Twitter
Gelin Hamamı 10 kişilik 600 TL yerine
Ref No : 153594
300,00 TL
600,00TL
liste
%50
indirim
300TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

    DARKMEN BOUTİQUE HOTEL  OLD CİTY İSTANBUL

Uzman terapistin bakımları eşliğinde günlük hayatın tüm stresinden arınacağınız DARKMEN Hotel SPA Merkezi’nde; Türk hamamı, sauna, şok havuzu, masaj, cilt bakımı ve vitamin barı ile sağlık, güzellik ve daha fazla zindelik kazandırıyor.


Fırsat Seçenekleri;

  • Hamam, Tuz Taşı Özelliğinde Sauna, Şok Havuz Kullanımı  70TL yerine 29,99 TL
  • Hamam, Kese, Köpük Masajı Kullanımı  99 TL yerine  59TL 
  • Seçeceğiniz  60  Dakikalık Masaj Paketi  120TL yerine  89TL
  • Kese, Köpük masajı, seçeceğiniz 60 dakikalık Masaj  200TL yerine 139 TL
  • Gelin Hamamı 10 kişilik 600 TL yerine 300 TL

Saunamız naturel tuz taşı (Himalaya) ile kaplıdır.

Astım, Bronşit, Koah  gibi solunum yolu ile hazımsızlık ve ödem gibi rahatsızlıkların da en iyi alternatif çözümü olan Himalaya tuzunun olduğu saunada, yaklaşık 10 ila 30 dakika süren bir dinlenme süresinde kendinizi hem psikolojik hem de fizyolojik olarak rahatlamış hissedeceksiniz.  Sigara kullananlarında solunum sistemine yapmış olduğu tahribatın giderilmesinde himalaya tuzunun önemi kanıtlanmıştır. 

Masaj Çeşitleri;

İsveç Masajı

Çeşitli manipülasyonlar uygulayarak genel bir gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak, kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla uygulanan bir masajdır. Dolaşım sistemini güçlendirme, bel, boyun sırt tutulmaları, kireçlenme, romatizma, kas kasılmaları, ödem ve şişlikler, stres ve uykusuzluk, spor öncesi ısınma, spor sonrası dinlenme, cilt estetiği ve rehabilitasyon gibi alanlarda faydalanılan masaj ayrıca, tıbbi tedaviye destek olarak adale problemleri, eklem hastalıkları, bel ve sırt ağrıları gibi daha bir çok tedavide kullanılmaktadır.

Derin Doku Masajı

Manüplasyonların temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masadır. Masaj sırasında sert bası uygulanan kaslar üzerinde durularak vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır.

Refleksoloji Masajı

Birçok kültürde eski zamanlardan beri uygulanan refleksoloji masajı; ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşı gelen refleks noktalarına el ve parmak yardımıyla özel tekniklerle uygulanan bir baskı terapisidir. Günümüzde rahatsızlıkların pek çoğu strese bağlıdır ve pek çok rahatsızlık enerjinin belli bir yerde bloke olmasından kaynaklanmaktadır. Refleksoloji masajı ile vücut uyarılır ve kendi kendini onarma mekanizması harekete geçirilir. Ayağa uygulanan özel basınçla, o noktalar ile bağlantılı olan organlarda serbest enerji akışı sağlanır, kas gerginliği giderilerek kan ve lenf dolaşımı yükseltilir.

Kapalıçarşı, Ayasofya ve Topkapı Sarayı gibi İstanbul'un en gözde turistik mekanlarına yürüme mesafesindedir. Yenikapı – Taksim – Atatürk Havaalanı Metro istasyonuna  2dk., Aksaray Tramvay Durağına ise sadece 4dk. Yürüme uzaklıktadır. Atatürk Havaalanı'na arabayla 15 dakikada ulaşılmaktadır.

Otelimiz Marmara Deniz manzaralıdır. Terasında soğuk-sıcak içeceğinizi yudumlayabilir. Ücretsiz wifi hizmetimiz ile işlerinizi günün her saatinde buradan yürütebilirsiniz. Odalarımız konforlu ve modern çizgiler ile dekor edilmiş ve çiçek kokularıyla her gün dezenfekte edilmektedir. 


Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Darkmen Boutique Hotel Old City İstanbul tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 518 59 73

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 24 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır

Fırsat opsiyonlarında fiyat farkı bulunmaktadır.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Fırsat kodları birleştirilebilir. Konaklamak istediğiniz gün sayısına göre birden fazla fırsat kodu kullanabilirsiniz.

MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK FIRSAT KODUNU SATIN ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KESİNLİKLE İPTAL VE İADE YAPILMAYACAKTIR.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Darkmen Boutique Hotel Old City İstanbul
Darkmen Boutique Hotel Old City İstanbul
Katip Kasım Mahallesi
Hayriye Tüccari Caddesi
No: 28
LALELİ – Fatih /İstanbul TR
0212 518 59 73
www.darkmenboutiquehotel.com/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: