Twitter
KURBAN BAYRAMI 4. PERİYOT ( 01 EYLÜL -04 EYLÜL 201 ) Antik Ege Turu
Ref No : 175217
349,00 TL
500,00TL
liste
%30
indirim
151TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
RAMAZAN VE KURBAN BAYRAMINA ÖZEL 
 ANTİK EGE TURU
3 GECE 4 GÜN  YARIM PANSİYON KONAKLAMALI
RAMAZAN BAYRAMI PERİYOTLARI
( 23 HAZİRAN 2017- 26 HAZİRAN 2017  )
( 24 HAZİRAN 2017- 27 HAZİRAN 2017  )

KURBAN BAYRAMI PERİYOTLARI
( 29 AĞUSTOS-01 EYLÜL 2017  )
( 30 AĞUSTOS-02 EYLÜL 2017  )
( 31 AĞUSTOS-03 EYLÜL 2017  )
( 01 AĞUSTOS-04 EYLÜL 2017  )

(2 GECE OTEL KONAKLAMALI)

ARAÇ İÇİ HİZMET BEDELİ BULUNMAMAKTADIR

1.GÜN : İSTANBUL- SELÇUK
22:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü  – 22:30 Mecidiyeköy Simit Sarayı Önü 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark önü 23:15 Kartal E5 köprüsü , 23:30 Çayırova Mc Donalds katılacak misafirlerimiz ile Tatil Bugün otobüs içi ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz

2.GÜN : SELÇUK-EFES ANTİK KENT-ARTEMİS TAPINAĞI-PAMUCAK PLAJI
Selçuk’a varış. Selçuk’ da alacağımız kahvaltının ardından kapsamlı bir şekilde Efes Antik şehri gezimizi yapacağız. Gezimiz sırasında Odeon, Trajan Çeşmesi, Adrian Tapınağı, Skolastika Hamamları, Antik Roma Tuvaletleri, Celcus Kütüphanesi, Efes Agora, Efes Tiyatrosu göreceğimiz noktalardır. Öğlen yemeğinden sonra dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı gezimizi yapacağız. Daha sonrasında  Pamucak plajında yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamız ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz. 

3.GÜN : AFRODİSİAS ANTİK KENT-PAMUKKALE-LAODİKYA ANTİK KENT
Sabah kahvaltısından sonra Nazilli – Aydın karayolunu takip ederekten Afrodisias antik şehrine varış. Afrodisias Antik Kenti gezimiz esnasından Anıtsal Kapı Tetrapilion, Stadyum, Afrodit Tapınağı, Meclis Tiyatrosu, Adrien Hamamları, Tiyatro, Afrodisias Müzesi görülecek yerler arasındadır. Ardından öğle yemeği alıyoruz. Öğlen yemeği sonrası; Pamukkale’ye doğru hareket. Yol üstünde Laodikya Antik kenti ziyaret edilecektir.  Son 30 yıldır yapılan restorasyon çalışmaları ile gün ışığına çıkan muhteşem güzellikteki laodikya antik kentini göreceğiz. sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama

4.GÜN : HİERAPOLİS-PAMUKKALE TRAVERTENLERİ-İSTANBUL
Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltı sonrasında Hierapolis gezimiz için yola çıkıyoruz. Hiera polis gezimiz esnasında muhteşem güzellikteki Pamukkale travertenlerini de görme fırsatımız olacak. Travertenler de alınacak serbest zamanın ardından akşam saatlerinde siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki Tatil Bugün Organizasyon’unda Buluşmak Üzere vedalaşıyoruz.  

Fırsat Seçenekleri;
RAMAZAN BAYRAMI 1. PERİYOT (23 HAZİRAN 2017- 26 HAZİRAN 2017) Antik Ege Turu 349 TL
RAMAZAN BAYRAMI 2. PERİYOT (24 HAZİRAN 2017- 27 HAZİRAN 2017) Antik Ege Turu 349 TL
KURBAN BAYRAMI 1. PERİYOT ( 29 AĞUSTOS-01 EYLÜL 2017) Antik Ege Turu 349 TL
KURBAN BAYRAMI 2. PERİYOT ( 30 AĞUSTOS-01 EYLÜL 2017) Antik Ege Turu  349 TL
KURBAN BAYRAMI 3. PERİYOT ( 31 AĞUSTOS-01 EYLÜL 2017) Antik Ege Turu   349 TL
KURBAN BAYRAMI 4. PERİYOT ( 01 EYLÜL -04 EYLÜL 201 ) Antik Ege Turu 349 TL

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Lüks otobüslerle ulaşım
 • 3* Otellerimizde 2 gece konaklama (2 adet sabah kahvaltısı 2 adet akşam yemeği),
 • Tüm Çevre gezileri
 • Tatilbugun.com Otobüs İçi İkramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Tatilbugun.com Güvencesi, Yardımcı Rehberlik Ücretleri,Otopark Ücretleri, 
 • Rehberlik Hizmeti
 • Park Girişleri
 • Feribot Geçiş Ücretleri,
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Öğle yemekleri, 
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler,
 • Kişisel harcamalar, * Tur Programına Dahil Tüm Müze Ve Ören Yeri Girişleri
TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:
22:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü 
22:30 Mecidiyeköy Simit Sarayı Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23:15 Kartal E5 Köprüsü
23.30 Çayırova Mc donalds

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bugün tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu Fırsat; 23,24 Haziran 2017; 29,30,31 Ağustos; 01 Eylül 2017 tarihlerinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.

ÖNEMLİ DETAYLAR
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri Müze Ören Giriş yerleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 

0–6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. 

0-6 yaş çocuk için Otobüs de koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı  150 TL ücret acenteye ödenir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 

7-12 Yaş çocuklar için ücret    279 TL dir 

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır. 

Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye  150 TL extra ödeme yapmaları gerekmektedir

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

 Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.

BAYRAM TURLARINDA İPTAL YAPILMAMAKTADIR

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri :

15 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 
28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda kişi başı 20 TL ,1000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.
_______________________________
İPTAL VE DEVİR

1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25`i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.

1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun , mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.

1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.

1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Bu fiyatlar www.birliktealalim.com internet ödeme (havale, eft ya da kredi kartı) yöntemi ile geçerlidir. Tüm yasal haklarınızın güvence altına alınabilmesi için, ödemelerin tamamının 7414 A Tipi Seyahat Acentesi Belgesi'ne sahip birliktealalim.com üzerinden, "Hemen Al" butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller ise parapuan olarak yapılacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bugün
TR
0216 388 22 74
tatilbugun.com
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: