Twitter
Kurban Bayramı 4 gece konaklamalı Pamukkale, Şirince, Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Foça, Bergama, Ayvalık,Cunda turu
Ref No : 196369
599,90 TL
750,00TL
liste
%20
indirim
150,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Leggo Tur'dan güneşe ve doğaya doyacağınız Pamukkale, Şirince, Çeşme, Alaçatı & Ilıca tur programı sizleri bekliyor.

2 gece konaklamalı tur programı

Zafer&?Kurban Bayramında Termal Havuz Ve Çamur Banyosu Dahil

Pamukkale Çeşme,Alaçatı,Ilıca,Foça Yüzme Ve Terapi Turu

19 Ağustos 2018 hareketli tur programı...


2 gece Otel Konaklamalı 3 gün Hareket Tarihleri 19,21,29 Ağustos
1. GÜN İstanbul Pamukkale
22:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü ,
22:30 Mecidiyeköy Mado Önü,
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23.30 Kartal Köprüsü Altı,
23:50 Çayırova Mc’ Donalds ,
00.30 İzmit Halkevi Önü.Buluşma noktalarımızdan hareketle Pamukkale’ye yolculuk.

1. GÜN   İstanbul  Pamukkale
22:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü ,22:30 Mecidiyeköy Mado Önü,23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23.30 Kartal Köprüsü Altı,23:50 Çayırova Mc’ Donalds , 00.30 İzmit Halkevi Önü.Buluşma noktalarımızdan hareketle Pamukkale’ye yolculuk.

2.GÜN    Pamukkale, Hierapolis,Travertenler
Sabah yol güzergahımızda  alacağımız  (ekstra) kahvaltı sonrası Pamukkale’ye varış. Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz .Dileyen misafirlerimiz Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceği Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapabilirler. Ardından Pamukkale merkezinde Tekstil Atölyelerinde alış veriş ve yemek için (ekstra) serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize varış yerleşme ve serbest zaman.Dileyen misafirlerimizi otelimizin Termal özelliklerinden ve çamur-kükürt banyosundan ücretsiz faydalanabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN   Alaçatı Çeşme Ilıca
Sabah Erken kahvaltı sonrası otelimizden Çeşme & Alaçatı’ya hareket.Panaromik Çeşme gezimiz ve sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle ünlü Alaçatı da vereceğimiz serbest zaman sonrasında Ilıca’ya  hareket ediyor yüzmek için serbest zaman veriyoruz. (Yüzme için mevsim ve hava şartlarının uygun olmadığı durumlarda Çeşme Ve  Alaçatı’da kalış süresi uzatılacaktrı) Rehberimizin belirleyeceği saat de İzmir’e hareket. Otelimize varış ve yerleşme sonrası serbest zaman. 

4. GÜN  Foça ( Extra Tekne Turu İmkanı )
Sabah erken kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatde Foça’ya hareket. Heredot’un ünlü sözü : Onlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel ikliminde kurdular. Evet bu güzellikler diyarı şirin Ege kasabasını  keşfe çıkıyoruz.Küçük balıkçı kayıkları,arnavut taş kaldırımı sokaklar,tarihi Rum Evleri ,bu güzellikler arasında Foça sokakları turumuzu tamamladıktan sonra yüzme ve öğlen yemeği  için serbest zaman veriyoruz.Dileyen Misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra tekne turuna katılabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul’a hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. Önemli NOT: Dönüş güzergahında İzmit Halkevi Önünden alınacak Misafirlerimiz Çayırova Mc. Donalds Önünde Bırakılacaklardır.

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA Zafer Bayramı 2 gece konaklamalı Pamukkale Çeşme,Alaçatı,Ilıca,Foça turu 299,90 TL
 • Zafer Bayramı 2 gece konaklamalı Pamukkale Çeşme,Alaçatı,Ilıca,Foça turu 329,90 TL
 • Kurban Bayramı 2 gece konaklamalı Pamukkale Çeşme,Alaçatı,Ilıca,Foça turu 359,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 200 TL fark ödemeldirler.0-6 yaş çocuk ücretsiz olup  Koltuk  talep edildiği takdirde 225  TL acenteye ödenmelidir. 07-12 yaş çocuk ücreti  iki büyük yanında konaklanması halinde 299,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye  ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Gidiş& dönüş ulaşım , rehberlik hizmetleri
 • Pamukkale de 1 gece Halıcı,Tripolis vb otelde  Yarım Pansiyon,İzmir Susuzlu,Comfort vb otelde  1 gece oda Kahvaltı toplam 2 gece konaklama .
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Gezi Boyunca  ara transferler Çeşme Alaçatı ılıca  gezileri ,Köprü,Otoban ve Park  ücretleri için kişi başı 75,00 TL kayıt ile birlikte nakden  acenteye ödenecek olup zorunludur.
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri,pansiyon durumuna göre akşam yemekleri.
 • Kişisel ve extra harcamalar
 • Program dışı geziler
 • Müze,ören yeri, Plaj, Antik Kent ,Kale, Traverten, gibi tüm giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.
3 gece konaklamalı tur programı
Kurban  Bayramında Termal Havuz Ve Çamur Banyosu Dahil 
 Pamukkale,Şirince,Çeşme,Alaçatı,Ilıca,Foça,Bergama,Ayvalık,Cunda  Yüzme&Terapi Turu 
3 gece Otel Konaklamalı 4 gün   Hareket Tarihleri 19-20-21 Ağustos


1.Gün    İstanbul-Ayvalık 
22.30  İncirli Doğtaş Mobilya Önü  23:00 Mecidiyeköy Mado Önü,23.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,23.50 Kartal Köprüsü Altı 24.10 Çayırova Mc.Donalds hareket ile Eskihisar – Bursa Karayolu üzerinden normal hava ve yol koşullarında 7- 8 saat  sürecek  yolculuğumuza başlıyoruz.
2.Gün   Ayvalık – Tekne Turu – Cunda adası
Sabah erken saatlerde yol güzergahında alacağımız  köy kahvaltımızın ( extra )ardından Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini panaromik olarak  görüyoruz.Dileyen misafirlerimiz extra olarak Limanda bizi bekleyen teknemizle Ayvalığın en güzel ve berrak koylarını göreceğiniz  yüzme molaları vereceğimiz  tekne turumuza katılabilirler. Tekne Turumuz sonrası eski bir Rum köyü olan Cunda adası ,Cennet Tepesi, göreceğimiz yerler arasındadır. Eski bir lav birikintisi olan Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi olan Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası gezimiz ve fotoğraf çekim molası sonrası otelimize hareket ve  konaklama.(Deniz ve mevsim şartlarının uygun olmadığı dönemlerde Ayvalık Ve Cunda adası gezileri daha detaylı ve kültürel ağırlıklı olarak uygulanır)
3.Gün  Bergama &Akropol  –  Foça & Tekne Turu – İzmir
Sabah erken kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatde hareket ile Antik Dönemdeki Pergamon devletinin başkenti olan Akropol’e ulaşıyoruz.Bergama Ovasına hâkim bir tepenin üzerine yapılmış ve Pergamon’nun yönetim merkezi konumundaki Akropol’e çıkıyoruz. Buranın eşsiz manzarası eşliğinde yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrasında. Gezeceğimiz yerler arasında Almanya’ya kaçırılan Zeus Sunağı, Anadolu’nun en dik şekilde inşa edilmiş Tiyatrosu, Bakhüs Tapınağı, Bergama Kütüphanesi, Athena Tapınağı…Kızıl Kule ve Onyx Yapım atölyelerinin görülmesi sonrası.Foça’ya hareket. Heredot’un ünlü sözü : Onlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel ikliminde kurdular. Evet bu güzellikler diyarı şirin Ege kasabasını  keşfe çıkıyoruz. Küçük balıkçı kayıkları, arnavut taş kaldırımı sokaklar, tarihi Rum Evleri ,bu güzellikler arasında Foça sokakları turumuzu tamamladıktan sonra yüzme ve rehberimizin düzenleyeceği extra  tekne turu  için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de İzmir’e hareket ediyoruz. Otelimize yerleşme ve serbest zaman.
4.Gün   Çeşme Alaçatı Ilıca Şirince Pamukkale 
Sabah otel de alacağımız kahvaltı sonrası, Çeşme & Alaçatı’ya hareket.Panaromik Çeşme gezimiz ve sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle ünlü Alaçatı da vereceğimiz serbest zaman sonrasında Ilıca’ya  hareket ediyor yüzmek için serbest zaman veriyoruz. (Yüzme için mevsim ve hava şartlarının uygun olmadığı durumlarda Çeşme Ve  Alaçatı’da kalış süresi uzatılacaktrı) Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile   Şirince’ye varıyoruz.Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince de, şarap tadımı ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Şirince Gezimiz sonrası otelimize transfer akşam yemeği ve konaklama.
   5. Gün  Hierapolis,Travertenler,Pamukkale, Suçıkan Şelalesi
Otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrasında otelin Termal havuzlarından, hamam, sauna ve çamur-kükürt banyosundan ücretsiz faydalanmak üzere serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile  Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz .Dileyen misafirlerimiz Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceği Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapabilirler. Ardından Pamukkale merkezinde Tekstil Atölyelerinde alış veriş ve yemek için (ekstra) serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası dönüş güzergahımızda MENDERES NEHRİ’nin Afyon Dinar İlçesi yakınlarında Suçıkan Mevkii’nde doğduğu şelalenin yanında muhteşem manzara eşliğinde vereceğimiz mola sonrası Afyon, Kütahya, Bilecik üzerinden İstanbul’a yolculuk. Akşam  saatlerinde İstanbul’a  varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA Kurban Bayramı 3 gece konaklamalı Pamukkale, Şirince, Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Foça, Bergama, Ayvalık  turu 479,90 TL
 • Kurban Bayramı 3 gece konaklamalı Pamukkale, Şirince, Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Foça, Bergama, Ayvalık  turu
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 
275  TL fark ödemeldirler.0-6 yaş çocuk ücretsiz olup  Koltuk  talep edildiği takdirde 290  TL olarak  acenteye ödenmelidir. 07-12 yaş çocuk ücreti  iki büyük yanında konaklanması halinde 399,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye  ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Gidiş& dönüş ulaşım , rehberlik hizmetleri
 • Pamukkale de 1 gece Halıcı,Tripolis vb otelde Yarım Pansiyon, İzmir Susuzlu,Comfort vb otelde  1 gece oda kahvaltı , Mare LaBella vb otel de 1 gece yarım pansiyon toplam 3 gece konaklama .
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Gezi Boyunca  ara transferler Şirince Turu ,Köprü,Otoban ve Park  ücretleri için kişi başı 90,00 TL kayıt ile birlikte nakden  acenteye ödenecek olup zorunludur.
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı, öğlen ve pansiyon durumuna göre akşam yemekleri.
 • Kişisel ve extra harcamalar
 • Program dışı geziler
 • Müze,ören yeri, Plaj, Antik Kent ,Kale, Traverten, Akropol asansör gibi tüm giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

4 gece konaklamalı tur programı
Kurban  Bayramında Termal Havuz Ve Çamur Banyosu Dahil 
Pamukkale,Şirince,Çeşme,Alaçatı,Ilıca,Foça,Bergama,Ayvalık &CundaAdası Bozcaada  
4 gece Otel Konaklamalı 5 gün Hareket Tarihleri 20&21 Ağustos  599,90 TL

1.Gün      İstanbul-Çanakkale Bozcaada
22.30  Kadıköy Evlendirme Dairesi  Önü 23.00 Mecidiyeköy Migros Önü ( Eski Ali Samiyen Stadı karşısı) ,23.30  Bakırköy Ömür Plaza Önü, hareket ile Tekirdağ – Keşan karayolu takip edilerek Çanakkale üzerinden Bozcaada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün      Bozcaada
Sabah saatlerinde yol güzergahımızda vereceğimiz extra kahvaltı molamız sonrası Geyikli iskelesine varış. Geyikli iskelesinden feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) gezebilir ve hediyelik şaraplarını alabilirler. Deniz’e girmek isteyen misafirlerimiz, Ayazma Plajına, dileyen misafirlerimiz Akvaryum Koyuna, dileyen misafirlerimiz Rüzgar Güllerine gidebilir  Ege denizinin ve sahillerinin keyfine varabilirler.(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir ve minibüs ücreti misafirlerimize aittir.) Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile Bozcaada’dan Geyikli iskelesine geçiyor ve İskelede bekleyen otobüsümüz ile otelimize varıyoruz. Akşam konaklama otelimizde.

3.Gün   Ayvalık – Tekne Turu – Cunda Adası
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip, Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini panaromik olarak  görüyoruz. Dileyen misafirlerimiz extra olarak Limanda bizi bekleyen teknemizle Ayvalık’ın en güzel ve berrak koylarını göreceğiniz  yüzme molaları vereceğimiz  tekne turumuza katılabilirler. Tekne Turumuz sonrası eski bir Rum köyü olan Cunda adası ,Cennet Tepesi, göreceğimiz yerler arasındadır. Eski bir lav birikintisi olan Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi olan Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası gezimiz ve fotoğraf çekim molası sonrası otelimize hareket ve  konaklama.

4.Gün   Bergama &Akropol  –  Foça & Tekne Turu – İzmir
Sabah erken kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatde hareket ile Antik Dönemdeki Pergamon devletinin başkenti olan Akropol’e ulaşıyoruz.Bergama Ovasına hâkim bir tepenin üzerine yapılmış ve Pergamon’nun yönetim merkezi konumundaki Akropol’e çıkıyoruz. Buranın eşsiz manzarası eşliğinde yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrasında. Gezeceğimiz yerler arasında Almanya’ya kaçırılan Zeus Sunağı, Anadolu’nun en dik şekilde inşa edilmiş Tiyatrosu, Bakhüs Tapınağı, Bergama Kütüphanesi, Athena Tapınağı…Kızıl Kule ve Onyx Yapım atölyelerinin görülmesi sonrası.Foça’ya hareket. Heredot’un ünlü sözü : Onlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel ikliminde kurdular. Evet bu güzellikler diyarı şirin Ege kasabasını  keşfe çıkıyoruz. Küçük balıkçı kayıkları, arnavut taş kaldırımı sokaklar, tarihi Rum Evleri ,bu güzellikler arasında Foça sokakları turumuzu tamamladıktan sonra yüzme ve rehberimizin düzenleyeceği extra  tekne turu  için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de İzmir’e hareket ediyoruz. Otelimize yerleşme ve serbest zaman.

5.Gün   Çeşme Alaçatı Ilıca Şirince Pamukkale 
Sabah otel de alacağımız kahvaltı sonrası, Çeşme & Alaçatı’ya hareket.Panaromik Çeşme gezimiz ve sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle ünlü Alaçatı da vereceğimiz serbest zaman sonrasında Ilıca’ya  hareket ediyor yüzmek için serbest zaman veriyoruz. (Yüzme için mevsim ve hava şartlarının uygun olmadığı durumlarda Çeşme Ve  Alaçatı’da kalış süresi uzatılacaktrı) Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile   Şirince’ye varıyoruz.Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince de, şarap tadımı ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Şirince Gezimiz sonrası otelimize transfer akşam yemeği ve konaklama.
   
6. Gün    Hierapolis,Travertenler,Pamukkale, Suçıkan Şelalesi
Otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrasında otelin Termal havuzlarından, hamam, sauna ve çamur-kükürt banyosundan ücretsiz faydalanmak üzere serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile  Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz .Dileyen misafirlerimiz Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceği Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapabilirler. Ardından Pamukkale merkezinde Tekstil Atölyelerinde alış veriş ve yemek için (ekstra) serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası dönüş güzergahımızda MENDERES NEHRİ’nin Afyon Dinar İlçesi yakınlarında Suçıkan Mevkii’nde doğduğu şelalenin yanında muhteşem manzara eşliğinde vereceğimiz mola sonrası Afyon, Kütahya, Bilecik üzerinden İstanbul’a yolculuk. Akşam  saatlerinde İstanbul’a  varış ve misafirlerimizin Kalkış noktalarına bırakılması

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 300 TL fark ödemeldirler.0-6 yaş çocuk ücretsiz olup  Koltuk  talep edildiği takdirde 295  TL acenteye ödenmelidir. 07-12 yaş çocuk ücreti  iki büyük yanında konaklanması halinde 499,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye  ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Gidiş& dönüş ulaşım , rehberlik hizmetleri
 • Pamukkale de 1 gece Halıcı,Tripolis vb otelde Yarım Pansiyon, İzmir Susuzlu,Comfort vb otelde  1 gece oda kahvaltı , Mare LaBella vb otel de 2 gece yarım pansiyon toplam 4 gece konaklama .
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Gezi Boyunca  ara transferler Şirince Turu ,Köprü,Otoban ve Park  ücretleri için kişi başı 110 TL kayıt ile birlikte nakden  acenteye ödenecek olup zorunludur.
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri, konaklanacak pansiyon durumuna göre akşam yemekleri.
 • Kişisel ve extra harcamalar
 • Program dışı geziler
 • Müze,ören yeri, Plaj, Antik Kent ,Kale, Traverten, Akropol Asansör gibi tüm giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

19, 20 ,21 ve 29 Ağustos 2018 tarihinde hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -21-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 28 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram, Resmi tatil ,Festival dönemi Ve Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  3 gün önce , günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
Abide-i Hürriyet Cad No:50 Kat:2 Daire 5 Bomonti/Şişli İstanbul TR TR
0212 234 32 12
Adresim :
DETAY
 
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: