Twitter
Kurban Bayramı'na Özel 3 Gece 4 Günlük Ekspress Yunanistan Turu Ulaşım, Konaklama, Geziler Dahil Kişi Başı 1500 TL yerine 649 TL!
10 Eylül 2016 tarihinde hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 158810
649,00 TL
1500,00TL
liste
%57
indirim
851TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
KURBAN BAYRAMINA OZEL
3 GECE KONAKLAMALI
EKSPRESS YUNANİSTAN TURU
10 EYLÜL

1.Gün İstanbul –Selanik 

Gezimizin ilk günü, 22.00’da  Kadıköy Evlendirme Dairesi, 22.30’da Beşiktaş Yıldız Cami ve 23.00’de İncirli Ömür plaza önünde hareket ile TekirdaguzerindenIpsala sinir kapisina varisimizi gerceklestiryoruz.Pasaport ve gumrukislemleritamamlanmasiardindanDedeagac , Gumulcine ve Iskece uzerinden Kavala`ya varisimizi gerceklestiriyoruz.

2.Gün Selanik

Sabah saatlerinde Selanik’e varışın ardından şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan’ın en büyük Katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli görülecek yerler arasında. Turumuzun en sonunda Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenme molası sonrası Selanik'in cafeleri ile meşhur Kordon Boyunda yürüyüş yapıp cafelerde Yunanistan'ın meşhur kahvesi Frape’nin tadına bakıyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Taverna turuna katılabilirler. . Geceleme Selanik’te otelimizde.
Taverna Turu: 40 €

3.Gün Selanik – Kalambaka – Atina 

Sabah kahvaltısının ardından Selanik’ten ayrılarak Atina’ya doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde tüm grubun katılımı olması halinde Yunanistan’ın Kapadokyası sayılan ve yerden 200 mt. yükseklikteki günümüzde de faal olarak görevlerine devam eden Manastırlar Bölgesi Kalambaka’ya gidiyoruz. Burada Rahiplerin seneler önce kayaları oyarak yaptıkları manastırlar içindeki yaşamlarına tanık oluyor ve manastırları detaylı olarak geziyoruz . Ardından Kalambaka şehir merkezinde vereceğimiz yemek molasının ardından Atina’ya hareket ediyor ve Atina’ya varışta otelimize yerleşiyoruz. Balık turumuza katılıyoruz . Geceleme Atina’da otelimizde. 
Manastır Bölgesi Turu : 25 €

4.Gün Atina

Sabah kahvaltısı sonrası şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda Agora, Zeus Tapınağı, Parlamento Binası, Syntagma - Omonia Meydanları Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Başbakanlık Konutu, Tarihi Olimpiyat Stadyumu, Ulusal Galeri, Savaş Müzesi, Panepistimiou bulvarları, Ulusal Kütüphane ve Akademi üniversitesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Panoramik turumuzun ardından Dünya Tarihinin en meşhur sit alanlarından biri olan Acropolis’i geziyoruz (Giriş ve lokal rehberlik ücreti için 20 Euro rehberimize ödenir).   Acropolis gezisi sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak düzenlenen Corinth Kanalı turumuza katılabilirler . Bu turumuzda Dünyanın en meşhur kanallarından biri olan Corinth kanalının üzerinden geçip, kanalın denizle birleştiği noktaya giderek gemilerin geçişini seyredeceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz sürprizler ve şovlar eşliğinde içecekli akşam yemeği dâhil Taverna turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.
 CorinthKanalı : 20 €
 Taverna Turu : 40 €

5.Gün Atina-Kavala-İstanbul

Kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılarak Lamia, Trikalo yolu üzerinden yaklaşık 8 saatlik bir yolculukla Kavala’ya varış. Kavala panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Mehmet Ali Paşa Külliyesi, Kavala Kalesi (panoramik olarak), su kemerleri, belediye binası, liman turumuz esnasında görülecek yerler arasında. Akşam yemeği molasının ardından İstanbul’a hareket. Gümülcüne, Dedeağaç üzerinden İpsala sınır kapısına varış. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Yunanistan freeshop’unda serbest zaman, Türk sınırına geçiş. Tekirdağ'da vereceğimiz köfte molasını takiben İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Tatilselfieotobusleri ile ulasim
 • Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
 • 3 ve 4 * li otellerde konaklama, sabah kahvaltıları
 • Şehir ,Konaklama Vergileri,Ayakbastı ücretleri
 • Programda belirtilen panoramik şehir turları.
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 
 • Ekstra turlar
 • Otelde alınan ekstralar. 
 • Tüm kişisel harcamalar 
 • Şöför ve Rehber bahşişleri.
 • Kavala da verilen mola da alinan kahvalti.
 • Öğle ve Akşam Yemekleri.
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
 • Yurtdisi seyahat saglik sigortasi(65 yas altı misafirlerimiz için 10€, 65 yaş üstü misafirlerimiz için 20 €)

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 10 Eylül 2016 tarihinde hareketli tur programı için geçerlidir.

0-3 yas cocuk koltuk talep edilmediği takdirde ücretsizdir.4-12 yaş grubu çocuk için 599 TL acentaya ödenir. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 250 TL fark acentaya öderler.

Rezervasyon Detayları

a- Kod alım işleminizi takiben 0850 736 26 26 veya 05465383191  nolu telefonu arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com mail adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

*Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. 

*Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur. 


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi,
No:27/3 Hasanpaşa-Kadıköy-İstanbul
Tel: 0850 736 26 26 TR
0850 736 26 26
www.tatilselfie.com/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: