Twitter
Kurban Bayramı 2 Periyot (13 Eylül - 17 Eylül ) tarihinde Gökçeada Turu
Ref No : 153994
519,00 TL
919,00TL
liste
%44
indirim
400TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
4 GECE 5 GÜN  YARIM PANSİYON KONAKLAMALI 19 MAYIS RAMAZAN VE KURBAN BAYRAMINA ÖZEL GÖKÇEADA TURU

19 MAYIS  (18 MAYIS 2016-22 MAYIS 2016)
RAMAZAN BAYRAMI 1 PERİYOT (01 TEMMUZ 2016-05 TEMMUZ 2016)
RAMAZAN BAYRAMI 2 PERİYOT (05 TEMMUZ 2016-09 TEMMUZ 2016)
KURBAN BAYRAMI 1 PERİYOT (09 EYLÜL 2016-13 EYLÜL 2016)
KURBAN BAYRAMI 2 PERİYOT (13 EYLÜL 2016- 17 EYLÜL 2016)

(4 GECE 5 GÜN)
(3 GECE OTEL KONAKLAMALI)

1.GÜN : İSTANBUL - GÖKÇEADA
 
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi – 22:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü 23:00 İncirli Ömür Plaza önünden katılacak misafirlerimiz ile Tatil Bugün otobüs içi ikramları eşliğinde(Otobüs yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi ve otele girmeden gezilere başlayacağımız için, bol ve spor kıyafetler ile topuksuz, tercihen spor ayakkabısı giymenizi tavsiye ederiz)… Tur boyunca beraber olacağımız rehberlerimiz ve kaptanlarımız ile tanışıyoruz Gökçeada ya doğru yola çıkıyoruz Sabah Kabatepe iskelesine varıyoruz.

2.GÜN : AYDINCIK PLAJI DENİZ KEYFİ VE GÜN BATIMI İZLEME

Güzel bir güne önce açık büfe organik brunch  kahvaltıyla (extra) başlıyoruz. Keyifli  bir kahvaltımızdan sonra odalarımıza yerleşip  kısa sürede denize gitmek üzere hazırlanıp lobide toplanıyoruz. Gökçeada’nın en güzel plajı olan ve şifalı çamur banyolarının da olduğu Aydıncık plajında gün boyu denizin tadını çıkartıyoruz. Akşam üzeri duş molası  için otelimize doğru yola çıkıyoruz. Kısa sürede duşlarımızı aldıktan sonra Türkiye’nin en batı noktasından güneşin batışını izlemek üzere Y.Kaleköy’e gidiyoruz. Tarihi kalelerinin de bulunduğu tepeden eşsiz manzaranın keyfini  çıkartıp, hatıra fotoğraflarımızı çektikten sonra  akşam yemeği için restoranımıza gidiyoruz. Keyifli bir akşam yemeği ve full eğlenceden sonra  istirahat etmek üzere otelimize dönüyoruz.
(Not: Denizde  yüzme molası  ortalama: 5 -6 saattir)

3.GÜN : ZEYTİNLİ KÖY - TARİHİ DEREKÖY VE DENİZ KEYFİ 

Sabah otelimizde keyifli bir açık büfe kahvaltımızı yaptıktan sonra, tarihi Rum köyü olan  ve dibek kahvesiyle ünlü Zeytinli köyüne  gidiyoruz. Farklı lezzetteki tatlılardan ve dibek kahvesinin tadına bakıp, otantik sokaklardan yürüyerek,  rehberimiz işliğinde köyün farklı mimari yapısını, eski çamaşırhane, Kilise ve resim galerisini görüyoruz. Kısa yürüyüşümüzün ardından Dereköy’e gidiyoruz. Burada bulunan  Rum çamaşırhanesi ,eski zeytinyağ üretim fabrikası ve  eski taş evlerinin de bulunduğu sokaklarını gördükten sonra  Ada’nın bir başka güzel plajı olan, gizli limanda,  öğle yemeği ve gün boyu denizin keyfini çıkartıyoruz. Akşam saatlerinde toplanıp otobüsümüzle  otelimize gelip, duş molasının ardından    akşam yemeği için restoranımıza gidiyoruz. Bahçeli bir ortamda güzel bir yemekten sonra yürüyerek Kaleköy kordon gezisine gidiyoruz. Serbest gezi molamızın ardından belirlenen saatte otobüsümüzle dinlenmek üzere otelimize hareket ediyoruz.

4.GÜN : TEPEKÖY- DENİZ MOLASI

Sabah otelimizde keyifli bir açık büfe kahvaltımızı yaptıktan sonra ,  tarihi Rum köyü olan , Tepeköy’e doğru yola çıkıyoruz. Burada eski rum evleri Tarihi yapıları, 600 yüzyıllık olarak bilinen çınar ağaçlarını ve  şarap fabrikasını rehberimiz eşliğinde görüyoruz. Tepeköy gezimizin ardından  gün boyu deniz molası veriyoruz. Akşam saatlerinde toplanıp otobüsümüzle  otelimize gelip, duş molasının ardından akşam yemeği için restoranımıza gidiyoruz. Bahçeli bir ortamda güzel bir yemekten sonra yürüyerek Kaleköy kordon gezisine  gidiyoruz. Serbest gezi molamızın ardından belirlenen saatte otobüsümüzle dinlenmek üzere otelimize hareket ediyoruz

5.GÜN : ORGANİK PAZAR GEZİSİ VE ALIŞVERİŞ-İSTANBUL

Güneşin doğuşuyla birlikte sabah kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Son günümüzü yöresel alışverişler ve deniz keyfi için serbest zaman olarak değerlendiriyoruz. Akşam saatlerinde vapurumuzun kalkış saatine göre Kabatepe' ye geçip İstanbul’a dönüyoruz Çeşitli animasyonlarla keyifli yolculuğumuz sonrasında İstanbul` da siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki Tatil Bugün Organizasyonu’nda Buluşmak Üzere vedalaşıyoruz. 

Fırsat Seçenekleri;
 • 19 Mayıs  (18 Mayıs -22 Mayıs ) tarihinde Gökçeada Turu 469 TL
 • Ramazan Bayramı 1 Periyot (01 Temmuz -05 Temmuz ) tarihinde Gökçeada Turu 569 TL
 • Ramazan Bayramı 2 Periyot (05 Temmuz -09 Temmuz ) tarihinde Gökçeada Turu 569 TL
 • Kurban Bayramı  1 Periyot (9 Eylül -13 Eylül ) tarihinde Gökçeada Turu 519 TL
 • Kurban Bayramı  2 Periyot (13 Eylül - 17 Eylül ) tarihinde Gökçeada Turu 519 TL
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Lüks otobüslerle ulaşım
 • 3* Otellerimizde 3 gece konaklama (3 adet sabah kahvaltısı 3 adet akşam yemeği),
 • Tüm Çevre gezileri
 • Tatilbugun.com Otobüs İçi İkramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Tatilbugun.com Güvencesi
 • Tur Programına Dahil Tüm Müze Ve Ören Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ücretleri,Otopark Ücretleri, 
 • Rehberlik Hizmeti
 • Park Girişleri
 • Feribot Geçiş Ücretleri,
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle yemekleri, 
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler,
 • Kişisel harcamalar,
TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:
 • 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
 • 22:30 Beşiktaş Yıldız Camii
 • 23:00 İncirli Ömür Plaza Önü
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bugün tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 18-22 Mayıs/ 1-5 Temmuz/ 5-9 Temmuz/9-13 Eylül / 13-17 Eylül tarihlerinde hareket edecek olan tur programı için geçerlidir.

ÖNEMLİ DETAYLAR

* Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri Müze Ören Giriş yerleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
* 0–02 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. 
* 02–06 yaş çocuklar 19 mayıs için ücret  200 TL dir (Acenteye ödenecektir) 
* 07-12 Yaş çocuklar 19 mayıs için ücret   359 TL dir (Acenteye ödenecektir)
* 02–06 yaş çocuklar Ramazan Bayramı için ücret  200 TL dir (Acenteye ödenecektir) 
* 07-12 Yaş çocuklar Ramazan Bayramı için ücret  459 TL dir (Acenteye ödenecektir)
* 02–06 yaş çocuklar Kurban Bayramı için ücret  200 TL dir (Acenteye ödenecektir) 
* 07-12 Yaş çocuklar Kurban Bayramı için ücret  409 TL dir (Acenteye ödenecektir)
* 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
* Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır. 
* Bu turda Müzekart verilmemektedir.
* 19 MAYIS ; Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye  150 TL extra ödeme yapmaları gerekmektedir
* RAMAZAN BAYRAMI ; Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye   225 TL extra ödeme yapmaları gerekmektedir
* KURBAN BAYRAMI ; Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye 175 TL extra ödeme yapmaları gerekmektedir
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
* Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 2 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.
* Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir
* Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
* Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.
* Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.
REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.
* Bayram Rezervasyonlarında iptal yapılmamaktadır

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri :

15 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 
28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır 

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 96 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL ,1000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.
______________________________
İPTAL VE DEVİR

1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 2 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25`i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.
1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun , mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.
1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 4 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilden sorumludurlar.
1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.
1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir. 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bugün
TR
0216 388 22 74
tatilbugun.com
Adresim :
DETAY
       
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: