’ya hareket ediyoruz.Sakız ağaçları Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatıyı geziyoruz.Alaçatı;da sakız reçeli, sakız rakısı, sakızlı dondurma tadabilirsiniz veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz.Rehberimizin belirleyeceği saat de İzmir’e hareket sonrası otelimize yerleşme akşam yemeği ve konaklama.
3.Gün İzmir-Foça-İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası Panaromik İzmir turu sonrası Foça’ya hareket. Heredot’un ünlü sözü : Onlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel ikliminde kurdular. Evet bu güzellikler diyarı şirin Ege kasabasını keşfe çıkıyoruz.Küçük balıkçı kayıkları,arnavut taş kaldırımı sokaklar,tarihi Rum Evleri ,bu güzellikler arasında Foça sokakları turumuzu tamamladıktan sonra yüzme molası için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul’adönüş yolculuğumuz başlıyor ve Balıkesir-Bursa güzergahından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor , alındıkları noktalarına bırakılması.

Fırsat Seçenekleri,
SINIRLI SAYIDA!1 Gece 2 Gün Oda Kahvaltı Konaklama Çeşme,Alaçatı,Urla,İzmir,Foça Turu 199 TL
1 Gece 2 Gün Oda Kahvaltı Konaklama Çeşme,Alaçatı,Urla,İzmir,Foça Turu  249 TL

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 80 TL fark ödemelidir.
0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 150 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 199TL +zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.( araç içi su servisi olarak yapılır)
 • İzmir Vesta,Residence, veya benzeri otel de iki kişilik odalar da1 gece oda kahvaltı Rehberlik
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
 • Antik kent ,Kale,Kilise, ve plaj giriş ücretleri katılımcılara aittir. .
 • Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün Urla da alınacak kahvaltı.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Millipark örenyeri , otoban otopark, köprü geçiş ücretleri olarak 60 TL KAYIT İLE BİRLİKTE ACENTAYA ÖDENİR. Bu ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

14-21-28 Haziran / 5-12-19-26 Temmuz/3-9-16-23-29 Agustos/2-9-16 Eylül 2019  hareketli tur programı için geçerlidir.

Thassos adası feribot ücreti olarak kişi başı 15 € kayıt ile birlikte  ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için mecburidir.

Konaklama otellerı sehır merkezıne 8/10 km mesafade olan otellerdır.


Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0542 294 8925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon zorunludur . 

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Yeşil Pasaporta vizesizdir

Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamaz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi,
No:27/3 Hasanpaşa-Kadıköy-İstanbul TR
0850 736 26 26
www.tatilselfie.com/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: