Twitter
2 gece 4 gün "Gökçeada ve Bozcaada Turu" kişi başı
Ref No : 134384
289,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
1.GÜN GECE YOLCULUĞU
Araç Kalkış Noktaları
BAKIRKÖY İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ       : 23 : 00
BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİSİ ÖNÜ              :23 : 25
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTP  : 23 :50
Ayvalık Tekne Turu | Bozcada | Gökçeada Turu 

1.GÜN GECE YOLCULUĞU
Araç Kalkış Noktaları
BAKIRKÖY İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ: 23 : 00
BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİSİ ÖNÜ :23 : 25
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTP : 23 :50
KARTAL KÖPRÜSÜ   :00 :05
ÇAYIROVA MC’DONALDS   :00:15

Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi alarak hareket ediyoruz. Yalova, Bursa, Balıkesir güzergahından Ayvalık’a hareket ediyoruz. 
Araç Bursa üzerinden gidip Çanakkale güzergahından dönecektir.

2 GÜN AYVALIK TEKNE TURU-CUNDA ADASI-ŞEYTAN SOFRASI GÜN BOZCAADA 
 Otobüs içerisinde ki ikramlarımızla keyifli bir yolculuğun ardından Edremit’teki muhteşem bahçesi ve çeşitli yöresel lezzetleriyle  Ova kahvaltı bahçesinde  yapacağımız muhteşem nostaljik köy kahvaltısını aldıktan sonra (ekstra)  Ayvalık şehir merkezine gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle,  muhteşem güzellik ve temizlikteki denizin, güneşin ve  eğlenceli animasyonların tadını çıkartmak için gün boyu sürecek olan  tekne turumuza başlıyoruz. Yüzme molası vereceğimiz ve göreceğimiz koylar arasında Dalyan Boğazı, Hakkıbey Yarım Adası, Pınar Adası, Kara Ada, Çıplak Ada, Maden Adası, Ortunç Koyu sayılabilir. Gün boyu sürecek bu keyifli tekne turumuzun ardından Cunda Adasının taş sokaklarını,rum evlerini ve kiliselerini geziyoruz.Ardından muhteşem manzaraya sahip Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz.Sonrasında otelimize hareket.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. - RÜZGAR GÜLLERİ - BOZCAADA KALESİ - AYAZMA PLAJI

Sabah saatlerinde Ezine ilçesindeki Geyikli feribot iskelesine ulaşarak buranın sahilinde bulunan çay bahçelerinde denize karşı çaylarımızı yudumluyoruz. Buradan bineceğimiz feribotla yaklaşık yarım saat süren bir yolculuktan sonra ulaşacağımız Bozcaada’da ki ilk durağımız tüm ihtişamıyla bizleri karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi ( panaromik ) olacak. Burada görseller eşliğinde yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrası eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet Caddesi ) ve eski Türk mahallesinin (Alaybey Mahallesi) ara sokaklarında dolaşarak eski Bozcaada yaşamının izlerine şahit oluyoruz.Bozcaada denince ilk akla gelen ve ada topraklarının 1/3 ünü kaplayan üzüm bağlarından elde edilen şarapları görmek,  şarapların tadımını yapmak ve alış veriş yapmak için şarap fabrikasına uğramadan geçmiyoruz. Öğle saatlerinde kordonda verilen serbest zamanda dileyenler balık restaurantlarında Ege denizinden çıkan lezzetli balıkların tadına varıyoruz. Verilen zamanın bitiminde ise otobüsümüzde buluşarak Bozcaada’nın en yüksek noktası olan (192mt) Göztepe’yi görüyoruz. Sonrasında rüzgar güllerini görmek ve fotoğraflarını çekmek için adanın batı ucundaki rüzgar enerjisi üretim merkezine gidiyoruz. Daha sonrasında deniz ve güneşten yararlanmak Bozcaada’nın turkuaz rengindeki denizine girmek için adanın en ünlü plajı olan Ayazma Plajı’na gidiyoruz. Burada verilen yüzme molamız ardından, bu şirin Ege adasından ayrılarak otelimize doğru yolculuğumuza geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3 GÜN GÖKÇEADA PLAJLAR VE RUM KÖYLERİ TURU – 2 SAAT YÜZME MOLASI
Varışımızın ardından muhteşem Ada Gökçeada’da Kefaloz koyunda belli süre yüzme molası veriyoruz. Yaklaşık 3 saat. Ardından eski Rum köyleri gezilerimiz başlıyor. Gezilerimize Dereköy, Tepeköy, Gezisiyle başlayıp sonrasında dibek kahvesi ve sakızlı muhallebisiyle ünlenmiş Zeytinköy gezisini yapıyoruz. Gün içinde eski rum evleri, Aydıncık Plajı ve daha Gökçeada’da görülesi değerdeki birçok yeri gezdikten sonra feribotla dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Tekirdağ üzerinden hareketle turumuza başlangıç noktamız olan İstanbul’ a hareket ediyoruz. İstanbul’ a varışımızın ardından siz değerli misafirlerimizle aldığımız duraklara bırakıp başka bir HeyTatil organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ
Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 10 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 15 TL dir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Otelde 2 gece 3 gün yarım pansiyon konaklama aşkın art ve uygulama otelinde olucaktır vb.)
 • Ayvalık tekne turu
 • Otelde açık büfe veya set menü 2 akşam yemeği
 • Otelde açık büfe 2 sabah kahvaltısı
 • Mercedes O403 – Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir araçlarla ulaşım
 • Heytatil.com  otobüs içi  soğuk ikramlar
 • İlk gün araç içerisinde kahvaltı paketi
 • 0-3 Yaş çocuklar otobüste koltuk almadığı sürece ücretsizdir.                                   
 • 1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
 • Tüm çevre gezileri
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Otelde yapılan özel harcamalar
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Tüm öğle yemekleri
 • Müze ören yeri giriş ücretleri
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler 
 • Ekstra turlar
 • Tekne turundaki öğle yemeği
 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • Tüm feribotlar, ara transferler, müze ve ören yeri giriş ücretleri, rehberlik hizmeti, tekne turu için ek hizmet bedeli 90,00 TL'dir.Ödenmesi zorunludur.
 • BU TURUMUZDA MÜZE KART GEÇMEMEKTEDİR.
ÖNEMLİ BİLGİ
Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda heytatil.com misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
TAVSİYELER
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabiki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Barisus Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 17 Temmuz 2015 tarihinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0850 840 59 79

Ek Hizmet Bedeli Açıklamaları
MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

BU TURUMUZDA MÜZE KART GEÇMEMEKTEDİR.

Tüm feribotlar, ara transferler, müze ve ören yeri giriş ücretleri, rehberlik hizmeti, tekne turu için ek hizmet bedeli 90,00 TL'dir.Ödenmesi zorunludur.

Fiyatlar 2 kişilik odada kişi başı fiyatlardır. Fırsat fiyatı 1 kişi içindir. 

ÖNEMLİ BİLGİ
Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda heytatil.com misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Barisus Travel
TR
0850 840 59 79
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: