Twitter
EKSTRA BEDELSİZ Kurban Bayramı'na Özel 5 Günlük Fethiye & Likya & Azmak Çayı ve tekne Turları, Yarım Pansiyon Konaklama ve Ulaşım Dahil Kişi Başı 599 TL!
10 Eylül 2016 tarihinde hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 159395
599,00 TL
699,00TL
liste
%14
indirim
100TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Kurban Bayramı  10 Eylül  2016 Hareketli  
3 Adet Tekne turu dahil , 4 Gece Yarım pansiyon Konaklamalı 
Fethiye & Likya & Azmak Çayı Turu Yarım Pansiyon Konaklama 

1.Gün:İstanbul-Fethiye 

21:00 İncirli Ömür Plaza Önü – 22:00 Beşiktaş Yıldız Camii önü 22:45 Kadıköy evlendirme Dairesi otoparkı önü 23:15 Kartal Köprüsü, 23:30 Çayırova Mc Donalds önünden önünden katılacak misafirlerimiz ile Fethiye’ye hareket ediyoruz
 
2.Gün: Göcek - Dalyan  - Kaunos - İztuzu Plajı  - Azmak Çayı  ( 1 . ve  2. Tekne turları)

 Bursa Balıkesir  güzergahını takip ederek Fethiye’ye yolculuk.Sabah saatlerinde  serbest kahvaltı sonrası  Tekne Turumuzu gerçekleştiriyoruz Azmak Çayı sandal turumuzu gerçekleştirmek için  Akyaka’ya doğru hareket edeceğiz. Bindiğimiz sandallarla üzerinden geçeceğimiz Azmak Çayı doğal bir akvaryum ve aynı zamanda doğal sit alanı. Sandallarımızın bizi bıraktığı Akyaka’da ( Gökova ) verdiğimiz yeterli serbest zaman  ardındanDalyan’a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapacağımız tekne turunu takiben Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına gidiyoruz Buradaki yüzme molamızın takiben  Dalyan’da grup olarak alacağımız öğlen yemeğimizin (extra) ardından hareket ile Göcek üzerinden Fethiye’ye varıyor ve otelimize yerleşiyoruz.
 
3. Gün: Saklıkent-Tlos-Yakapark-Ölüdeniz

Sabah Kahvaltı sonrası Akdağlar’ın eteklerinde bulunan Yörüklerin yazlık olarak kullandıkları Yaka park olarak bilinen doğasıyla, kokulu Çamları ile  yol üzerinde bulunan TLOS’u geçerek Yakapark’a ulaşıyoruz. Sonrasında antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent’ten ayrılarak sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz’deki keyifli dakikaların ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
4.Gün: Kalkan – Kaputaş Plajı – Kekova – Batık Şehir – 3.Tekne Turu

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızı takiben eşsiz manzaraya sahip KALKAN, KAPUTAŞ PLAJI ve KAŞ’ı görmek için yolculuğumuza başlıyoruz.İlk olarak Kaputaş plajında kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından rehberimizin anlatımlarıyla keyifli bir hale gelecek olan turumuzda ilk tekne turumuza katılmak üzere Kekova’nın giriş kapısı olan Üçağız köyü ve burada bineceğimiz teknemizle ilk önce M.Ö 2. yy da büyük bir deprem neticesinde denizin dibine batmış BATIK ŞEHİRİ görerek, sonrasında yolu olmayan köy SİMENA, Tersane Koyu, Esmeralda Koyu, Hamidiye Koyu yüzme molası vereceğimiz koylar arasında. Üçağız köyünden Alacağımız dağ kekiği kokuları çantamızı sararken bu güzel tekne turumuzu tamamlayıp Kaş’a doğru hareket ediyoruz .Kaş’da vereceğimiz serbest zamanın ardından Geçmişe dair yaptığımız bu yolculuk sonrası Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimizle extra olarak düzenlenecek Fethiye barlar turuna katılma imkanı.
 
5.Gün: 12 Adalar Tekne Turu Mavi Yolculuk  4.Tekne Turu (extra)

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından dileyen misafirlerimizi rehberimizin extra düzenleyeceği  12 Adalar Mavi Yolculuğu’na katılabilirler. Fethiye körfezinin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, koylarında bol bol denize giriyoruz. Cleopatra Hamamı, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şovalye Adası, Zeytinli Ada, Cennet Koyu Göreceğimiz yerler arasındadır. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.
 
6.Gün: Şirince –İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yol güzergahımız üstünde bulunan Didim Milet Priene gezimizi yapıyor öğle yemeği için serbest zaman (extra) daha sonra  selçuk’a varış.  Şirince turumuzu yapıyoruz. Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'de alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrası  Selçuk - İzmir - Manisa - Balıkesir – Bursa güzergahını takiben  gece saatlerinde  İstanbul’a varıyor ve siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.
                                               
Tek kişi ve çocuk ücretleri

0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk  talep edildiği takdirde ücreti 250 TL dir. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 230 TL FARK öderler,7-12 yaş grubu çocuklar için 2 büyük yanında konaklaması halinde 399 TL dir.
1 büyük 1çocuk konaklamasında çocuk için tam ücret alınır.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
 • Otobüs ile Gidiş Dönüş Ulaşım.
 • Otobüs içi ikramlar
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Azmak çayı tekne ücreti
 • Dalyan tekne ücreti
 • Kekova tekne ücreti
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • 12 adalar tekne turu extra olup dileyen misafirlerimiz katılabilirler(Toplanan Extra ücrete dahil değildir)
 • Müze,ören yeri,Ölüdeniz,Saklıkent,İztuzu plaj  giriş ücretleri katılımcılara aittir.
 • Tekne turlarındaki yemekler (kişi başı 20 tl)
 • Feribot,Köprü Geçiş,otopark ve otoban geçiş ücretleri için araçta rehber tarafından kişi başı 40 TL toplanacaktır. Bu ücret 0-6 yaş grubu katılımcılar hariç herkes için geçerli ve zorunludur.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 10 Eylül 2016 tarihinde hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları
 
a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie.com veya Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir. Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak   numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
 
b-Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
 
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde tatilselfie Tur Sorumlu tutulamaz.
 
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
 
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14- gün öncesinden Yurt dışı turlarda ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi ve  Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
 
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
 
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar .Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  3 gün önce, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
 
Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0216 347 5061
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: