Twitter
Berjer Hotel Aliss Spa'da 1 kişi için 50 dakika masaj+30 dakika kese köpük+maske ve soğuk içecek ikramı
Ref No : 202734
129,00 TL
250,00TL
liste
%48
indirim
121TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Berjer Hotel Aliss Spa, misafirlerini günün yoğun temposundan alarak huzuru ve rahatlığı deneyimleme fırsatı yaratıyor...

Hizmet kalitesi ve alışılmış spa deneyimlerinin ötesinde huzur dolu arınmış bir ruh için en uygun ortamı sağlıyor. İşitsel ve duyusal açıdan dilendirici bir ortamda, aromalı kokular eşliğinde tüm duyularınıza hitap ediyor.

Masajla rahatlayacak, ıslak alan kullanımlarının tümü ile güzel vakit geçirecek, kaliteli bir hizmete tabii olacaksınız...

Özel karışım yağlar, aromalı mumlar ve ahşabın essiz katkısı eşliğinde yapılacak masajlar ile huzuru ve rahatlığı deneyimleyeceksiniz!

Masajlar ve SPA kullanımı ile huzuru ve rahatlığı hissedeceksiniz...

Fırsat Seçenekleri;
  • 1 kişi için 50 dakika masaj seçeneklerinden biri ve ıslak alan kullanımı 79 TL
  • 1 kişi için 50  dakika klasik masaj +20 dakika köpük masajı ve  ıslak alan kullanımı 99 TL
  • 1 kişi için 50 dakika masaj+30 dakika kese köpük+maske ve soğuk içecek ikramı 129 TL
ISLAK ALAN KULLANIMI
  • Sauna,
  • Buhar,
  • Havuz kullanımı
MASAJ SEÇENEKLERİ 

Aroma Terapi
Aromaterapi masajı, masaj ve aromaterapinin olumlu etkilerini birleştiren, verilen bakımın daha etkili olmasını sağlayan, tamamlayıcı tedavi yöntemidir.

İsveç masajı
Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek üzere kasların yüzeydeki katlarına etki eder; elleri, ön kolu ve dirsekleri kullanmayı içerir. Eklemlerin aktif ve pasif hareketleri ise masajın başka bir kısmıdır. İsveç masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır. Masajın yapılışını kolaylaştırmak için aromalı ya da kokusuz yağ veya losyonlar kullanılır.

Bali Masajı: 
Geleneksel Bali masajı, bütün vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını, hızlandırmak için acupressure ve aromaterapi yağlarının bir kombinasyonunu kullanır. Bu masaj yalnızca gevşeme sağlamaz, aynı zamanda dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen lenf sisteminize, kan akışını sağlar.

Klasik Masaj:
Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Önemli olan masaj yaptıran kişinin rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesinin sağlanabilmesidir. Genellikle masaj yağı ile yapılır ancak isteğe bağlı olarak bazı durumlarda kayganlaştırıcı malzeme kullanmadan da klasik masaj uygulamak mümkündür.

Berjer Hotel Aliss Spa'da
Tarihi eski Roma dönemlerine kadar uzanan spa terapilerini hamam ya da kaplıcalardan ayıran temel özellikler vardır. Bunların başında, özellikle ambiyansın yaratılması ve tam bir rahatlama ortamının sağlanması gelir. Özel karışım yağlar, aromalı mumlar ve ahşabın essiz katkısı, güzel bir spa ortamının olmazsa olmazlarıdır. Berjer Hotel Aliss Spa, bütün bunların bilinciyle size en uygun terapi masajlarını sunuyor. İstanbul’un merkezinde deneyimli masör ve masözlerimiz ile misafirlerine en iyi hizmeti sunmakta olan Berjer Hotel Aliss Spa 165 m2 alan içerisinde kurulu olup tüm kaslarınızı gevşetecek bitki özü yağları ile yapılan aroma terapi masajları, en son teknoloji ekipmanların kullanıldığı özel şok havuzumuzda yer alan sırt masajı, ayak masajı, bel masajı, jet stream gibi özelliklere sahiptir.

KONUM
İstanbul'da, Taksim Meydanı'na 500 metre mesafede yer alan Berjer Hotel'e, İstiklal Caddesi 600 metre, İstanbul Kongre ve Sergi Merkezi ise 1 km uzaklıktadır. Atatürk Havalimanı ise 15 km mesafededir.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Aliss Spa tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 28 Şubat 2019 tarihine kadar haftanın her günü geçerlidir.

Berjer Hotel Aliss Spa  haftanın her günü 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :0531 259 03 83 - 0212 361 95 11

Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

Yapılan rezervasyon saatine mutabık kalınması zorunludur. 15 Dakika üzerindeki geç kalınma durumunda kod kullanılmış sayılacaktır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Berjer Hotel Aliss Wellness Spa
Taksim Dolapdere Cad.
No:93 Beyoğlu /İstanbul
(Acıbadem Hastanesi Karşısı) TR
0212 361 95 11
www.berjerhotel.com/
Adresim :
DETAY
kası
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: